Opinie

  1. Aleksandra Zadwórna ★★★★★

    Pan doktor to lekarz z powołania. Empatyczny, profesjonalny, zaangażowany. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, słucha obaw, potrzeb i wszystko dokładnie wyjaśnia. W całym procesie zabiegu i po można czuć się zaopiekowanym, wie się, że trafiło się w najlepsze ręce. Zespół medyczny też wspaniały. Podczas zabiegu gra muzyka, nie ma to nic wspólnego z nieprzyjemną salą operacyjną. Polecam każdej kobiecie. A ja dziękuję Panu doktorowi z całego serca za tak wspaniałą opiekę, i tak dobrze wykonany zabieg. Aleksandra (dawniej Śląska)

  2. M W ★☆☆☆☆

    Zostałam bardzo nieprofesjonalnie potraktowana przez tego lekarza. Podczas wizyty, która była pierwsza wizyta kontrolna przeznaczona do korekty po zabiegu wykonanym kilka miesięcy wcześniej. Do korekty zostałam zakwalifikowana przez samego lekarza, ponieważ nie byłam zadowolona z efektu zabiegu pierwotnego. Nie udało się lekarzowi pobrać odpowiedniej ilości materiału w pierwotnym zabiegu - i jak sam stwierdził, można to poprawić w późniejszym terminie, jeżeli nie bede zadowolona z efektu. Lekarz również tak stwierdził, ze należy mi się korekta. Przyjechałam do kliniki ponad 100 km. Została przyszykowana dla mnie dokumentacja i podpisana przez ze mnie przed zabiegiem, jak również podane leki przeciwbólowe i antybiotyki. Lekarz po przyjęciu mnie na stanowisku zabiegowym stwierdził, ze nie będzie nic poprawiał za darmo, ponieważ jak zabrzmiały jego słowa ``czuje on się oszukany" (przypomnę - sam zaakceptował korektę przyszykował mnie do tego zabiegu). Stwierdził, ze musiał dla mnie ścigać zespól, za który musi teraz zapłacić i za darmo robic nic nie będzie. Zabieg, który kosztował mnie najwyższa cene jaka jest obecnie w Polsce, nagle nie podlega korekcie. Powiedziałam, ze nie mam zamiaru płcic kolejnych ciężkich tysięcy, za cos co powinno podlegać korekcie po zabiegowej (przynajmniej jedna korekta powinna byc w cenie skoro zabieg sa bardzo kosztowne), a nie być uznawane w ostatniej chwili, jako osobny zabieg, skoro efekt nie byl zadawalajacy z powodu pobrania zbyt malej ilosci materialu. Powiedziałam, ze nigdy nie zostałam tak nieprofesjonalnie potraktowana i wyszłam z kwitkiem wracając pod wpływem leków kolejne 100km. Szanowny Panie czuje się jako pacjent, naciągnięta, potraktowana nieetycznie i to ja czuje się oszukana, potraktowana w sposób okrutnie materialistyczny, przy obecności Pana personelu. Lekarz ten jest miły i do pełnej Twojej dyspozycji kiedy płacisz ciężkie pieniądze za kolejny sugerowany zabieg, niestety nie sprawdza się to kiedy domagasz się o swoje prawa pacjenta. P. S. Dziękuje za odpowiedz. Chciałam zwrócić uwagę, ze od zabiegu minęło 9 m-cy, a efekt transferu powinien być długotrwały i zadowalający dla pacjenta, skoro materiału pobrano za mało w pierwotnym zabiegu. Koszt zabiegu byl tak wysoki, ze powinien pokryć ewentualna korektę, ale jak słowa zwyklej pacjentki mogą byc ważniejsze od słów lekarza. Zazwyczaj jest się na przegranej pozycji.

  3. Piesiołapiarz Piesior ★★★★★

    Super obsługa, zwłaszcza pani Asia!

  1. Małgorzata P ★★★★★

    Lekarz, który na każdym etapie życia kobiety, służy wsparciem i ogromną wiedzą. Jestem pacjentką od 12 lat i nigdy nie miałam cienia wątpliwości, że jestem rewelacyjnie zaopiekowana. Każdej z nas życzę takiego komfortu. Do tego doskonale wyposażony gabinet.

  2. Daria ★★★★★

    Po kilku miesiącach od zabiegu labioplastyki mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Kontakt po zabiegu bez zarzutu. Doktor cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Dodatkowo zaproponował bezpłatną korektę, co spotęgowało zadowolenie z zabiegu:) Całe życie marzyłam o tej zmianie, a dzięki Panu Doktorowi udało się spełnić marzenie. Drogie Panie, proszę się nie bać, ból do zniesienia a końcowy efekt go zrekompensuje ;)

  3. Aleksandra ★★★★☆

    Wizyty w Kolmed zawsze na wysokim poziomie już od wejścia. Gabinet o wysokim standardzie, przemyślanie zaprojektowany, dzięki temu pacjentka odczuwa pełen komfort podczas przygotowywania się do badania. Wiedze i doświadczenie doktora widać w praktyce, podczas samej wizyty. Zawsze omawia dokładnie przebieg badania, dzieląc się swoją wiedzą w sposób zrozumiały, do tego uprzejmość doktora buduje atmosferę, w której można czuć się swobodniej. Jedyny minus, który może kiedyś mieć swoje konsekwencje — brak badania piersi mimo umawiania się na wizytę profilaktyczną (podstawowa od profilaktycznej na stronie Kolmed różni się tym, że profilaktyczna zawiera badanie cytologiczne i badanie piersi.

  1. Aneta Tacik ★☆☆☆☆

    Pan doktor przywitał mnie słowami, że jest opóżnienie i niestety mialam przez całą wizyte wrażenie, że irytuje go moja dociekliwość co do mojej dolegliwości. Pan doktor odpowiadał krótko i lakonicznie o wszystko musiałam dopytywać, otrzymując odpowiedz "Nie ma pani wiedzy, nie będę pani tłumaczył" bądz "Skoro pani tak słyszała to niech Pani tak robi" Oprócz tego Pan doktor w ogóle mnie nie zbadał, przez co wnioskuje, że 200 zł płaci się za przekroczenie drzwi gabinetu. Czułąm się zlekceważona i na prawdę jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu ginekologicznego tak zażenowana podejściem lekarza. Nie poleciłabym przyjaciółce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KOLMED - dr Kolczewski - gabinet ginekologiczny?

KOLMED - dr Kolczewski - gabinet ginekologiczny znajduje się przy Mazurska 7, 70-424 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KOLMED - dr Kolczewski - gabinet ginekologiczny?

Można skontaktować się z KOLMED - dr Kolczewski - gabinet ginekologiczny pod numerem +48 914 882 201

Jak można dotrzeć do KOLMED - dr Kolczewski - gabinet ginekologiczny?

Do KOLMED - dr Kolczewski - gabinet ginekologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements