Zamówiłem schabowy podbijany oraz Fish and chips. Schabowy bardzo słaby, twardy i żylasty, podbitej karkówki nie było ani grama, brak dodatku kapusty i boczku w puree, przesolone puree, w zamian za to jakaś salatka niewiadomo skąd która do schabowego ma się słabo, danie z rybą i frytkami .. bardzo mało ryby sama panierka, czy to wogole dorsz czy jakiś mintaj? Brak określonego pochodzenia w opisie dania. Pomylone dodatki. same frytki. Obiad za 100? Tak ale nie tam. Dziękujemy, już wiemy gdzie więcej nie zjemy.
Zdjęcia
Opinie
-
Wodzu Gourmet ★☆☆☆☆
-
Artur Nowicki ★★★★☆
Byliśmy w ramach RestaurantWeek. Jedzenie bardzo smaczne i ciekawe. Bardzo przystępne ceny win. Obsługa też miła. Siedzieliśmy w małej salce i było trochę ciasno, ale poza tym polecam.
-
Netia K2 ★★★★★
Pyszne jedzenie, sycące a jednocześnie lekkie. Znakomicie przygotowane i przepięknie podane. Wszystko świetnie skomponowane. Prawdziwa uczta dla podniebienia. Pani kelnerka z cudownym uśmiechem i życzliwością pięknie wprowadziła nas w tę cudowną kulinarną podróż. Dobre położone z widokiem na morze.
-
Natalia ★★★★★
Pyszne jedzenie, sycące a jednocześnie lekkie. Znakomicie przygotowane i przepięknie podane. Wszystko świetnie skomponowane. Prawdziwa uczta dla podniebienia. Pani kelnerka z cudownym uśmiechem i życzliwością pięknie wprowadziła nas w tę cudowną kulinarną podróż. Dobre położone z widokiem na morze.
-
Mikołaj ★★★★☆
Byliśmy w restauracji, w ramach Restaurant Week. Przystawka była smaczna, danie główne z łososiem smażonym było bardzo tłuste, ale smaczne. Na deser jedliśmy krem kinder bueno i też dawał radę. Plusem restauracji jest widok na morze, ale jeśli chodzi o wystrój to jest on bardzo ascetyczny i mało przytulny. Widać, że wszyscy pracownicy starają się stworzyć, jak najlepsze doświadczenia kulinarno-restauracyjne, ale brakuje jeszcze trochę i warto byłoby poprawić detale, a co do jedzenia popracować nad tym, żeby dania wywierały swoją kompozycją smakową tzw. efekt wow.
-
Natalia Szupryczyńska ★★★★★
Byliśmy tu w 6 osób na restaurant week. Przemiła obsługa. Dania pyszne. Będziemy chcieli wrócić przetestować standardowe menu :)
-
Karolina Gierszewska ★★★★☆
Bardzo fajnie usytuowana restauracja z pięknymi widokiem na morze. Obsluga miła i kulturalna. Byliśmy na restaurant week. Jedzenie procz deseru ok. Deser Zbyt mdły. Ladnie podane dania. Jednakże nie wiem czemu drinki byly podawane do połowy kieliszka uważam to za totalny nietakt. Oraz ustawienie stolikow- za blisko siebie przez co brak odczuwania jakiejś przestrzeni osobistej. Więc do przeróbki ułożenie;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Belona?
Restauracja Belona znajduje się przy Franciszka Sędzickiego 19, Kamienna Góra, 81-374 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Belona?
Można skontaktować się z Restauracja Belona pod numerem +48 583 510 551
Jak można dotrzeć do Restauracja Belona?
Do Restauracja Belona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku