Chciałabym serdecznie podziękować Pani Magdzie Jędrzejewskiej za wyprowadzenie mojej córki z wielu problemów natury Sensorycznej. Ogrom wiedzy i poczucie humoru sprawiły,że córką chodziła na zajęcia z wielką przyjemnością. Polecam z całego serca. Iwona Sz.
Zdjęcia
Opinie
-
pan nowy ★★★★★
-
Karolina Kucznerowicz ★★★★★
Fantastyczne miejsce, pełne pasji i zaangażowania! Synek z radością bierze udział w zajęciach, a Panie zawsze są doskonale przygotowane, co sprawia, że każde spotkanie to prawdziwa przyjemność. Polecam z całego serca!
-
Paulina Różańska ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam Pani Mejster. Początek zapowiadał się pięknie, Pani tyle mówiła po czym pokazała ćwiczenia do domu i lekturę na e-mail. Mieliśmy jedną wizytę, po miesiącu planowana była konsultacja online. Do dnia dzisiejszego cisza. EDIT: Chciałam zaznaczyć, iz konsultacja online nie wyszla od nas tylko od terapeuty. Nie podjęliśmy próby kontakt ponieważ czekaliśmy na kontakt z drugiej strony, to się nazywa zainteresowanie pacjentem, ale widać nie wszędzie. Proszę czasami postawić się z tej drugiej strony. Podziękuję za współpracę, ale życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam
-
Aleksandra Kołecka ★★★★★
Polecam panią Aleksandrę, znalazła dla nas szybki termin, kiedy synek ranił mi brodawki przy początkach karmienia i bardzo pomogła. Poza tym super podejście do maluchów, polecam.
-
Joanna Romaniuk ★★★★★
Zdecydowanie polecam turnus mikropolaryzacji i elektrostymulacji u pani Magdy Kalinowskiej - Giemra. Pani Magdą to świetny pedagog i logopeda z fachowym podejściem do dzieci i ich problemów. Zawsze służy pomocą i wskazówkami co do dalszego postępowania w terapii. Mój syn uwielbia swoje zajęcia logopedyczne i chętnie uczestniczy w ww. turnusach.
-
Malgorzata ★★★★★
Fabryka terapii to najlepsze miejsce na Ziemii. Panie, które tam pracują są cudowne:) moja córka je uwielbia!!! przyjazna atmosfera. Nie pomyślałabym nigdy, że mikropolaryzacja +Tomatis działają takie cuda:))) za każdym razem widzimy efekty a byliśmy dopiero 3 razy.
-
karolina skrobisz ★★★★★
Bardzo polecam Fabrykę Terapii! Chodzimy z córka do logopedy i fizjoterapeuty. Panie są naprawdę świetne, super podejście do dziecka. Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia o świetnie się bawi, przy czym nabywa nowych umiejętności. Widzimy bardzo dużą poprawę i córki. Cieszymy die trafiliśmy do fabryki terapi i zostaliśmy objęci najlepsza opieką! Polecam z całego serca
-
Adam Krakowski ★★★★★
Polecam! Pani Ola jest wyśmienitą osobą prowadzącą Fabrykę. Osoby,które tam pracują są zaangażowane, kompetentne i mają wspaniałe podejście do dzieci,potrafią z nimi nawiązać dobry kontakt, a co za tym idzie syn współpracuje i ćwiczy. Terapeuci patrzą całościowo na dziecko i mają olbrzymią wiedzę nie tylko w zakresie logopedii. Po za tym po każdych zajęciach otrzymujemy bardzo dobrze przygotowane ćwiczenia do pracy w domu, które są przygotowane tematycznie jeśli chodzi o dany okres i zainteresowania dziecka. Nie brakuje również nagród w formie prezentu lub uśmiechniętej buźki. Razem z synem polecamy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fabryka Terapii?
Fabryka Terapii znajduje się przy Łukasińskiego 116, 71-215 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fabryka Terapii?
Można skontaktować się z Fabryka Terapii pod numerem +48 511 313 400
Jak można dotrzeć do Fabryka Terapii?
Do Fabryka Terapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku