Tonkotsu brakowało odrobinę kremowosci, jednak makaron, dodatki i całościowy smak wynagrodziły. Sajgonki i bowl równie pyszne! Super klimat, przyjemna obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Wanke ★★★★★
-
Marta Drozdowska ★★★★☆
Duży plus za szybkie przygotowanie zamówienia i miłą obsługę. Czystość lokalu pozostawiała trochę do życzenia, w pewnym momencie było czuć zapach z toalet. Ramen w całokształcie pomiędzy dobry a średni. Smak psuł pszeniczny makaron, którego nie można zmienić na inny przy składaniu zamówienia.
-
Przemysław Bieroza ★☆☆☆☆
Od momentu otrzymania kart menu minęło jakieś 20 minut i nikt do nas nie podchodził. Poszedłem aby złożyć zamówienie przy barze ponieważ o nas zapomniano. Gości było mało a panie stały przy barze. Na zamówienie już nie trzeba było długo czekać, lecz smak pozostawia wiele do życzenia. Ramen tantanmen w ogóle nie był pikantny lecz słony. W smaku nie dało się wyczuć sezamu ani innych składników. Jajko wyglądało jakby w ogóle nie było marynowane a makaron przypomina vifon. Żona zamówiła Ramen carbonara i niestety oprócz dobrego boczku nie było tam więcej plusów. Mocno przebijała się tylko sól. Do dobrego ramenu im jeszcze dużo brakuje. Nie polecam.
-
Agnieszka B. ★★☆☆☆
Po otrzymaniu kart czekaliśmy 20 minut na złożenie zamówienia. Niestety nikt do nas nie podszedł, więc mąż poszedł złożyć zamówienie przy barze. Ogólnie obsługa słaba, mało zainteresowana. Ramen najsłabszy jaki jadłam w życiu. Bardzo słony, jajko bez smaku sosu sojowego. Szkoda pieniędzy, nie polecam.
-
Wiktoria Hryszko ★★★★★
Bardzo dobre sushi. Dużo rodzajów rolek do wyboru, co sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Można zamówić także jeden z kilku rodzajów zupy ramen o bardzo sycącym bulionie i z przeróżnymi dodatkami. Podczas wizyty w restauracji można także skorzystać z oferty pizzerii Pizza Majstry.
-
Małgorzata Jurewicz ★★★★★
Wnętrze jest bardzo przyjemne, obsługa super dba o gości. Lemoniady były pyszne, jedna ogórkowa, druga to ta najdroższa. Ramen mięsny shou bardzo dobry, ramen wegański truflowy niebo w gębie! Jedyny minus jest taki, że były wyjątkowo tłuste, mimo to polecam :)
-
Jacek Bender ★★★★★
Warszawa ma swojego Arigatora, a Białystok ma Ramen Julka! Miejsce obowiązkowe dla fanów tej strawy, muszę nawet przyznać, że tantanmen wypadł smakowo lepiej od Arigatora!
-
Oka Olga ★★★★★
Piękny lokal, miła obsługa, a ramen przepyszny! Polecam :)
-
Firista ★★★★☆
Ramen sam w sobie bardzo smaczny. Dla mnie jedynie troche zbyt tlusty (po kilku godzinach jeszcze o sobie przypominal). Nie podobalo mi sie ze zostalysmy z kolezanka poproszone aby przesiasc sie na mniejsze stoliki skoro lokal byl pusty. Sam wystroj wnetrza nie przypadl mi do gustu, ale ogolnie jedzonko smaczne. Polecam vege ramen, moim zdaniem jest lepszy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ramen Julek?
Ramen Julek znajduje się przy Lipowa 14, Centrum, 15-427 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ramen Julek?
Można skontaktować się z Ramen Julek pod numerem +48 888 077 003
Jak można dotrzeć do Ramen Julek?
Do Ramen Julek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku