Opinie

  1. Agata Łazarowicz ★★★☆☆

    Jedzenie dobre i tyle. Nic zachwycającego, ale da się najeść. Zupa rybna to rosół z kawałkami ryb, nie wiadomo jakimi. Burger dobry, szkoda, że nikt nie pyta o stopień wysmażenia mięsa, ale poza tym był smaczny. Plus za fajnie roztopiony ser i smaczną bułkę. Makaron aglio olio, ogólnie smaczny ale makaron był rozgotowany, i trochę jakby za suchy, za mało było oliwy. Bardzo dobra lemoniada. Jest potencjał na smaczne jedzenie ale kuchnia musi jeszcze dopracować dania. Obsługa bardzo miła, ale wszystko jakoś bardzo chaotycznie zorganizowane. Ogólnie jak nie masz wygórowanych wymagań a chcesz się najeść to polecam.

  2. Angelika Trostowiecka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Najgorzej jest kiedy się oszczędza na produktach i chce się przechytrzyć klienta..... Sałata z niespodziankami - kawałkami totalnie popsutych listków. Już pomijam Fakt, że gotowa mieszanka z biedronki. Oliwa z oliwek do pizzy, to najtańszy olej rzepakowy wymieszany najpewniej z oliwą z wytłoczyn z oliwek;-) Bleee Miejsce ma potencjał, samo centrum Pucka, Stary rynek.... Aspiracje widać są, tylko niestety, po takim posiłku klienci raczej nie wrócą :(

  3. Karli Iskakova ★★★★★

    Wszystko dobrze, pyszne desery, kawa mrożona. Dań głównych nie próbowałam. Super lokalizacja w centrum miasta, dobrze posiedzieć latem w ogródku.

  1. Lukasz Kutrzeba ★★★☆☆

    Jedzenie nawet dobre. Pizza italiana z prawdziwa szyna parmeńska więc szacun. Zupy pomidorowa oraz barszcz czerwony bardzo dobre. To co zasługuje najpoprawniej to obsługa, która jest zdecydowanie zbyt skromna. Manager powinien dorzucić jeszcze jedną osobę bo stoły są nieposprzątane po gościach, a zamówienia nie są realizowane wg zamówień bo kelnerka nie ogarnia tematów i nie pamięta ustaleń.

  2. Anna Schoenbeck ★☆☆☆☆

    Kucharka to chyba spod mostu ,pizza kiedyś była fajna ,smaczna teraz to stara podeszfa ale plotki krążą że właściciel to oszust ,nie wypłacalny nie dziwić się dlaczego jest takie jedzenie ,jak nikt pozadny niechce tam pracować, nie pozdrawiam i nigdy już tam nic nie zamówimy, swoją drogą w Pucku to już ciężko cokolwiek dobrego zjeść, polecam kawę i gofry na molo ,obiad zrobić samemu

  3. R X ★☆☆☆☆

    Pizzeria ze smacznej, moim zdaniem najlepszej swego czasu w Pucku stała się jakąś namiastką tego co przedtem, połowy dań z obecnego menu nie mają w ofercie "bo nie" Okropna obsługa, pizza przypalona. Byłem stałym klientem ale już nigdy więcej.

  1. Dorota Juśko ★☆☆☆☆

    Zamówiłam pizzę brokułowa o godz.14.00 przez aplikację ,,Pyszne pl,,.Miała być dostarczona na 16.30.Zawartosc kurczaka i brokuła bardzo znikoma .Otrzymałam ja dopiero po godz.17- tej .Nawet słowa ,,przepraszam ,,od pani gdy zadzwoniłam z przypomnieniem.

  2. Ania Davidson ★★★★★

    Sałatki przepyszne! Składniki świeże sosik pyszny. Połączenie smaków rewelacja. Lokal ładny, obsługa miła i wszystko było naprawę szybko.

  3. Mateusz ★☆☆☆☆

    Wydaje mi się, że składane zamówienia są tylko sugestia, gdyż poraz kolejny otrzymałem nie to co zamówiłem. Niestety problem pojawia się notorycznie. Zamiast ziemniaków frytki dodatkowo na pół surowe innym razem gdy zamawiałem pizze bez rukoli, ta i tak się pojawiła. Gorąco nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Maksimo?

Pizzeria Maksimo znajduje się przy Morskiego Dywizjonu Lotniczego 1, 84-100 Puck, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Maksimo?

Można skontaktować się z Pizzeria Maksimo pod numerem +48 696 024 400

Jak można dotrzeć do Pizzeria Maksimo?

Do Pizzeria Maksimo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements