Opinie

  1. Justyna Kinga ★★★★★

    Wszystko zrobione na czas i porządnie. Pan zmieniał mi zamek w plecaku, ten, który mi wszył jest solidny.

  2. Olga Paździór ★☆☆☆☆

    Pierwszym razem jak byłam rok temu od ręki Pan Kaletnik wykonał mi bardzo dobrze dziurki w pasku od spodni. Po roku wróciłam więc z naprawą plecaków i torebki. Prosiłam o wymianę zamków (ponieważ były zepsute i uważam że zużyte po prostu). Pan Kaletnik powiedział, że on je naprawi a nie wymieni, bo wyszycie i wszycie nowych to będzie duży koszt. (Za te 3 "naprawy" zapłaciłam 60zł) Jednak jeden z zamków plecaka po naprawie wygląda tak jak na zdjęciu poniżej, ma jakąś złotą klamerkę. Osobiście uważam, że lepiej to wyglądało jak nie był naprawiony, trafiłam z deszczu pod rynnę. Zamek został naprawiony, ale to już każdy sam może ocenić jak to wygląda według niego. Zawzięta sama postanowiłam zdjąć widoczną bardzo klamerkę i zaszyć ten zamek igła i nicią. Myślę że teraz dalej nie działa idealnie bo nie jest nowy, ale przynajmniej jakoś wygląda. Odbiór był w terminie nie mogę na to narzekać, jednak podczas odbioru gotowe były dwie rzeczy i ten plecak ze zdjęcia Pan robił szybko gdy jak czekałam, a mijał mnie Pana Kaletnika i zaczepiał pijany kolega...

  3. Agata Andrzejewska-Łukowska ★☆☆☆☆

    Pan jest niesłowny, moja torebka czekała ponad miesiąc na wymianę zamka. Kilka razy po nią chodziłam/ sam się dziwię,że miałam tyle cierpliwości do Pana kaketnia/ i zawsze słyszałam,że za dwie godziny będzie naprawiona ,a najdalej to jutro już na pewno. W końcu odebrałam torebkę ,bo już miałam dość.

  1. Michał Wójcik ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam. Szczęśliwi ci co doczekali się realizacji usługi... Drodzy Państwo, zapraszam na historię pt. "Jak zrazić do siebie potencjalnego nowego klienta" Dwa tygodnie temu zaniosłem do zakładu torbę z rączką do wymiany. Widziałem, że zakład ma duże obłożenie więc spokojnie poczekałem tydzień na wymianę rączki. Po tygodniu zadzwoniłem w sprawie odbioru i usłyszałem że muszę poczekać jeszcze tydzień... Po następnym tygodniu ponownie zadzwoniłem w sprawie odbioru torby, a w słuchawce usłyszałem przeprosiny z zapewnieniem że "na jutro na pewno będzie". Od tej rozmowy minęły dwa dni, przychodzę ponownie do zakładu a torba jak została położona 2 tygodnie temu tak po 2 tygodniach była nietknięta... Oczywiście zostałem ponownie zapewniony że "na jutro będzie". Jak możecie się Państwo domyślić - z obietnicy nie skorzystałem.Torbę zabrałem. 16 dni przeleżała nietknięta w zakładzie. I nie pisałbym tej opinii gdyby nie zachowanie właściciela. Zamiast przeprosić i pozwolić się rozstać w milczeniu to jeszcze z pretensjonalnym tonem się zwrócił do mnie, że "jak mogę przyjść po odbiór rzeczy bez karteczki którą dostałem podczas składania zamówienia" (kartka z nazwą zaleconej usługi). Takie zachowanie w założeniu miało wywołać efekt odwróconej winy. Rozumiem że dzielą nas dwa pokolenia różnicy, ale takim tonem to można mówić do swego potomstwa, a nie do dorosłej obcej osoby. Pomimo mojej ogromnej sympatii do zawodów rzemieślniczych, mogę zapewnić że niestety nie skorzystam więcej z usług tego zakładu. A wystarczyło przemilczeć sprawę... Załączam zdjęcie zlecenia które można zrealizować w jeden dzień, a które nie doczekało się uwagi właściciela przez 16 dni.

  2. Gregi hypericus ★★★★☆

    Z naprawy jestem zadowolony, z (nie)dotrzymywania terminu na który się umawiałem mniej; trzeba się przypominac i upewniać czy w dniu odbioru naprawa została wykonana)

  3. Adam Nk ★★★★★

    To nie tylko fachowiec, ale skarbnica spostrzeżeń na temat rzeczywistości. Warto poprosić by usługę wykonał od ręki bo kolejka jest bardzo długa co widać po zawartości warsztatu.

  1. Jakub Poleszak ★★★★★

    Pan Dariusz to bardzo dobry fachowiec! Naprawi wszystko, nawet jeśli coś wygląda beznadziejnie. Fachowa robota zawsze jest wykonana na czas, a by wszystko usprawnić zawsze można kontaktować się telefonicznie. Dziękuję za pomoc we wszystkich dotychczasowych zleceniach!

  2. Dominik Samociuk ★★★★★

    Byłem dzisiaj wymienić zamek w portfelu, okazało się że wystarczy go podgiąć. Bardzo miły Pan zrobił to od ręki a na moje pytanie ile do zapłaty złożył mi życzenia noworoczne i nic nie wziął. Serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dudkiewicz Dariusz. Kaletnik.?

Dudkiewicz Dariusz. Kaletnik. znajduje się przy Zielona 20, 20-082 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dudkiewicz Dariusz. Kaletnik.?

Można skontaktować się z Dudkiewicz Dariusz. Kaletnik. pod numerem +48 505 844 565

Jak można dotrzeć do Dudkiewicz Dariusz. Kaletnik.?

Do Dudkiewicz Dariusz. Kaletnik. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements