Miejsce bardzo niepozorne, ale smaki wspaniałe. Dania pyszne i ładnie podane. To nie jest zwykły chińczyk. To bar z restauracyjnym jedzeniem. Brawa dla kucharza. Będziemy wracać, choć nie jesteśmy z Siedlec.
Zdjęcia
Opinie
-
Marlena Dmowska ★★★★★
-
Damian Fiołek ★★★★☆
Jest duży kontrast w porównaniu z typowymi barami orientalnymi. Widać inną filozofię prowadzenia działalności i czuć, że kucharz wkłada wiele serca w przygotowanie potraw. Estetyka podania jest na wysokim poziomie. Dania na talerzu wyglądają rewelacyjnie. Mój udon może bez efektu wow, ale poprawny i smaczny. Obsługa sprawna, ceny w normie. Największy minus to wystrój wnętrza. A właściwie jego brak. Właściwie surowe, puste ściany. Szkoda, bo renomę knajpy tworzy oprócz jedzenia także atmosfera, a ta byłaby dużo lepsza, gdyby lokal był zaaranżowany w tajskim stylu.
-
Weronika G ★★★☆☆
Zamówiłam Pad Thai, z dostawą przez Uber Eats. Makaron był ciepły ale kurczak letni/za chwilę był zimny. Niestety fakt, że był bardzo suchy, zepsuło ogólne wrażenie o daniu. Pozycja średnia i na pewno nie opłaca zamawiać jej przez Uber Eats, ponieważ cena tam jest ogromna (50 zł). Porcja okej. Edit po odpowiedzi właściciela: cała dostawa z ubera od momentu złożenia zamówienia trwała około 15 minut, więc plus za szybkie przygotowanie - więc argument, że to przez dostawcę mięso wystygło nie jest adekwatny. Poza tym jak mówię, makaron był ciepły. Jeśli nie zaleca Pan zamawianie przez Ubera to proponuję rozwiązać współpracę, ponieważ to, że zamówiłam przez Ubera nie znaczy, że posiłek może być niedobry. To nie Uber go przyrządza ;)
-
marelina ★★★★★
Pyszne jedzonko. Niestety akurat pan przed nami wykupił ostatniego chrupiącego kurczaka, a na smażony makaron podobno trzeba by było czekać godzinę :((. wzięłam udon po koreańsku i był bardzo smaczny!
-
Paweł Wyrozębski ★★★★★
Polecam mega jedzenie. Zupa 1,2 danie 13 a 67 petarda nie ma nic lepszego. A te negatywne opinię to muszą być z konkurencji, niech sami podwyższą jakość jedzenia
-
Magda ★★☆☆☆
Zawiodłam się, stracone pieniądze. Nie wiem, skąd te rewelacyjne opinie, którymi kierowałam się przy wyborze tego baru... zamówiłam na wynos zupę i padthaia. Zupa "tom yum", jak widać na zdjęciu, to sam tłuszcz, a smakuje tak samo, jak padthai... czy zrobiona na tej samej paście, tłuszczu..? Nie po to kupuje się dwie różne potrawy, żeby zjeść je jedną po drugiej w wydaniu płnnym i stałym. Zapłaciłam 60zł za to, nie zjadłam do końca, a smak przesadzony, jak z baru u "wietnamczyka" :( Naprawdę smutny obiadek w dzień kobiet...
-
Nat Mar ★★★★★
Niepozorny lokal - ale jedzenie jest bardzo wysokiej jakości. Próbowałam różnych dań jednak najlepszy jest udon z kurczakiem, porcje są nawet spore, można się dobrze najesc. Ceny przystępne.
-
Lola Bunny ★★★★★
Mały niepozorny lokal. Jedzenie bardzo dobre chociaż nie było szaleństw. Spodziewaliśmy się trochę lepszych smaków, na plus jednak jest to, że właściciel robi dania sam i naprawdę są one ładnie wykończone, czuć też całkiem dobrą świeżość produktów. Smaki ciekawe, wrócimy na deser mango.
-
Tomasz ★★★★★
Malutki loka, miniaturowy szyldl, skromny wystrój...ale cóż więcej potrzeba. Zamówiłem czerwone curry z wołowiną i tajską bazylię z kurczakiem. Dania smakowo zupełnie inne ale wykonane bardzo dobrze lekko ostre. Oba dania bardzo ładnie podane i nie odbiegają od podobnych na świecie. Z czystym sumieniem polecam restauracje. Do kompletu mi brakowało tajskiej herbaty, ale nie można mieć wszystkiego. Parking na chodniku po przeciwnej stronie ulicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MaiTai Thai Restaurant?
MaiTai Thai Restaurant znajduje się przy Biskupa Ignacego Świrskiego 7, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MaiTai Thai Restaurant?
Można skontaktować się z MaiTai Thai Restaurant pod numerem +48 515 649 366
Jak można dotrzeć do MaiTai Thai Restaurant?
Do MaiTai Thai Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku