Pobyt niesamowicie udany. Jest tam wszystko co potrzeba żeby się nie nudzić.Raj dla dzieci- duży plac zabaw na dworzu, dwie sale w których dzieci bawiły się w czasie gorszej pogody no i basen z cieplutką wodą w którym codziennie się pluskaliśmy. Panie na recepcji bardzo miłe uprzejme i pomocne, panie i panowie z obsługi ośrodka również. Domek wspaniale wyposażony i przede wszystkim czyściutki. Na pewno tam wrócimy.
Zdjęcia
Opinie
-
Tamara Górnowicz ★★★★★
-
Dariusz Gontarski ★★★★★
Świetne miejsce, zatrzymaliśmy się na jedną noc teraz podczas podróży rowerowej. Domki super nowe. Pani w recepcji bardzo miła. Obiekt wybitnie przystosowany do pobytów z dziećmi, plac zabaw, no i super basen dla rodziców i małych dzieci ze stałą obecnością ratownika. Polecamy rodzicom z małymi dziećmi
-
Pati Dybas ★☆☆☆☆
Dzień dobry w sierpniu byłam z rodziną w domkach family fun ośrodek wymaga remontu domki brudne ściana w łazience zabrudzona od butów .łazienka brudna nie domyka łóżko skrzypi ten narożnik do spania lodówka siedziała rybami nie było parawanu ani żadnego sprzętu żeby iść na plażę jedzenie monotonne to co nie zostało zjedzone na śniadanie zostało podane na kolację porcję obiadowe dla dzieci bardzo małe ogólnie jesteśmy niezadowoleni cena jest za wysoka w stosunku do jakości na pewno już tam nie przyjedziemy i nie polecamy dla nas warunki były sprzeczne z tym co było pokazane na zdjęciach. Woda w basenie mętna zimna nawet w tym brodziku dla dzieci.
-
Anna Weber ★★★★★
Właśnie wracamy z wakacji z famili i aż mi zal bylo wyjeżdżać jest tam wspaniałe czyste i zadbane pokoje prośbą o segregacje śmieci czyste sale zabawy animacje dla dorosłych bilard dla innych dzieci konsole rewelacyjny plac zabaw . No mogę tak opisywać jestem zachwycona. Polecam naprawdę jak moje dzieci sa wymagające tak dzieci nie mialam. Co więcej jest rewelacyjny w okolicy alaska bar gdzie mozna zjesc pyszny domowy obiad na wagę i nie drogo za obiad dla 4 osób płaciłam zazwyczaj kolo 120 zl
-
Marcelina Gie ★★★★★
Byliśmy już 3 raz z rodzinką 2+2. Widać, że ośrodek dba o utrzymanie standardu. Przez te lata zmiany tylko na plus. Jak zawsze czysto, zadbany teren, woda w basenie czysta i ciepła. Strefa spa na plus. Sale zabaw pozwalają dzieciakom spędzić miło czas. A i dorośli znajdą zajęcie (bilard, piłkarzyki, ps5, basen,spa). W tym ośrodku naprawdę można wypocząć. Polecamy i z pewnością wrócimy.
-
Ania Tymińska ★★★★☆
Lokalizacja super, blisko do centrum, spacerkiem do plaży kilka minut. Ogromny plus za dwie sale zabaw dla dzieci, basen, możliwość korzystania z grilla. Niestety minus za mały bojler w łazience (wystarczy tak naprawdę na kąpiel jednej, max dwóch osób, co w domkach 6os jest jakimś nieporozumieniem). Prysznic w łazience (w domku) tak mały że mąż wolał się kąpać na basenie, bo się nie mieścił. Uważam że przy takim standardzie powinny już być ręczniki w cenie i przynajmniej jedna rolka papieru toaletowego więcej. Pani w recepcji sprawia wrażenie jakby za karę pracowała. Ogólnie pobyt uważam za udany ;)
-
Ilona J ★★★☆☆
Położenie domków jest korzystne- blisko centrum i plaży. Teren obiektu zadbany i przyjemny. Rzadko jedynie spotyka się już, że po przyjeździe nie dostaje się żadnych informacji na recepcji o atrakcjach na obiekcie, haśle do wi-fi, nie dowiedzieliśmy się nic. Gdyby nie to, że były jakieś kartki z informacjami na szybach gdzie się wchodzi na spa czy w jakich godzinach godzinach jest czynne, nie wiedzielibysmy nic. Tak samo jak o tym, ze można wypożyczyć ręczniki i szlafroki. Nie wiedzieliśmy tez, ze najlepiej od razu po wejściu do domku włączyć bojler przez co w nocy kąpaliśmy się w zimnej wodzie, bo nie zdążyła się nagrzać. Najlepiej jakby po prostu w pokoju były jakieś mapki z informacjami o pobycie i atrakcjach na terenie obiektu albo jakby recepcjonistka przy zameldowaniu o wszystkim informowała. Spa bardzo na plus :) Nawet nie spodziewaliśmy się, ze będzie tak duże. Domki były akceptowalnie czyste, ale wszędzie były mrowki. Przy śmietniku było ich mnóstwo, co spowodowało, ze już nawet nie korzystaliśmy w ostatnie dwa dni z kuchni. Na blacie dość malo miejsca, ciezko bylo tam cokolwiek przyrządzić, wiec najlepiej nie planować robienia tam jakiś skomplikowanych posiłków.
-
Joanna Kowalska - Śliwa ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Super plac zabaw i sale zabaw dla dzieci. Pełno dzieci w piaskownicy i na salach także zawsze ktoś do zabawy się znajdzie. Basen nie jest duży ale tłoku też nigdy nie było. Bardzo fajne miejsce na urlop z dziećmi. Zdecydowanie polecamy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Family Holiday Resort?
Family Holiday Resort znajduje się przy Wolności 14, 72-420 Dziwnówek, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Family Holiday Resort?
Można skontaktować się z Family Holiday Resort pod numerem +48 600 100 204
Jak można dotrzeć do Family Holiday Resort?
Do Family Holiday Resort można dotrzeć, korzystając z poniższego linku