Opinie

  1. Andrzej Miłosz ★☆☆☆☆

    Usluga mycia nie została wykonana prawidłowo. Po najwyżej opcji (ekstra premium) oczekiwałbym stanu auta, bliższemu temu pod przygotowanie do sprzedaży. Cześć plastików nieumyta, felgi niedoczyszczone. Byłem w Lublinie przejazdem i nawet nie przyszło mi do głowy żeby dokładnie sprawdzać auto od razu. Widząc niedoróbki skontaktowałem się mailowo- brak odzewu. Na plus mogę dodać- dobra robota z oczyszczenie śladów psiej sierści.

  2. Piotrek312 ★☆☆☆☆

    Naciągacze jak ich mało naprawa wężyka paliwa kosztowała mnie 200zł podkreślam naprawa nie wymiana która czasowo trwała pewnie 30 minut. W chwili jak owa naprawa nic nie dała właściciel przez telefon zaczął wmawiać mi niestworzone objawy których nigdy nie było po czym stwierdził że trzeba przeprowadzić remont za 5 tysięcy a nie ma takiej potrzeby. Omijać z daleka właściciel pokazuje co wymienić bez przeprowadzenia jakiejkolwiek diagnozy. Powinni zamknąć to coś bo daje sobie rękę uciąć że wielokrotnie dał ktoś się naciągnąć na bezsensowną wymianę nie pozdrawiam.

  3. Piotr Jasina ★☆☆☆☆

    Naciągacze jak ich mało naprawa wężyka paliwa kosztowała mnie 200zł podkreślam naprawa nie wymiana która czasowo trwała pewnie 30 minut. W chwili jak owa naprawa nic nie dała właściciel przez telefon zaczął wmawiać mi niestworzone objawy których nigdy nie było po czym stwierdził że trzeba przeprowadzić remont za 5 tysięcy a nie ma takiej potrzeby. Omijać z daleka właściciel pokazuje co wymienić bez przeprowadzenia jakiejkolwiek diagnozy. Powinni zamknąć to coś bo daje sobie rękę uciąć że wielokrotnie dał ktoś się naciągnąć na bezsensowną wymianę nie pozdrawiam.

  1. Karolina Osypiuk ★★★★★

    Miałam kompleksowo naprawiany samochód po innych "fachowcach". Wszystkie usterki zostały usunięte. Auto jest jak nowe. O wszystkim byłam na bieżąco informowana - kontakt wzorowy! Ceny bardzo przystępne! POLECAM!

  2. Agnieszka Zagrodniczek ★★★★★

    Polecam to miejsce! Fachowa obsługa i przystępne ceny. Konkretnie, a przy tym bardzo miło.

  3. Magda Panasiuk ★★★★★

    Super miejsce! Polecam każdemu! Usterka zdiagnozowana szybko, usunięta równie sprawnie. Obsługa miła, rzetelna, konkretna. Znają się na rzeczy. Na pewno tu wrócę. Naprawdę polecam każdemu, a życzę jak najwięcej klientów!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MDM Warsztat Samochodowy David Popławski?

MDM Warsztat Samochodowy David Popławski znajduje się przy Gajowa 4, Sławin, 20-827 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MDM Warsztat Samochodowy David Popławski?

Można skontaktować się z MDM Warsztat Samochodowy David Popławski pod numerem +48 788 814 826

Jak można dotrzeć do MDM Warsztat Samochodowy David Popławski?

Do MDM Warsztat Samochodowy David Popławski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements