Opinie

  1. Anna Gęsiarz ★★★★★

    To jest najlepsza pizza na świecie, ja takiej 100 lat nie jadłam, a tym , po tym spodzie wiadomo że pizza była w piecu a nie w mikrofalówce, polecam wszystkim nie czytać tych głupich negatywnych opini. Niech każdy sobie przypomni inną pizzę z innej pizzerii 3 kawałki szynki 3 pieczarki i nara, a tutaj ja wiem za co zapłaciłam, składników nie żałują w smaku prosto mega. Zamawiałam przez Glovo , ale pizza jest na tyle dobra że musiałam poprostu przez googla znaleźć tą pizzerię i zostawić komentarz.

  2. Mati Ruri ★★☆☆☆

    Od spodu sadza Do góry sama sól w smaku Pizze dowieźli szybko pewnie dla tego że nikt tam nie zamawia. Biorąc pod uwagę te wszystkie negatywne opinie i niską ocenę to chyba do właściciela nic nie dociera i żyje w jakiejś bańce, macie potencjał wykorzystajcie go bo ciasto jest dobre w smaku tylko ludzie nie potrafią się tą pizzą zająć. Nauczcie ich jak robić i formować ciasto ile trzymać w piecu i jak komponować dodatki. Pozdrawiam i życzę zaangażowania Z dobrego serca daje 2 gwiazdki

  3. Wiktoria Księżopolska ★☆☆☆☆

    Najgorsza pizza w moim życiu a jako student jem jej wyjątkowo dużo Cena 52 zł Pieczarki stare aż ściemniały Krewetki … nie muszę komentować Ciasto spalone Pizza w smaku strasznie gorzka aż nie da się jeść Wystrój: Przed lokalem bardzo ładny Ogródek z lampkami, to on nas przyciągną, bardzo romantyczny klimat Łazienka: Kogoś poniosła fantazja

  1. Lukas S ★☆☆☆☆

    Frytki z serem zamówione przyszły z serem tzn są śladowe ilości. Pizza trochę lepiej im wychodzi. Ale nigdy więcej tam nie zamówię

  2. Malina. ★★☆☆☆

    Pizza bardzo słaba. Ciasto gumowate, totalnie bez smaku. Składniki kiepskiej jakości. Nie polecam pizzy tutaj.

  3. Maciej Osiecki ★★★★★

    Ciekawe miejsce. Miejsce zostało polecane w Częstochowie. Jadąc na miejsce miałem wyobrażenie restauracji itd. Na miejscu okazało się to dość nietypowe miejsce i nie zachęcające - w środku osiedla, schowany jakby szałas - bar. I tu jest właśnie ten moment gdzie pozory często mylą ponieważ jedzenie bardzo dobre. Pizza wypiekana w piecu i na bardzo dobrym cieście, makaron rewelacyjny. Jeśli masz ochotę na włoskie jedzenie to warto tu coś zamówić, na pewno dużym plusem byłoby trochę poprawienie zewnętrznego wizerunku i w upalne dni jakby była klimatyzacja w środku to byłoby mega, ale warto jeśli ktoś lubi próbować i szukać różnych smaków to warto

  1. Jakub Nowak ★★★☆☆

    Frytki w porcji można policzyć na palcach jednej ręki. Gdyby było jednakowo mało możliwe że byśmy się tak nie zdziwili. Za mało też papryczki jalapeno, poza tym w miarę dobry burger.

  2. Nawi Gacja ★★★★★

    Na prawdę fajne miejsce :) zamówiłam pizzę z możliwością wyboru dowolnych składników. Wyglądała pysznie i tak też smakowała. Do wyboru jest tylko jedno piwo - Żywiec, podane w kuflu - tak być powinno. Dwa sosy w gratisie do pizzy (w moim przypadku był to pomidorowy i czosnkowy) - mogły by być lepsze bardziej intensywne :) średnia pizza piwko i cola w szkle 39 zł. Polecam to miejsce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria La Bella?

Pizzeria La Bella znajduje się przy Okólna 56, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria La Bella?

Można skontaktować się z Pizzeria La Bella pod numerem +48 343 671 214

Jak można dotrzeć do Pizzeria La Bella?

Do Pizzeria La Bella można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements