Od razu po wejściu do gabinetu czuć pełen profezjonalizm Pani doktor i podejście do zwierząt. Ja i Luna dziękujemy za opiekę ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
strzelbitsu ★★★★★
-
Dominika ★★★★★
Wspaniałe podejście do zwierząt! Pani Weterynarz dysponuje ogromną wiedzą, doświadczeniem i niesamowitą intuicją w leczeniu. Wykonuje dokładną diagnostykę, szereg badań i podejmuje trafne decyzje terapeutyczne. Z całego serca polecam!
-
Karolina Domiczek ★★★★★
Super Pani weterynarz, dokładnie wysłucha i przeprowadzi badanie. Z całego serca polecam.
-
Monika Monika ★★★★★
Pani Doktor jest doskonałą lekarką i przecudownym człowiekiem!Mój mało szczekający pies,gdy jest dużo pacjentów,szczeka pod gabinetem,bo chce już wejść do Ciotki,a ja sama pragnęłabym leczyc sie u kogos z Jej wiedzą i podejsciem!Pani Doktor zajmuje sie nami ponad 9 lat,nigdy nie widziałam żeby zamknęła gabinet o czasie.Nie zleca zbędnych badań,nie wciska specyfików,odpowiada na nurtujące pytania,nigdy nas nie zawiodła,wiem,że zawsze pomoże na ile tylko medycyna pozwoli,niezależnie czy jest się milionerem czy emerytką! Czasem czeka się dłużej,ale zamiast się złościć,cieszmy sie,bo i naszemu pupilowi będzie w razie potrzeby poswiecona odpowiednia ilosc czasu. Tomaszu,dlaczego niegrzecznie nazywasz Panią Doktor "starą weterynarz"?!Ilu opinii innych specjalistów zasięgnąłeś,by z takim przekonaniem sugerować zaniedbanie?!Jak sie doprowadzilo do wrosniecia pazura,to trzeba go usunac.Moj pies mial w tym gabinecie uszkodzony pazur usuwany pod narkozą. Zwierzę niestety nie powie co mu dolega,a nowotwór moze sie rozwinąć blyskawicznie.Przykro mi jeśli tamten piesek odszedl...
-
Dawid Lirek ★★★★★
Bardzo dobra pani doktor która kolejny raz pomaga nam przy naszym piesku. Polecam w 200%
-
Aleksandra Kowalik ★★★★★
Najlepsza pani doktor dla moich kotów. DOKŁADNOŚĆ, zaangażowanie i poszukiwanie rozwiązań problemu - to cechy za które bardzo z mężem cenimy panią Małgorzatę.
-
Krzysztof Karcz ★★★★★
Super pani doktor weterynarz, bardzo pomogła mojemu psu po raz drugi.
-
kamila pyzińska ★★☆☆☆
Podejście do zwierząt Pani doktor ma ale ogromnej wiedzy nie bardzo. Jak byłam z psem u Pani doktor mówiłam że ma duszności dowiedziałam się że to "kichanie wsteczne " zostawiłam to w spokoju skoro Pani doktor powiedziała że to normalne. Mój pies dostał niedowladu tylnych łap gdy byliśmy w gabinecie powiedziała że to z kręgosłupem dała tabletki po których miało przejść niestety pies po 4dniach przestał chodzić nawet na przednie łapy. Gdy poszliśmy na kontrolę Pani doktor stwierdziła że to nie problem z kręgosłupem. Chciała zrobić badania na paciorkowce i inne ktore koszt miały około 630zl. Troszkę się zdziwiłam że Pani doktor zmieniła zdanie. Zrobiłam u Pani doktor psu morfologia i tarczyce badania wszly dobrze. Stwierdziłam że skonsultuje się z innym vet pojechałam i okazało się że pies potrzebuje zastrzykow bo doszło do zapalenia. Gdyby od razu podano dobrze dobrane lekarstwa pies by chodzil, codziennie dostaje zastrzyki są już poprawy pies się rusza, podnosi szczęka A co najważniejsze załatwia sie. (Nie robiła nic , totalnie) jak widać to teraz i trzeba weterynarza ze świeczka szukać. Pozdrawiam
-
anetkitka anetkitka ★★★★★
Gorąco polecam Panią Doktor!!! Najlepszy i jedyny weterynarz do którego mam zaufanie. Ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie.Jestem bardzo wdzięczna za opiekę dla moich zwierzaków.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz?
Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz znajduje się przy 41-902 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz?
Można skontaktować się z Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz pod numerem +48 327 330 674
Jak można dotrzeć do Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz?
Do Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata Kasprowicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku