Opinie

  1. Damian Michniak ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony iż z drugiego końca Polski zadzwoniłem i pani przez chendi zamówienie przyjęła, zapłata -( blik ) - I na czas były dostarczone do rąk własnych--- dziękuję serdecznie za wykonanie zamówienia i z swojej strony DZIĘKUJĘ jest 11/10 POLECAM

  2. Olga Mitaj ★★★★★

    Polecam serdecznie ! Bukiet można zamówić telefonicznie, tani w porównaniu do innych kwiaciarni. Anturium wraz z bukietem piękne i ogromne :) na pewno wrócimy ! Polecam !

  3. dk ★☆☆☆☆

    Kobieta tam pracuje chyba za karę, nie polecam. Zero jakiegokolwiek poziomu obsługi klienta, przychodzisz, prosisz a Szanowna ekspedientka mówi do Ciebie jak z rynsztoka bez jakiejkolwiek kultury, jeszcze ucinając twoje pytania… Smutno że w centrum jest tylko jedna kwiaciarnia i musi to być akurat coś takiego…

  1. Marcin Skiba ★★★★★

    Niepowtarzalne, wyjątkowe kompozycje kwiatowe na różne okazje. Obsługa miła i uprzejma. Właściciele to wspaniali i dobrzy ludzie. Polecam.

  2. Pani Recenzentka ★★★★★

    Polecam serdecznie ! Zamówienie złożone telefonicznie przygotowane na czas, zgodnie z oczekiwaniami. Bukiet był świeży i pachnący. Na plus możliwość płatności kartą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Danmar Wyslij Kwiaty?

Danmar Wyslij Kwiaty znajduje się przy Karola Szymanowskiego, 41-400 Mysłowice, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Danmar Wyslij Kwiaty?

Do Danmar Wyslij Kwiaty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements