Jestem bardzo zadowolony iż z drugiego końca Polski zadzwoniłem i pani przez chendi zamówienie przyjęła, zapłata -( blik ) - I na czas były dostarczone do rąk własnych--- dziękuję serdecznie za wykonanie zamówienia i z swojej strony DZIĘKUJĘ jest 11/10 POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Michniak ★★★★★
-
Olga Mitaj ★★★★★
Polecam serdecznie ! Bukiet można zamówić telefonicznie, tani w porównaniu do innych kwiaciarni. Anturium wraz z bukietem piękne i ogromne :) na pewno wrócimy ! Polecam !
-
dk ★☆☆☆☆
Kobieta tam pracuje chyba za karę, nie polecam. Zero jakiegokolwiek poziomu obsługi klienta, przychodzisz, prosisz a Szanowna ekspedientka mówi do Ciebie jak z rynsztoka bez jakiejkolwiek kultury, jeszcze ucinając twoje pytania… Smutno że w centrum jest tylko jedna kwiaciarnia i musi to być akurat coś takiego…
-
Marcin Skiba ★★★★★
Niepowtarzalne, wyjątkowe kompozycje kwiatowe na różne okazje. Obsługa miła i uprzejma. Właściciele to wspaniali i dobrzy ludzie. Polecam.
-
Pani Recenzentka ★★★★★
Polecam serdecznie ! Zamówienie złożone telefonicznie przygotowane na czas, zgodnie z oczekiwaniami. Bukiet był świeży i pachnący. Na plus możliwość płatności kartą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Danmar Wyslij Kwiaty?
Danmar Wyslij Kwiaty znajduje się przy Karola Szymanowskiego, 41-400 Mysłowice, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Danmar Wyslij Kwiaty?
Do Danmar Wyslij Kwiaty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku