Opinie

  1. pan nowy ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować Pani Magdzie Jędrzejewskiej za wyprowadzenie mojej córki z wielu problemów natury Sensorycznej. Ogrom wiedzy i poczucie humoru sprawiły,że córką chodziła na zajęcia z wielką przyjemnością. Polecam z całego serca. Iwona Sz.

  2. Karolina Kucznerowicz ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, pełne pasji i zaangażowania! Synek z radością bierze udział w zajęciach, a Panie zawsze są doskonale przygotowane, co sprawia, że każde spotkanie to prawdziwa przyjemność. Polecam z całego serca!

  3. Paulina Różańska ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam Pani Mejster. Początek zapowiadał się pięknie, Pani tyle mówiła po czym pokazała ćwiczenia do domu i lekturę na e-mail. Mieliśmy jedną wizytę, po miesiącu planowana była konsultacja online. Do dnia dzisiejszego cisza. EDIT: Chciałam zaznaczyć, iz konsultacja online nie wyszla od nas tylko od terapeuty. Nie podjęliśmy próby kontakt ponieważ czekaliśmy na kontakt z drugiej strony, to się nazywa zainteresowanie pacjentem, ale widać nie wszędzie. Proszę czasami postawić się z tej drugiej strony. Podziękuję za współpracę, ale życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

  1. Aleksandra Kołecka ★★★★★

    Polecam panią Aleksandrę, znalazła dla nas szybki termin, kiedy synek ranił mi brodawki przy początkach karmienia i bardzo pomogła. Poza tym super podejście do maluchów, polecam.

  2. Joanna Romaniuk ★★★★★

    Zdecydowanie polecam turnus mikropolaryzacji i elektrostymulacji u pani Magdy Kalinowskiej - Giemra. Pani Magdą to świetny pedagog i logopeda z fachowym podejściem do dzieci i ich problemów. Zawsze służy pomocą i wskazówkami co do dalszego postępowania w terapii. Mój syn uwielbia swoje zajęcia logopedyczne i chętnie uczestniczy w ww. turnusach.

  3. Malgorzata ★★★★★

    Fabryka terapii to najlepsze miejsce na Ziemii. Panie, które tam pracują są cudowne:) moja córka je uwielbia!!! przyjazna atmosfera. Nie pomyślałabym nigdy, że mikropolaryzacja +Tomatis działają takie cuda:))) za każdym razem widzimy efekty a byliśmy dopiero 3 razy.

  1. karolina skrobisz ★★★★★

    Bardzo polecam Fabrykę Terapii! Chodzimy z córka do logopedy i fizjoterapeuty. Panie są naprawdę świetne, super podejście do dziecka. Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia o świetnie się bawi, przy czym nabywa nowych umiejętności. Widzimy bardzo dużą poprawę i córki. Cieszymy die trafiliśmy do fabryki terapi i zostaliśmy objęci najlepsza opieką! Polecam z całego serca

  2. Adam Krakowski ★★★★★

    Polecam! Pani Ola jest wyśmienitą osobą prowadzącą Fabrykę. Osoby,które tam pracują są zaangażowane, kompetentne i mają wspaniałe podejście do dzieci,potrafią z nimi nawiązać dobry kontakt, a co za tym idzie syn współpracuje i ćwiczy. Terapeuci patrzą całościowo na dziecko i mają olbrzymią wiedzę nie tylko w zakresie logopedii. Po za tym po każdych zajęciach otrzymujemy bardzo dobrze przygotowane ćwiczenia do pracy w domu, które są przygotowane tematycznie jeśli chodzi o dany okres i zainteresowania dziecka. Nie brakuje również nagród w formie prezentu lub uśmiechniętej buźki. Razem z synem polecamy!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fabryka Terapii?

Fabryka Terapii znajduje się przy Łukasińskiego 116, 71-215 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fabryka Terapii?

Można skontaktować się z Fabryka Terapii pod numerem +48 511 313 400

Jak można dotrzeć do Fabryka Terapii?

Do Fabryka Terapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements