Bardzo polecam, Pani Beata robi cuda. Stworzyła piękną kompozycję bukietu na zamówienie ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Wierzbik ★★★★★
-
Aleksandra Głowacka ★★★★★
Absolutnie FANTASTYCZNA kwiaciarnia! Kwiaty przepiękne, świeże i ułożone z ogromnym wyczuciem. Pani właścicielka to prawdziwy skarb – przemiła, otwarta na klienta i zawsze gotowa pomóc. Jestem zachwycona! Gorąco polecam każdemu, kto szuka wyjątkowych bukietów i świetnej obsługi! Uratowała nam dzisiaj życie.
-
Kamila ★★★★★
Z całego serca polecamy! Pani Beata jest po prostu niesamowita. Dekorowała naszą salę weselną, efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania - każdy szczegół był tak dopracowany, że sala wyglądała naprawdę jak z bajki! Bukiet ślubny zrobił na wszystkich efekt wow. Kontakt z Panią Beatą przez cały okres współpracy super, bardzo chętna do wysłuchania pomysłów, obejrzenia inspiracji i dodania czegoś od siebie. Jeśli ktoś szuka osoby z pasją, wyczuciem estetyki i ogromnym talentem, to gorąco polecamy!
-
Ania Biedrawa ★★★★★
Miałam przyjemność uczestniczyć na szkoleniu które prowadziła pani Beata . Mogę powiedzieć tyle ze jest to osoba która kocha to co robi , wkłada całe serce w swoje prace . Osoba która bez żadnych problemów dzieli sie swoją wiedzą z innymi . Wyrozumiała , cierpliwa , pomocna . Dziękuje
-
Ewa C ★★★★★
Za pierwszym razem trochę ciężko znaleźć to miejsce, żadnej reklamy przy drodze. Może okoliczni mieszkańcy wiedzą, że istnieje, wpadłam na to zupełnie przypadkowo przeglądając mapy Google. Potrzebowaliśmy na szybko, na poniedziałek rano, wiązankę na pogrzeb, a czas naglił. Nie zawiedliśmy się. Odebraliśmy w terminie przepiękną kompozycję w rozsądnej cenie. W takim razie postanowiliśmy zamówić kolejne kwiaty, tym razem urodzinowe, zostaliśmy zaskoczeni nietypowym układem florystycznym. Nasz bukiet zdecydowanie odróżniał się pozytywnie od wszystkich innych ofiarowanych solenizantce. Na pewno pozostaniemy klientami pracowni.
-
Wioletta Humenczyk ★★★★★
Pani Beata jest Aniołem! Obdarzyła mnie miłą obsługa, zaufaniem (gdyż zamówienie składałam z za granicy), osobistą dostawą do odbiorcy oraz kontaktem na każdym kroku produkcji zamówienia. Zwróciłam się z prośbą o przygotowanie lasu w słoiku dla dziadków na 60 rocznicę ślubu, i rezultat końcowy przyprawił mnie oraz co najważniejsze solenizantów o ogromne wzruszenie! Pani Beata wkłada całe serce w swoją pracę! Polecam w 100%, będę korzystac z usług BB Florist ponownie!
-
Magdalena Tworek ★★★★★
Jestem pod wielkim wrażeniem kompozycji wykonanej przez Panią Beatę. Wspaniały pomysł, a wykonanie jeszcze lepsze. Po krótkiej rozmowie Pani Beata w 100 % wiedziała co doradzić i jak dobrać kompozycję, by obdarowana osoba była zaskoczona i zachwycona podarunkiem. Profesjonalizm i zaangażowanie na naprawdę godnym podziwu poziomie. Polecam w 100% i niejednokrotnie będę wracać po następne kompozycje.
-
Liwia Dylag ★★★★★
POLECAM z całego serca Przecudowną Panią Beatę I Jej Zespół❣ Zapewniam To Ludzie pełni pasji i miłości do kwiatów. Jestem bardzo zadowolona z pięknego bukietu ślubnego , wszystkich kompozycji i dekoracji stworzonych z urokliwych, i świeżych kwiatów a ten zapachów...mhh Wszystko na czas,pełen profesjonalizm i pomoc. Trafnie dokonałam wyboru florystki!! Dziękuję raz jeszcze! ❤❤❤❤❤❤ Polecam w 100000 %
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BB Florist Pracownia Florystyczna Beata Borgus?
BB Florist Pracownia Florystyczna Beata Borgus znajduje się przy Antoniego Słonimskiego 8, 43-608 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BB Florist Pracownia Florystyczna Beata Borgus?
Można skontaktować się z BB Florist Pracownia Florystyczna Beata Borgus pod numerem +48 504 542 958
Jak można dotrzeć do BB Florist Pracownia Florystyczna Beata Borgus?
Do BB Florist Pracownia Florystyczna Beata Borgus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku