Bardzo polecam Pana Dariusza Żebiełowicz. Lekarz bardzo dokładny, wykazuje się ogromną cierpliwością do pacjentek. Podczas wizyty czułam się naprawdę zaopiekowana i spokojna. Badanie przebiegło w miłej, bezstresowej atmosferze, a wszystkie moje pytania i wątpliwości zostały dokładnie wyjaśnione. Czułam, że jestem w dobrych rękach! Profilaktycznie wracam co roku. Serdecznie polecam! Karolina Adamczewska
Opinie
-
Karolina Toś ★★★★★
-
Anna Gańska ★☆☆☆☆
ODRADZAM!!! Podejście do pacjentki straszne. Właśnie przez takich "lekarzy" kobiety latami nie udają się do ginekologa! Cała wizyta kpina. Umówiłam się na kolposkopię z pobraniem wycinków. Od wejscia: -To badanie (cytologia) jest do niczego. Tylko płatna płynna cytologia. Powiedziałam ,że nie wiem jaka to była, nie pytałam. Usłyszałam, że nie ma notatki jaka, na pewno klasyczna bo jest darmowa, ale do niczego. -Kiedy ostatni raz była cytologia? Tyle i tyle temu. W odpowiedzi usłyszałam- GRUBO, od lekarza. -Badania na hpv powinnam zrobić żeby znaleźć przyczynę. Powiedziałam mu, że jestem po raku i to raczej istotne, na co usłyszałam NIE, poza tym wie Pani jak to się mówi, jak sobie wybierać raka to tego co Pani hehe- lekarz do pacjentki po nowotworze, z podejrzeniem drugiego. -Na pytanie dlaczego nie poszłam na NFZ, odpowiedziałam, że terminy odległe a ja nie mam czasu czekać. Usłyszałam- czy Pani ma czy nie ma, tego jeszcze nie wiadomo. - Jak rozmowa zaczęła się toczyć w stronę ZBĘDNEGO BADANIA, bez ktorego (wg tego człowieka) nie może sie odbyc to, na ktore sie zapisałam, lekarz zapytał mnie o nie w taki sposób, że nie wiedziałam o co mu chodzi. Zrozumiałam, że o higienę, więc spanikowana powiedziałam, że bralam prysznic jesli o to pyta i zamiast mi powiedzieć, że ma na myśli takie badanie to mnie wyśmiał i zaczął protekcjonalnie tłumaczyć przebieg badania. Wielokrotnie, podczas wizyty usłyszałam, że oni chętnie mi wszystkie te badania tutaj zrobią, płatnie, szybko i ja wtedy przyjdę po miesiączce na kolposkopie bo teraz pewnie i tak tam brudno jak jestem przed miesiączką hehe. Lekarz ginekolog do pacjentki. Chciałam tylko jak najszybciej zrobić badanie niezbędne do ustalenia czy mam nowotwór. Nie odbyło się. Zamiast tego zostałam zawstydzona, wyśmiana i próbowano mnie naciągać.
-
Анастасія Шкорупінська ★★★★★
Bardzo dobra przychodnią.
-
Marta Błeszyńska ★★★★★
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjentki. Przyszłam na wizytę ze skierowaniem z innego centrum na zabieg/dość inwazyjne badanie. Pan doktor zasugerował inne postępowanie, wytłumaczył wszystko dokładnie, uspokoił i zaoferował konsultację po otrzymaniu dodatkowych wyników. Nie zapłaciłam za wizytę, bo umówiona byłam na badanie (które się finalnie nie odbyło, choć wciąż spędziliśmy dobre 15 minut na rozmowie). Z pewnością będę kontynuować tu swoją diagnostykę i potencjalne leczenie. Polecam
-
Nikola Nowik ★★★★★
Super miejsce, dokładni lekarze, miła atmosfera. Polecam serdecznie ❤️
-
Monika K. ★★★★★
Pan doktor posiada ogromną wiedzę, jest sympatyczny i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Wizyta w Darmed uchroniła mnie od laparoskopii, za co jestem przeogromnie Panu Sebastianowi wdzięczna.
-
Piotr Prochno ★★★★★
Bardzo miły lekarz. Byliśmy z żoną kilkakrotnie za każdym razem na plus. Bardzo miło zaskoczyło nas to że o możliwym opóźnieniu wizyty zostaliśmy poinformowani kilka godzin wcześniej telefonicznie. Serdecznie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Darmed. Centrum diagnostyki położniczo - ginekologicznej?
Darmed. Centrum diagnostyki położniczo - ginekologicznej znajduje się przy Bogurodzicy 1, 70-400 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Darmed. Centrum diagnostyki położniczo - ginekologicznej?
Można skontaktować się z Darmed. Centrum diagnostyki położniczo - ginekologicznej pod numerem +48 918 206 869
Jak można dotrzeć do Darmed. Centrum diagnostyki położniczo - ginekologicznej?
Do Darmed. Centrum diagnostyki położniczo - ginekologicznej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku