Opinie

  1. Renata ★★★★★

    Polecam wizyty u stomatologa dr Machnikowskiej Dr profesjonalna bardzo miła i rzeczowa Zarówno syn 11 lat jak również tata 67lat zachwyceni - bez bólu strachu i pięknymi zebami czy tez protezami ;)

  2. Dominika ★★★★★

    Dział stomatologii w Sanitas działa na najwyższym poziomie. Zespół jest profesjonalny, życzliwy. Wszystko przebiega sprawnie, a atmosfera jest spokojna i bezstresowa. Szczególnie polecam wizyty u Pani Moniki, która jest wyjątkowo delikatna, dokładna i troskliwa. Dzięki niej każda wizyta staje się naprawdę komfortowa. Zdecydowanie polecam!

  3. Karolina T ★★★★★

    Całym sercem polecam oddział chirurgii w tej placówce. Trójka dzieci miała zabieg wycinania migdałów. Miły personel pełen empatii i spokoju, z uśmiechami na twarzy (co w tych czasach coraz rzadziej się zdarza). Bardzo dobre podejście do małych pacjentów i realne wsparcie dla rodzica. Dr Goliszek to lekarz, który wzbudza zaufanie już po kilku chwilach rozmowy. Jechaliśmy tu aż z Poznania, bo terminy są dopasowywane do stanu pacjenta - dostaliśmy się tu bardzo szybko. Szczerze polecam i dziękuję całemu zespołowi za opiekę!

  1. M M ★★★★★

    Myślę że po swoich doświadczeniach mogę już wystawić opinie chociaż już po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim już na starcie spotkałam się z bardzo miła i profesjonalna obsługą w rejestracji. Panie na które trafiłam bardzo sympatyczne cierpliwe i pomocne. Odpowoedzaly na każde zadane przez mnie pytanie. Kolejny etap to wizyta w Poradni Diabetologicznej i tu też ogromnie pozytywne zaskoczenie. Doktor Kruk to bardzo profesjonalny lekarz. Człowiek który doskonale wie o czym mówi wszystko dokładnie tlumaczy a przy tym jest normalny i bardzo wyrozumiały. Kolejne pozytywne zaskoczenie spotkało mnie w laboratorium. Tak jak w Sanitasie na Okopowej jeszcze nikt nigdy do mnie nie podszedł. Jestem bardzo trudnym pacjentem jeśli chodzi o pobieranie krwii. Nie dość że panicznie się boję to w dodatku mam słabe żyły i mdleje. I tu ukłon w stronę Pan które podjęły ogromne wyzwanie żeby udało się zrobić mi badania. Bardzo indywidualne podejście umieszczenie mnie na leżance natychmiastowe rozpoznanie mojego problemu zagadywanie mnie odpowiednie dobranie sprzętu do pobrania doprowadziły do tego iż udało się wykonać mi badania. Dziękuję całej placówce za tak wspaniale i indywidualne podejście. Na pewno będę nadal korzystała z Państwa usług.

  2. Magda Xxx ★☆☆☆☆

    Nie polecam korzystania z usług stomatologicznych w tej placówce!!! Po leczeniu kanałowym zęba okazało się że doktor Magdalena P. zostawiła narzędzie w kanale o czym nie zostałam poinformowana, po około miesiącu od leczenia pojawił się ogromny ból zęba, pomimo dwukrotnych wizyt w celu poprawy Panie rozkładały ręce i kazały udać się do innej placówki. Niestety leczenie choć długie i bolesne zakończyło się wyrwaniem tego zęba przez niestety też tą doktor. Całość to jakiś dramat, bo żeby usunąć zęba też trzeba mieć jakąś wiedzę. Po godzinie udało się go wyrwać na co Pani doktor stwierdziła że jest bardzo wymęczona. Jeszcze raz NIE POLECAM !!!!

  3. Michał PRV ★★☆☆☆

    Wizyta do laryngologa 05.04.2023, czekałem w kolejce 1h i 15min po umówionym na wizytę czasie, kiedy przede mną były jeszcze 4 osoby - potencjalnie kolejna nadmiarowa godzina czekania. Zrezygnowałem, z dojazdem 2h stracone. Zwrot pieniędzy bezproblemowy, jeśli ktoś się zdecyduje na ich usługi to radzę płacić gotówką, w razie problemów szybciej odzyskacie pieniądze, ale pamiętajcie - straconego czasu nigdy nie odzyskacie a to dziś jeden z najcenniejszych zasobów.

  1. Ania ★☆☆☆☆

    Ta przychodnia to PORAŻKA. Skusił mnie dość krótkim termin pierwszej wizyty, niestety na następną od dwóch miesięcy nie mogę się dostać bo właśnie została przełożona trzeci raz. Nikt zdrowy nie chodzi do lekarza a choremu przekładać wizytę w ostatniej chwili słabe zagranie. Może więcej szacunku dla pacjentów, ktoś bierze wolne w pracy a na godzinę przed wizytą odbiera telefon że znowu wizyta przełożona. Nikomu NIE POLECAM a jedna gwiazdka to i tak za dużo, powinny być na minusie.

  2. Mateusz Domanski ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z usługi Sanitasu, dobrze, ze można odbywać wizyty w ramach PZU Zdrowie. Fizjoterapia u p. Bartka Piwowara bardzo skuteczna i w dobrej atmosferze, Panie pracujące w recepcji kompetentne i miłe, polecam.

  3. Agnieszka Partyka ★★★★★

    Oceniam samą medycynę pracy: Pani przyjmująca skierowanie - bardzo miła i pomocna. Pani Orzecznik oraz Pan okulista również mili. To się nazywa odpowiednie podejście do pacjenta. Wiadomo, że w takich miejscach ludzie są z lekka zagubieni, bo co przychodnia to inne "tradycje" ale tutaj wszyscy z uśmiechem i pomocą. Nie mam zastrzeżeń, można w miare szybko i sprawnie załatwić badania. Trzeba mieć przy sobie maseczkę.

  1. Renata Dagmara ★★☆☆☆

    Niestety ale utopią jest wizyta bez czekania. Umówiłam się przez portal : lekarzebezkolejki.... Badanie miało być na 12:45. Weszłam po 13:30. 45 minut czekania. Wywalczyłam aby mnie nie naciągnięto na wizytę i USG gdyż od samego początku mówiłam, że interesuje mnie tylko USG. Co do Pani doktor nie mam zarzutów jej należy się 5 gwiazdek ale nie mogę dać więcej niż 2 za całokształt. Wychodzi na to samo - czy się umówisz na nfz czy prywatnie to i tak czekasz...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Sanitas Lublin?

Centrum Medyczne Sanitas Lublin znajduje się przy Okopowa 3, 20-022 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Sanitas Lublin?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Sanitas Lublin pod numerem +48 815 340 400

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Sanitas Lublin?

Do Centrum Medyczne Sanitas Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements