Opinie

  1. Piotr Siemieniako ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie kaczka soczysta fajnie dobrane smaki . Zupa jak w rodzinnym domu. Do tego semifredo. I bardzo miła obsługa. Polecam.

  2. Kamelia Franek ★★★★★

    Bardzo przemiła obsługa. Panie naprawdę super! Jedzonko bardzo szybko podane i przede wszystkim smaczne! Ciasto i kawka pierwsza klasa!!! Polecany to miejsce! Mniam mniam pycha! Smacznego!!!

  3. Tomasz Pirowski ★★★★★

    Korzystałem zarówno z dań a'la carte, jak i śniadań. Kuchnia jest na bardzo eysokim poziomie. Polecam rosół z kaczki - najlepszy, jaki dotychczas jadłem.

  1. Gabriela Chmielewska ★★★★★

    Idealne miejsce na organizację kameralnego przyjęcia weselnego. Od początku do samego końca wszystko przebiegało bezproblemowo i na najwyższym poziomie. Każde spotkanie z Panią Elą odbywało się w miłej atmosferze, rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania, doradzała. Dzięki niej organizacja przyjęcia nie była szczególnie stresującym wydarzeniem. Jedzenie było bardzo smaczne, ładnie podane, duży plus za możliwość zamiany dań na wegetariańskie. Na pochwałę zasługuje również miła i uśmiechnięta obsługa, która, zupełnie nie rzucając się w oczy, sprawiała, że na stołach niczego nie brakowało.

  2. Czarek ★★★★★

    Niesamowicie dobre jedzenie, wyjątkowo miła obsługa, świetna lokalizacja.

  3. Michał Szymański ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie najgorsze miejsce pod kątem jedzenia w jakim ostatnimi czasy byłem. Dramat! Makaron rozgotowany, polędwica skarpeta (danie za 95 zł nie do zjedzenia) , tatar tragiczny. Obsługa bez zarzutu

  1. suppapeter2 ★★★★★

    Jedna z lepszych restauracji w Białymstoku, ceny jak na restauracje, w której mieści się hotel są przystępne, a zarazem bardzo smacznie, polecam

  2. Piotr Gryka ★★★★★

    Jedna z lepszych restauracji w Białymstoku, ceny jak na restauracje, w której mieści się hotel są przystępne, a zarazem bardzo smacznie, polecam

  3. Aleksandra Narewska ★☆☆☆☆

    Dno. Brak manier. Brak obsługi klienta - wyraźnie pracownikom przeszkadzała nasza obecność. Czuliśmy się niechciani. Jedzenie przesolone i przesłodzone. Więcej tu nie wrócę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Savoy?

Savoy znajduje się przy Jana Kilińskiego 15, Centrum, 15-001 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Savoy?

Można skontaktować się z Savoy pod numerem +48 857 408 981

Jak można dotrzeć do Savoy?

Do Savoy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements