Opinie

  1. Justyna Czusz ★★★★★

    Trafiłam na SOR z urazem stopy, pierwsze wrażenie dość średnie, ale przynajmniej zostałam zarejestrowana od razu (w wojskowym czekałam ponad godzinę w zasadzie nie wiem na co, brak jakichkolwiek informacji). Ale kiedy zostałam wezwana na triaż od razu zmieniłam zdanie - trafiłam na super ekipę i mimo wielkiego strachu co mnie czeka, czas upłynął bardzo szybko i miło. Szczególnie dziękuję doktorowi Marcinowi za profesjonalną opiekę i przesympatyczna atmosferę, jakby wszyscy mieli w sobie tyle pozytywnej energii świat byłby piękniejszy! :) Serdecznie pozdrowienia dla ekipy z czwartkowej nocki!

  2. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    W sobotę 15 11 2025 trafiłam na sor z synem pan doktor na sorze młody szczupły chłopaczek pracujący za kare cham i prostak bez empatii i ludzkich uczuć nie miał czasu na rozmowę bo telefon był ważniejszy nie była to rozmowa służbową bo słyszałam pozdrawim niemiło pana doktora i życzę żeby go kiedyś potraktowano tak jak on traktuje pacjentów albo zmień pracę bo tacy jak pan doktor psują opinie innym

  3. Mariusz Gnieciak ★★★★★

    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Panie w okienku miłe z poczuciem humoru i z wiedzą pomocna w ogarnięcia mojej skomplikowanej sytuacji. Pani doktor również cierpliwa i kompetentna, sanitsroudze uśmiechnięci. Wszystkie czynności wykonane fachowo pobieranie krwi itd. Dziękuję bardzo.

  1. Patrycja Boguta ★☆☆☆☆

    Przyjechałam na sor z bólem kolana. Kobieta w okienku wyśmiała mnie że :aby kolano boli? Później przyszedł duuuuzy ortopeda i po wywiadzie powiedział że jak mi się nudzi w domu to mogę poczekać ale przyjmie mnie za 7 godzin. Wyszłam z tego cyrku i pojechałam na Jaczewskiego,tam przez 3 h zbadali mnie i założyli ortezę bo uraz jest mocny. Zawsze uważałam że szpital na Kraśnickich to .......ale jeśli ktoś przychodzi i nie chcą udzielić pomocy to już jest jakas pomyłka. Dodam że dwóm osobom przede mną też nie chcieli pomóc. Nigdy więcej tam,nie jedzcie.

  2. x ★★★★★

    Piękne miejsce podoba mi się nowoczesny wygląd oraz personel bardzo przyjazny, obsługa ekspresowa człowiek wie za co płaci na NFZ, udało mi się nawet podładować telefon i poczekac tu kilka godzin, piękny design na ścianie lasu brzozowego, czuję się że odpoczywam na łonie natury, polecam każdemu!

  3. Michał “Mike.Devil” Wie ★★☆☆☆

    Zaraz minie 8 godzin od mojego wejścia... każde zlecone badanie i 2 - 3 godziny przerwy. Oględziny, 2 godziny przerwy Doppler, znowu przerwa, pobranie krwi, przerwa, RTG - przerwa w międzyczasie zmiana dyżuru ( po 4 godzinach czekania). Na środki przeciwbólowe czekać prawie 1,5 godziny... A SOR faktycznie wyremontowany, ładny... Nie słyszę wrednych komentarzy i na wiedzę personelu nie mogę złego słowa powiedzieć bo się wszyscy uzupełniają, ale jak poprzedni pacjenci mowili, że po 9 i 10 godzinach jeszcze siedzą to myślałem, że żartują. Ogólnie miejsce, personel ok, organizacja leży i ciągnie wszystko w dół

  1. Marta Rzechuła ★★★★★

    Dziś miałam okazję korzystać z pomocy SOR Kraśnicka. Zostałam bardzo miło i bardzo szybko zaopiekowana. Cała moja wizyta trwała niewiele ponad godzinę. Zaznaczę że odbyłam w tym czasie również konsultacje laryngologa na oddziale. Jestem bardzo zadowolona. Zaskoczona miłe. Wszyscy bardzo mili i uprzejmi.

  2. Karol Goś ★★★★★

    SOR wyremontowany, nowoczesny, zadbany i zawsze posprzątany. Czas oczekiwania na pomoc krótka, idzie szybko, lekarze przyjemni i zainteresowani problemem pacjenta. Ogólnie w 3 tygodnie byłem tam 2 razy, zawsze szybko udzielono pomocy. Brak zbędnych komentarzy i głupich docinek ze strony obsługi. Ogólnie SOR dobrze zorganizowany i bez obaw można tam jechać po pomoc.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpitalny Oddział Ratunkowy?

Szpitalny Oddział Ratunkowy znajduje się przy Aleja Kraśnicka 100, 20-718 Lublin, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Szpitalny Oddział Ratunkowy?

Do Szpitalny Oddział Ratunkowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements