Opinie

  1. Kamila Michalak ★☆☆☆☆

    Zamawiam od Was pizzę już długi czas.Była najlepsza jaką jadłam w Częstochowie.Ciasto pyszne wypieczone i dodatki zwłaszcza mozarella robiła robotę.Nie wiem co się stało,ale obecnie tej pizzy nie da się jeść.Ciasto nie wypieczone,brak mozzarelli w zastępstwie jakiś "ser" który nie ma smaku.Pizze były odbierane z lokalu jak i przy dostawie zimne.Jeżeli czyta to właściciel to proszę przemyśleć czy to wina pracownika "nowego" czy oszczędności? Niestety,ale straciliście stałego klienta. To nie jest tylko moja opinia,ale całej mojej rodziny niestety.

  2. Tom Maximus ★★☆☆☆

    Oceniam pizze z dostawą - twarde ciasto, twarde salami, mozarella w małej ilości - po prostu mało smaczna podeszwa. Mam wrażenie że kiedyś było lepiej. Obecnie nie ma to nic wspólnego ze smakiem włoskiej pizzy.

  3. Beata S ★☆☆☆☆

    Byłam tutaj przynajmniej 6 razy od otwarcia i nic się nie zmieniło. Obsługa (oprócz Pani w różowej bluzce) nie miła, pani w czarnym wredna. Jedzenie nie dogotowane. Zamówiłam pizze z kurczakiem i szybką jako danie dnia, czas czekania 35min, kurczaka nie przyprawiony i niedogotowany. Szynka odchodziła od spodu pizzy 0 sera sos się ślizgał. Lemoniada kwaśna. Nie polecam. Wolę dopłacić gdzieś indziej i być usatysfakcjonowana z jedzenia.

  1. Daniel Anioł ★☆☆☆☆

    Zamówienie mialo byc do godziny było po 2h brak kontaktu linia zajęta mięso na pizzy surowe ostatni raz tam zamawiałem nie polecam

  2. Krzysztof Maniszewski ★★★★★

    Pyszne burgery, co prawda trzeba na nie trochę poczekać, ale zdecydowanie warto . Pizza również smaczna.

  3. Brzezik #232 ★★☆☆☆

    Czekaliśmy godzinę na pizzę ,kiedy przyszła strasznie cienkie ciasto składników typu mozzarella nie dużo obsługa chodząca,sama nie wie co rozdaję ,sos do pizzy wodnisty bez smaku ,osobiście nie polecam

  1. Michal Kubik ★★★★☆

    Byliśmy grupą na miejscu, oczywiście wcześniej zarezerwowaliśmy sobie miejsca w lokalu. Lokal niezbyt duży, ale daliśmy radę się pomieścić. Miła atmosfera, czysto. Pizzę wszystkie które zamówiliśmy to wersja włoska czyli na cienkim cieście. Każdemu smakowały ocena taka dobra 4. Zamawialiśmy też burgery, które również zasługują na dobrą 4. Fajne kraftowe piwka. Ceny pizz to za mała 34 cm ceny od 26 do 39 zł, za dużą 42 cm od 36 do 49 zł. Burgera w cenie od 25 do 40 zł.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres 500 Stopni - Pizza & Burger & Lunch?

500 Stopni - Pizza & Burger & Lunch znajduje się przy Generała Stanisława Sosabowskiego, Północ, 42-224 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do 500 Stopni - Pizza & Burger & Lunch?

Można skontaktować się z 500 Stopni - Pizza & Burger & Lunch pod numerem +48 604 675 640

Jak można dotrzeć do 500 Stopni - Pizza & Burger & Lunch?

Do 500 Stopni - Pizza & Burger & Lunch można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements