Drogo Drogo Drogo brak możliwości płacenia kartą brak paragonu.Zdjęcie bukieciku za 60 zł
Zdjęcia
Opinie
-
jan nowka ★☆☆☆☆
-
Arabella Jones ★☆☆☆☆
Bardzo slaba i droga kwiaciarnia. Pani przygotowala mi kwiaty i owszem, milo sie rozmawialo, ale ukladanie kwiatow szlo okropnie wolno - chyba z 30min (i sorry ale nie bylo to nic nadzwyczajnego). Kwiaty strasznie drogie - krotka roza 15pln. Poprosilam wiazanke za 120pln i sie spieszylam. Pani zrobila wiazanke za ta kwote, 5 krotkich roz, kilka bialych kwiatow i kilka lisci. Bukiet w domu wydal mi sie strasznie biedny, ale myslalam ok moze ceny w PL tak drastycznie wzrosly nawet w kwiaciarniach. Wszyscy ktorych pytalam mysleli, ze zaplacilam polowe ceny. A pytalam, bo ten bukiet wydal mi sie strasznie skromny za ta cene. Jest mi po prostu wstyd i chcialo mi sie plakac, ze takie cos dalam mojej mamie na urodziny za tyle kasy. Jedna roza opadla po 2 dniach, pozostale sie nie rozwijaja (minely 4 dni), biale kwiaty zaczely sie sypac. Kilka lat temu kupilam mamie bukiet roz na starym rynku za 120 pln - byl wielki, tak samo bukiet z galerii pomorskiej, czy wyslane poczta kwiatowa. Nawet teraz weszlam na strone poczty kwiatowej - bukiety za 120pln sa po prostu piekne. Patrzac na nie mam wrazenie ze pani w Szarotce albo sie nie chce albo tylko patrzy na pieniadze. Wiazanka od pani wyglada jak jakas lichota z biedronki. Niestety nie polecam i jestem naprawde zawiedziona i jest mi przykro, ze dalam ukochanej osobie takie zdechle kwiaty. Poza tym pani "dokladnie wbija sie w cene" (czyli za ile sie chce bukiet, tyle liczy - co jest dziwne) a poza tym nie dostalam paragonu i nie mozna placic karta
-
Krzysztof Chyrek ★★★★★
Niesamowita Kobieta prowadzi to. Nie znam Jej prywatnie, ale jest dobra. Według mnie.
-
Iza Trykowska ★★★★★
Mała, ale blisko i zawsze coś można wybrać. Każdy widzi kwiaty i może wybrać które chce. Jak bierze zwiędłe to chyba wie, że one szybko padną. Miła sprzedawczyni, która na dzwonek do 22 obsługuje. Dla niezadowolonych, że brak możliwości płacenia kartą powiem, że czasami trzeba zrozumieć, że małe sklepiki nie zarabiają tyle by płacić prowizje bankom
-
Mateusz Mazurkiewicz ★☆☆☆☆
Mały wybór jak na kwiaciarnie ,brak możliwości płatności kartą o czym nie ma informacji . Róże troszke zleżałem bo płatki były suche czarnawe do tego po 18zł ?? małe .. ogólnie słabo jakość innych kwiatów była ok w miare czysto w środku . Pani ani mila Ani nie miła bez uśmiechu na twarzy. Ogólnie nie polecam za 60 zł nie można było zrobić ładnego bukietu ani dodać róż bo za mała kwota Pani mowi . Szczerze słabo bo poszedlem przystanek dalej na rynek gdzie Pani jest od 40 lat że swoim stoiskiem i zrobiła mi takie za 60zł efekt bardzo zadowalający i bardzo atrakcyjna cena i bardzo wspaniałe podejście do klienta . Dla chcącego nic trudnego,ale nie dziwię się skoro róża po 18 zł w szarotce.. tam dostałem kilka odmian kwiatów dodatkowo piękna dekoracja ,tu niestety w szarotce liczyć na to nie można. Ceny wysokie ,I jak najmniej dać
-
Miki Szafrański ★☆☆☆☆
Mały wybór jak na kwiaciarnie ,brak możliwości płatności kartą o czym nie ma informacji . Róże troszke zleżałem bo płatki były suche czarnawe do tego po 18zł ?? małe .. ogólnie słabo jakość innych kwiatów była ok w miare czysto w środku . Pani ani mila Ani nie miła bez uśmiechu na twarzy. Ogólnie nie polecam za 60 zł nie można było zrobić ładnego bukietu ani dodać róż bo za mała kwota Pani mowi . Szczerze słabo bo poszedlem przystanek dalej na rynek gdzie Pani jest od 40 lat że swoim stoiskiem i zrobiła mi takie za 60zł efekt bardzo zadowalający i bardzo atrakcyjna cena i bardzo wspaniałe podejście do klienta . Dla chcącego nic trudnego,ale nie dziwię się skoro róża po 18 zł w szarotce.. tam dostałem kilka odmian kwiatów dodatkowo piękna dekoracja ,tu niestety w szarotce liczyć na to nie można. Ceny wysokie ,I jak najmniej dać
-
Barbara Kom ★☆☆☆☆
Bukiet który zrobila Pani na nasz ślub z kwiatów które były przeschnięte i zwyczajnie ich świeżość pozostawiała wiele do życzenia butonierka dla Pana młodego z równie zwiędłej róży to nazwijmy rzecz po imieniu brak jakiegokolwiek szacunku do klienta.Powinno być wstyd żeby na taką okolicznosc zrobić tak przykrą niespodziankę parze młodej i wzięcie za to 160zł.Zdecydowanie nie polecam.Nigdy więcej.
-
Norbert Kwiatkowski ★★★★★
Bardzo długie godziny otwarcia, bo dzięki temu że lokal mieści się w domu właścicielki, można zostać obsłużonym nawet do 22 w tygodniu, co jest dużym plusem. Sprzedawczyni bardzo miła, sympatyczna i doświadczona w temacie. Aż miło przychodzić!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Szarotka?
Kwiaciarnia Szarotka znajduje się przy Szubińska 85, 85-312 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Szarotka?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Szarotka pod numerem +48 523 730 727
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Szarotka?
Do Kwiaciarnia Szarotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku