Opinie

  1. Piotr Leszczyński ★☆☆☆☆

    Ogólnie pokoje super, ale nie rozumiem postawy pana (jak rozumiem ochroniarza), który przy wejściu do hotelu pyta o mój numer pokoju - tonem niebyt uprzejmym... popsuł ogólne wrażenie

  2. Bartłomiej Łuczyński ★★★★★

    Bardzo polecam - spędzam tu drugą dobę i nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa hotelu jest wyjątkowo miła. Zawsze służy pomocą i wszystko cierpliwie wytłumaczy. Pokój jest czysty, bogato wyposażony i nowoczesny. Parking przed hotelem jest duży i przestronny, zaraz przy wejściu do budynku. Restauracja to już w ogóle bajka - czysto, przestronnie, sprawna obsługa i przede wszystkim przepyszne jedzenie, jakiego ciężko uświadczyć w hotelach. Do tego przyjemna muzyka robi robotę. Polecam gorąco z całego serca! ☺️

  3. all in my world ★★★★★

    Dwudniowy pobyt spędziłem miło, mimo przyjęcia na dole w restauracji w pokoju na 2 piętrze była cisza, którą cenię. Śniadania dobre. Mimo odbywającego się remontu i udoskonalania każdej sfery tego miejsca zupełnie nie odczułem dyskomfortu. Świetny kontakt z personelem. Dziękuję i życzę powodzenia w dalszym rozwoju hotelu. Ryszard

  1. Ania Xy ★★★★★

    W Hotelu mieliśmy obiad po chrzcinach a wybraliśmy go ze względu na bliską lokalizację od domu i parking i to był strzał w dziesiątkę :) obsługa, przepyszne jedzenie, miła atmosfera, wygląd sali łącznie z kącikiem dla dzieci i ścianka dekoracyjną wszystko na najwyższym poziomie. Zarówno my jak i goście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem :) serdecznie dziękujemy za możliwość organizacji naszego święta w sali indygo :)

  2. Karolina Sypniewska ★★★★☆

    Najpierw plusy, potem minusy. Pieski mile widziane, to największy plus. Obsługa jest świetna, pracowniczki pomocne, miłe. W pokojach czysto, śniadanie bardzo dobre i różnorodne. Panie przypisane do śniadań w trakcie naszego pobytu były świetne. Pokoje zadbane, czyste, ładne, łóżka bardzo wygodne. Z minusów najbardziej dokuczliwy był hałas. Raz, że z pokoju obok słychać innych gości. Dwa, że na 1. piętrze ciężko o spokój i sen, z powodu odbywających się imprez oraz gości krzyczących na korytarzu. Kolejnym minusem jest temperatura w pokoju, niestety wieczorami i przez większą część nocy, było bardzo zimno. Ciepło robiło się dopiero nad ranem, było wręcz za gorąco. Uprzedzając odpowiedź hotelu: nie zgłaszaliśmy minusów w hotelu, byliśmy zmęczeni zwiedzaniem i chcieliśmy po prostu spać tyle, ile da radę. Dbajcie o pracowniczki, macie super ekipę i to nią ten hotel stoi.

  3. Michał Żebrowski ★★★★★

    Cudowne miejsce, do którego wracam cały czas. Atrakcyjna lokalizacja, cena nie jest wygórowana. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Jest z czego wybierać. Polecam osobom indywidualnym jak i grupom zorganizowanym.

  1. piotr matysiuk ★★★☆☆

    Ogólnie wszystko ok obsluga mila sniadanie tez lokalizacja pokoj tez duzo ostanio zmienilo sie po remontach tylko coz telewizja w pokoju nie dzialala a to nie pierwszy raz ale cuz moze chwilowe problemy a i w windzie lustro pekniete milo by bylo jak by sie tym ktos zajol bo razi to na wejsciu a tak ogulnie milo cena tez nie wygorowana ok

  2. Rafał Wysocki ★★☆☆☆

    Trochę się człowiek przenosi do czasów PRL i śmierdzi w WC. Co zrobić tanio no nie 170+10 za parking można by było się postarać recepcja jest ładna i miła obsługa w niej.

  3. Grzegorz Nowak ★☆☆☆☆

    "Hotel" z zewnątrz i od strony recepcji wygląda ok. Ale już od strony oferowanych pokoi jest słabo. Użył bym określenia "noclegownia pracownicza". Wszechobecny dziwny "zapach-smród", pokoje brudne (gdybym mógł dodać zdjęcia) wystające kable 230V, rozwalone gniazdka, dziury w ścianach, obskurne hole i winda "creepy rodem z horrorów lata 90". Obsługa bardzo miła, jedzenie adekwatne do ceny pokoju. Dobra lokalizacja. Szybkie wymeldowanie i wymaz pamięci powinny załatwić sprawę. Nie polecam

  1. Zdzisław Jakubowski ★★★★☆

    Hotel z zewnątrz prezentuje się bardzo fajnie. Wewnątrz lata 90, właściciele sukcesywnie remontują pokoje. Mimo tych prac jest czysto, tylko rano czasami przeszkadza halas ekipy budowlanej. Na plus obfite i zróżnicowane potrawy do wyboru podczas śniadania oraz parking, który znajduje się przy samym hotelu. Ponadto bardzo sympatyczna i przemiła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Turkus i Restauracja?

Hotel Turkus i Restauracja znajduje się przy Aleja Jana Pawla II 54, Antoniuk, 15-704 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Turkus i Restauracja?

Można skontaktować się z Hotel Turkus i Restauracja pod numerem +48 856 628 100

Jak można dotrzeć do Hotel Turkus i Restauracja?

Do Hotel Turkus i Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements