Opinie

  1. Cypis ★★★☆☆

    Byłem przejazdem, sklep jak sklep, jednak trudniej było tu manewrować wózkiem, jedna kasa czynna a czekających wielu, ogólnie ciasno.

  2. Kasia x ★☆☆☆☆

    Ta Biedronak wchodzi na ,, wyższy poziom,,.Juz nie tylko palety w alejkach i totalne zagracenie ale oczekiwanie na duży wozek zakupowy przed sklepem... porażka .... czekać na wolny wózek przed a potem w kolejce do kasy ...

  3. Karolina Swierbut ★☆☆☆☆

    Godzina 7.20 bułek brak , crossantow brak , pomijam promocje weekendowe jak o 7.20 JUŻ nie mozna dostac np nutelli w promocji ????? 7.20 rano człowiek spieszy się do pracy i nawet bułki nie kupi. Zróbcie coś z tą biedronką , tragedia ......I te palety wszędzie przejechać nie można w spokoju ....nigdy nic nie ma w tej biedronce z gazetki promocyjnej......szkoda bo sklep w dobrej lokalizacji ale potencjał nie wykorzystany

  1. Wenizulez ★☆☆☆☆

    Jedna kasjerka na trzydziestu klientów, w między czasie jedna kasjerka ogarnia kasy samoobsługowe. Na sklepie panuje HAOS, Wszędzie palety i puste kartony, miejscami nie da się przecisnąć przez alejkę. Podłoga tez brudna. DRAMAT

  2. Dave Reak ★★☆☆☆

    Jak większość biedronek w których byłem, poruzdupczane wszędzie kartony, zero miejsca żeby przejść, organizacyjny chaos.

  3. ElenCIA ★★☆☆☆

    Mięso nieświerze, kasjerki miłe jednak wiecznie kolejka na połowę sklepu i wiecznie otwarta jedna kasa

  1. Aga Aga ★★☆☆☆

    Nie rozładowane palety blokują przejście lub dojście do np lodówek. Zakupy z dużym wózkiem lub wózkiem dziecięcym to katorga. Lodówki bez uchwytów... bez komentarza... Większość obsługi jest spoko choć jedna kasjerka widać pracuje tam za karę- niemiła, niepomocna i nigdy nie zwraca uwagi gdy ktoś potrzebuje pomocy przy kasie samoobsługowej.

  2. Jack Frost ★★★☆☆

    Paragon po zrobieniu zakupów 39 zł więcej brak pracowników ci którzy są zasuwają za 6 to chyba zależy od kierownika sklepu ale jak zwykle wyzysk ludzie rezygnują a co którzy tak są latami są bardzo mili lubię ich i im współczuję

  3. Roman Konczyk ★★★★★

    Biedronka to dobry sklep dobrze jest tu kupować towar dobry ceny przystępne zawsze tu robię zakupy pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Beskidzka 1, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements