Jestem bardzo zadowolona z pobytu wspaniałe domowe posiłki / super czyściutko a dodatkowo bardzo uprzejma i przyjazna atmosfera Wrócę za rok na pewno
Opinie
-
Jolanta Raczynsks ★★★★★
-
Anna Czaplicka ★★★★☆
Byłam z dziećmi i z moją mamą na pobycie pakiet dla seniora jedzenie dobre zrobili fajne dodatkowe usługi typu herbatki i koktajle po prostu super cena minusem jest to że nie ma w pokoju czajnika i wody na powitanie nie mogłam robić herbaty czy kawy bo dopiero było o 12 bar czynny. Poza tym nie ma placu zabaw żeby dzieci się pobawimy więc trzeba było szukać dziwnówku gdzieś indziej ogólnie rzecz biorąc hotel jest dobry ale nie dla rodzin z małymi dziećmi.
-
Jarek D ★☆☆☆☆
Hotel blisko plaży z poleconym od pani w recepcji płatnym parkingiem oddalonym o ok 200m od hotelu. Pokoje dość czyste lecz bez lodówki czy czajnika. Strefa spa jak basen jest przyzwoity jak na taki hotel lecz grota solna, jakuzzi z widniejąca plakietką płatne - o co chodzi? Wyżywienie bardzo ubogie. Ekspresu do kawy brak. Coś do kawy to cukierek na recepcji- ha ha Pobyt rezerwowany na stronie hotelu za dobę policzono 1200 zł. Także nie polecam gdyż za te pieniądze inne hotele proponują inny standard już nie mówiąc o dzieciach.
-
speque mobile ★☆☆☆☆
Brak czajnika balkon i okno wychodzące na budowę. Młoty pneumatyczne cały dzień. Brak lodówki w pokoju. Beznadziejne śniadanie brak jajecznicy. Totalny PRL.
-
Adrian Jakubowski ★★★☆☆
To był mój drugi pobyt w tym hotelu. Za oknem plac budowy w pełnej okazałości. W porównaniu do poprzedniego wyjazdu moim zdaniem jedzenie stało się nudne, mało urozmaicone, dla mnie mniej smaczne niż poprzednio. Całość ratuje miła obsługa. W porównaniu do poprzedniego pobytu czystość pokoju nie zachwycała, a w pokoju nawet nie zastałem na powitanie wody, informacyjnie bezpłatna wymiana ręczników ma miejsce co 5 dni pobytu.
-
Adam Norman ★★★★☆
Obiekt położony blisko morza, pokoje czyste, przyjemna strefa SPA, wieczorki teneczne, posiłki ok, miła obsługa. Jedynym do czego można by się przyczepić jest brak sprzętu plażowego dla gości hotelowych na wyposażeniu pokoi. Generalnie ok, obiekt godny polecenia.
-
Norbert ★★★☆☆
Kolejny raz byliśmy w tym spa i z roku na rok jest tylko gorzej. Widoki w pokojach to od paru lat plac budowy innego hotelu jakby ktoś liczył na ładny widok, brak czajnika w pokoju jak to w spa, obsługa bardzo miła i pomocna natomiast najbardziej można się doczepić do jedzenia. Nie dość że wybór codziennie jest w 80 % taki sam jeśli chodzi o śniadania i kolację ( obiad to danie mięsne lub bez do wyboru) to jedzenia jest bardzo mało jak za taką cenę. Po kilku dniach pobytu zwyczajnie nudzi się jedzenie na śniadanie i kolację chleba z pomidorem lub serem. Naprawdę nie wymagam zbyt wiele i nie jestem wybredny natomiast płacąc prawie 300 zł za osobę za dobę człowiek chciałby zjeść coś innego niż ma w domu praktycznie codziennie. Na zakończenie jeśli chodzi o strefę spa to jest bardzo mała natomiast można uniknąć tłumów na basenach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Maximus Spa: Wczasy nad morzem?
Hotel Maximus Spa: Wczasy nad morzem znajduje się przy Morska 20, 72-420 Dziwnówek, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Maximus Spa: Wczasy nad morzem?
Można skontaktować się z Hotel Maximus Spa: Wczasy nad morzem pod numerem +48 913 811 611
Jak można dotrzeć do Hotel Maximus Spa: Wczasy nad morzem?
Do Hotel Maximus Spa: Wczasy nad morzem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku