Miałam przyjemność uczestniczyć w czteroletniej terapii z Panią Anetą i muszę przyznać, że absolutnie przerosła ona moje oczekiwania. Cotygodniowe rozmowy przez tak długi czas pozwoliły mi (dzięki wsparciu i zaangażowaniu Pani Anety) zbudować pewność siebie, uporządkować wiele trudnych sytuacji oraz na nowo odzyskać radość i chęć do życia. Relacja, którą udało nam się stworzyć, pozostanie ze mną na zawsze. Jestem ogromnie wdzięczna za wspaniałą opiekę, ciepło oraz za to symboliczne „trzymanie mnie za rękę” w najcięższych momentach. Z całego serca polecam Panią Anetę każdemu, kto szuka empatycznego, profesjonalnego i niezwykle wspierającego terapeuty.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna F ★★★★★
-
Michał ★★★★★
Gorąco polecam! Pani Aneta to jedyna Osoba przed którą udało Mi się otworzyć. Profesjonalne podejście do każdego spotkania z indywidualnym przygotowaniem. Jeżeli zastanawiasz się czy to odpowiednia osoba do terapii to według Mnie zdecydowanie Tak.
-
Katarzyna Skórka ★★★★★
Podróż do własnych zakamarków wraz z towarzyszeniem Pani Anety to była piękna podróż, która pomogła mi wrócić do siebie po trudnych doświadczeniach. Akceptacja i relacja pozwoliły odkryć i ukoić to, co było do odkrycia i ukojenia, a wszystko w bezpiecznych warunkach. Jestem ogromnie wdzięczna za ten proces i za pomoc, jaką otrzymałam od Pani Anety! Polecam wszystkim, tym którzy szukają terapeuty pracującego w sposób profesjonalny, etyczny, ale przede wszystkim ludzki.
-
Klaudia Ś. ★★★★★
Pani Aneta jest wspaniałym psychoterapeutą. Bardzo mi pomogła, dzięki niej mogłam spojrzeć na pewne rzeczy inaczej. Psychoterapia uświadomiła mi, jak bardzo moja przeszłość, ważne wydarzenia życiowe, moja historia mnie ukształtowała i jak nadal wpływa na moje obecne życie, wybory, zachowania. Z pomocą Pani Anety odnalazłam siebie oraz przetrwałam w bardzo ciężkiej chwili i nauczyłam się zdrowych odruchów i zachowań. Pani Aneta dokładnie pamiętała wszystko, co mówiłam, wiedziałam, że jestem wysłuchana i zrozumiana. Cieszę się, że mogłam spotkać na swojej drodze Panią Anete. Jej wiedza, ogromna empatia oraz zaangażowanie pozwoliły zmierzyć się z problemami. Bardzo polecam, nawet tym, którzy nie wierzą, że coś w życiu może się zmienić na lepsze. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebować pomocy psychologa lub terapeuty, z pewnością do Pani wrócę.
-
Sylwia W. ★★★★★
Jestem wdzięczna, że spotkałam Panią Anetę na swojej drodze życiowej. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, niezwykle ciepłą i profesjonalną. Zaczynając psychoterapię bardzo wstydziłam się siebie, swoich problemów, nie potrafiłam być swoim przyjacielem. Jednak atmosfera życzliwości, bezpieczeństwa i wsparcia jaką tworzy Pani Aneta, pozwoliła mi pokonać swoje wewnętrzne bariery i otworzyć się. Z niezwykłą uważnością mnie słuchała, jednocześnie nie oceniając. Przeżyłam z Panią Anetą wiele różnych emocji, wracałam do najtrudniejszych, bolesnych momentów z życia, które mi wiele uświadomiły, ale także były wzruszenia i radości. Dzięki psychoterapii odzyskałam i odkryłam siebie, pojawiły się nowe zainteresowania. Oprócz tego zrozumiałam ludzi i przepracowałam relacje z rodzicami. Osiągnęłam z Panią Anetą cele, które ustaliłyśmy na początku. Cieszę się bardzo, że odważyłam się zrobić ten krok zapisując się na psychoterapię do Pani Anety! :) Bardzo polecam!
-
Maria Grzywaczewska ★★★★★
Dziękuję za pomoc w odnalezieniu siebie. Dzięki spotkaniom odkryłam to, co miałam ale nie doceniałam. Uporałam się z przeszłością i stratą dziecka. Uwierzyłam w siebie. Jestem szczęśliwa i pełna spokoju. Wiem, że żyję. Pani Aneta to mistrz w swoim fachu.Została bardzo ważną osobą w moim życiu. Cenię ją za profesjonalizm, ciepło. Pozdrawiam.
-
Ivona ★★★★★
Bardzo polecam Panią Anetkę, która pomogła mi w wielu trudnych sprawach, otworzyła oczy na świat i pozwoliła zobaczyć problem oraz jego rozwiązanie jak również pozbyć się paniki. 2,5 roku spędzone z Panią Anetką to moja najlepsza inwestycja w siebie.
-
Kacper K ★★★★★
Dzięki pracy na terapii z Panią Anetą udało mi się po wielu latach dotrzeć do siebie, zrozumieć co we mnie pracowało i nawiązać połączenie z emocjami. Udało mi się osiągnąć cele jakie ustaliliśmy na początku po drodze pokonując różne kryzysy. Wchodząc do tego gabinetu rozpocząłem nowe życie i cieszę się nim cały czas. Z czystym sumieniem polecam! Warto zawalczyć o siebie a Pani Aneta z pewnością dołoży wszelkich starań, aby ta walka została wygrana! Polecam!
-
Grażyna Antoniak ★★★★★
Witam, do Pani Anety zgłosiłam się po pomoc w poradzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, które bardzo wpływały na postrzeganie przeze mnie rzeczywistości. Doszłam do momentu, w którym nie chciałam już radzić sobie sama, nie miałam siły, byłam wyczerpana psychicznie i fizycznie. Pani Aneta była nieocenionym wsparciem. Zawsze czułam się wysłuchana i zrozumiana. Nigdy nie czułam się oceniona, co pozwoliło mi na stopniowe otwieranie się i uleczanie z bolesnych doświadczeń. Lata terapii uświadomiły mi złożoność problemu, z którym przyszłam, pokazały mechanizmy, w których funkcjonowałam i z których udało mi się uwolnić dzięki Pani Anecie. Wiele się nauczyłam i korzystam z tego każdego dnia. Pani Aneta jest niesamowicie ciepłą i dobrą osobą. Potrafi w delikatny sposób mówić o rzeczach bardzo trudnych i bolesnych. Jestem szczęśliwa, że to właśnie Pani Aneta była ze mną przez ten cały czas terapii. Polecam każdemu kto waha się czy skorzystać z pomocy. Naprawdę warto!
-
s. Agnieszka Kowalczyk ★★★★★
Do Pani Anety trafiłam z polecenia innej pani psycholog. Wówczas nie potrafiłam poradzić sobie ze swoimi emocjami, nie potrafiłam ich nawet nazwać, ani nie znałam ich źródła. Po prostu taka byłam od dziecka. Miałam różne stany lękowe, napady płaczu i złości. Mimo najszczerszych chęci nie potrafiłam odnaleźć się we wspólnocie, która mimo wszystko czułam, że jest moim miejscem. Nie lubiłam samej siebie i nie potrafiłam powiedzieć kim jestem, jakie są moje plany, nadzieje, marzenia... U Pani Anety znalazłam wszystko, czego potrzebowałam- łagodność, wysłuchanie, zrozumienie... Bardzo ważne było dla mnie to, że nic mi nie narzucano, ostateczna decyzja należała do mnie. Czułam po prostu, że jestem akceptowana taką jaką jestem i że jestem kimś wartościowym niezależnie od moich wyborów. Pani Aneta pomogła mi zrozumieć i zaakceptować samą siebie. Dzięki terapii po 24 latach życia nareszcie mogę powiedzieć, że jestem sobą i dobrze mi z tym; nareszcie czuję się wolna. Nie przestaję codziennie dziękować Bogu za dar, jakim była dla mnie Pani Aneta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Psychoterapii Lutomska Aneta?
Gabinet Psychoterapii Lutomska Aneta znajduje się przy Michała Ludomira Rogowskiego 3, 20-840 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Psychoterapii Lutomska Aneta?
Można skontaktować się z Gabinet Psychoterapii Lutomska Aneta pod numerem +48 504 168 198
Jak można dotrzeć do Gabinet Psychoterapii Lutomska Aneta?
Do Gabinet Psychoterapii Lutomska Aneta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku