Opinie

  1. Оксана Буканова ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej restauracji nawet jakby była ona ostatnim miejscem z jedzeniem na świecie. Zamówiliśmy zapiekankę cheeseburger 2 razy + extra ser, extra mięso, extra cebulkę. Zdjęcie ze strony internetowej dodałam. Także możecie widzieć, co dostaliśmy - jakiś przesuszony makaron z serem i 3 kroplami mięsa mielonego (nie kawałki/czipsy, jak było napisane na stronie). Ani ketczupu, ani musztardy nie było, jak toialo by być według opisu. Te 2 suchur placki +Pepsi kosztowały 104 złotych. Sama tam nie pójdzie i nikomu nie polecam.

  2. Bartosz Skóra ★★☆☆☆

    Kiedyś było dobrze obecnie jest słabo i niestety nie mogę polecić. Pizza tak cienka że w ogóle smaku nie czuć a dodatków tak cienka warstwa, że ser tak przypieczony, że zrobiła się twarda skorupa ... Dodatkowo tak słabo pokrojone że wszystko się rwie i nie wiem czemu w pizzy serowej znalazła się cebula

  3. Magdalena Szuba ★☆☆☆☆

    Zamówienie dotarło z ponad godzinnym opóźnieniem, pizza zimna a zamiast ciasta sam ser, ciasto które było tylko dookoła pizzy było surowe, ciastka spalone. To już nie pierwszy raz w tej restauracji kiedy jedzenie nadawało się tylko do wyrzucenia. Nigdy więcej ani nic nie zamówię ani nie odwiedzę już tego miejsca.

  1. Olha Poliukhovych ★☆☆☆☆

    Zamówiliśmy 3 średnie pizzy. Hawajską jeszcze jakoś dało się jeść gdyż ananas i szynka nie były spalone. Natomiast „lekkie chrupiące ciasto” na każdej z trzech pizz było tak gumowo-suche że nie dało się tego jeść. W serowej kawałek sera spłynął na środek i tylko ta część była jadalna. Kurczakiem jeść się nie dało, spalona i nie jadalna.

  2. Wiktoria Mazanek ★☆☆☆☆

    W pizzerni okropnie śmierdzi. Pizza z kurczakiem obrzydliwa, kurczak tłusty, śmierdzący, nie smakował ani nie wyglądał jak kurczak. Jedna z gorszych pizz jaką jedliśmy.

  3. Marcin Knapiński ★★★★★

    Mały lokal, ale urządzony dobrze, wykorzystujący dostępne miejsce i oferujący stoliki dla grup kilkuosobowych jak i indywidualnych klientów. Menu standardowe dla tej sieci, nie ma lub nie zauważyłem baru sałatkowego, można jednak wybrać spośród dwóch opcji sałatki.

  1. Iwona Tondel ★☆☆☆☆

    Zamówienie złożone w aplikacji mobilnej szacowany czas dostawy 17:45 na ten moment mamy 18:35 z restauracja nie ma żadnego kontaktu kolejni konsultanci z infolinii 4 połączenia i jedno odrzucone z działu reklamacji każdy konsultant mówi to samo o kolejnych 10 minutach także w pewnym momencie "rozmowy" z Panią o miłym głosie jedno z pierwszych nie wiedziałam czy rozmawiam z robotem czy człowiekiem. . . gorąco nie polecam szczególnie aplikacji pizzy hut do celebrowania dnia pizzy 9.02

  2. Inez Lamcha- Łagiewska ★★★★★

    Miła obsługa, dziewczyny z uśmiechem przyjmują zamówienie i obsługują klientów. Delikatny minus za brak miejsc parkingowych dla klientów. Pizza pyszna

  3. Martyna Osuchowska ★★★★★

    Ogromnie polecam Pizza Hut na Dekabrystów, przepyszne rollsy, chrupiąca pizza i rozpływające się w ustach ciasto Lava Cake, a do tego wszystkiego możecie tam obecnie spróbować limitowanej edycji Lech Cytrusowe Chmiele. Dlaczego wybrać Pizza Hut na Deka zamiast w Galerii? Mają ogródek, a i w środku jest przyjemniej. Wisienką na torcie są ludzie, bardzo sympatyczni i szeroko uśmiechnięci. Wskakujcie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Hut Dekabrystów?

Pizza Hut Dekabrystów znajduje się przy Dekabrystów 44, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Hut Dekabrystów?

Można skontaktować się z Pizza Hut Dekabrystów pod numerem +48 225 363 636

Jak można dotrzeć do Pizza Hut Dekabrystów?

Do Pizza Hut Dekabrystów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements