Miejsce cudowne do relaksu, wypoczynku i regeneracji. Przemiły i pomocny personel. Panie fizjoterapeutki mega zdolne i przemiłe, wspaniale masują, ręce które leczą. Jedzenie jest świetne zarówno szwedzki stół jak i obiadokolacje w restauracji na dole. Pokoje są czyste i zadbane. Bardzo polecam, na pewno tu wrócę nie raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Emi Mm ★★★★★
-
Kacper Turowski ★★★★★
Hotel Knieja w Supraślu to świetne miejsce do relaksu i regeneracji. Do dyspozycji gości jest basen, sauny, jacuzzi oraz bogata oferta zabiegów. Panuje tu miła i spokojna atmosfera, a obsługa jest zawsze sympatyczna i pomocna. Idealne miejsce na odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody Supraśla. Polecam serdecznie!
-
M J ★☆☆☆☆
W pokojach brudno, w łazience na toalecie może zmieścić się tylko osoba do 160 cm wzrostu - toaleta jest tak blisko zlewu. Pod prysznicem bardzo mało miejsca. Drzwi do pokoju zamykają się bardzo trudno - pani sprzątająca użyczyła mi szmatki abym nie niszczyła naskórka na palcu. Po rozmowie z nią okazało się, że drzwi już dawno były zgłaszane ale nikt z tym nic nie robi. Śniadanie - szwedzki stół tylko z nazwy. Nie spotkałam się jeszcze jeszcze z sytuacją w hotelu ,że wszystko zjedzone i nikt nie dokłada. Na jadłospisie naleśniki i wcale ich nie było. I jeszcze wiele by opisywać. To co opisane na stronie nic się nie zgadza z rzeczywistością. Zdjęć stołu szwedzkiego nie robiłam aby już nie robić wstydu właścicielom - kilka kawałków sera białego, kilka plasterków wędliny, pasztet z mięsa z poprzedniego dnia, kilka jajek i owsianka bez smaku , o jajecznicy nie wspomnę. A poprzedniego dnia jak nie było odpowiedniej ilości gości - podali talerz na śniadanie - jajko gotowane, 4 plasterki wędliny , 4 kawałki sera żółtego i pół ćwiartki pomidora nieświeżego. I to kosztuje 30 zł. Za 250 zł za dobę to naprawdę się nie dziwię ,że tam jest pusto.
-
Peter Sang ★★★★☆
Pokoje czyste. Obsługa miła i kompetentna. Dużym plusem dostępność bez ograniczeń do basenu, jacuzzi i saun. Zabiegi na wysokim poziomie świadczone przez bardzo dobą ekipę fizykoterapeutów. Dużym minusem serwowane posiłki. Mało urozmaicone. Brakuje kawy z ekspresu oraz soków. Kolacja powinna być w formie szwedzkiego stołu, ponieważ serwowana wyglądała bardzo biednie.
-
ola dola ★★★★★
Pyszne jedzenie, rodzinna atmosfera, miałam okazję być gościem Restauracji Hotelu Knieja na imprezie rocznicowej moich znajomych :) Rewelacyjne miejsce, super obsługa - życzliwy i pomocny personel, na pewno skorzystam z pobytu oraz SPA, jak tylko nadarzy się okazja ! Tak trzymać ! Pozdrowienia dla całej załogi Hotelu i Restauracji Knieja :* !
-
Joanna ★☆☆☆☆
Dla mnie skandaliczną jest sytuacja, że w Knieji pozbawiono starszych ludzi z PREFON skorzystania z sanatorium, w którym zostali zakwaterowaniu ludzie z Ukrainy. Rezerwacje dla mojej 90 mamy zrobiłam już w marcu i za miesiąc miała jechać, zeby się trochę podleczyć, a tu dzisiaj okazuje się , że jest to nieaktualne, bo cały ośrodek zajmują Ukraińcy. Za moment zaczynają się wakacje, będą wolne internaty, szkoły czy tam nie można zakwaterować tych ludzi. Pozbawia się starszych ludzi możliwości leczenia , czyli taka dobroczynność kosztem najsłabszych. Nie wiem czy Knieja dostaje za to większe pieniądze i w związku wybrała zarobek, czy zostało im to narzucone, ale nie jest to w porządku. W obecnej chwili wszystkie terminy w innych sanatoriach są już zajęte i ci ludzi zostali na lodzie.
-
Katarzyna Kujawa ★☆☆☆☆
Organizowałam córce pierwsze urodziny. Dzień wcześniej kiedy przyjechałam udekorować sale okazało się ze moja sala zamieniła się w stołówkę dla osób z Ukrainy. Nikt mnie o tym wcześniej nie poinformowal (pomimo wcześniejszych telefonów). Właścicielka z założonymi rękami „fukała” na każde moje słowo dodając, ze „po co tak się denerwuje to TYLKO pierwsze urodziny”. Po zapytaniu dlaczego nikt mnie nie poinformowal o sytuacji usłyszałam „może mogliśmy zadzwonic”. Została mi zaproponowana sala srebrna brudna na której za kawałkiem dykty spali ludzie. Cała sytuacje ratował kelner i jedna z Pan menagerek. Śmianie się w twarz, nieadekwatne miny czy stanie z założonymi rękami i prychanie - macie w cenie. Nie polecam podejście do klienta gorzej niż tragiczne.
-
T J (Terijane) ★★★★☆
Hotel dobry jak na swój standard i cenę. Niewielki, ale schludny i nowy (lub odnowiony) basen. Restauracja w porządku, odejmuję jedną gwiazdkę za obsługę kelnerską - kelner obsługujący nas był ewidentnie nowy albo niezbyt dobrze przeszkolony - mylił zamówienia, zapominał podać sztućców, przerywał w połowie posiłek żeby zapytać czym będziemy płacić, zabierał do połowy opróżnione napoje. Poza tymi drobnymi incydentami w restauracji, pobyt bardzo nam się podobał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Knieja Spa & Wellness z Sanatorium Uzdrowiskowym?
Hotel Knieja Spa & Wellness z Sanatorium Uzdrowiskowym znajduje się przy aleja Niepodległości 6, 16-030 Supraśl, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Knieja Spa & Wellness z Sanatorium Uzdrowiskowym?
Można skontaktować się z Hotel Knieja Spa & Wellness z Sanatorium Uzdrowiskowym pod numerem +48 857 108 394
Jak można dotrzeć do Hotel Knieja Spa & Wellness z Sanatorium Uzdrowiskowym?
Do Hotel Knieja Spa & Wellness z Sanatorium Uzdrowiskowym można dotrzeć, korzystając z poniższego linku