Opinie

  1. Agata Gubała ★★★★★

    Tam jest wszystko. Sklep funkcjonuje od kilkudziesięciu lat. Jesteśmy stałymi klientami :)

  2. Norbert Kaźmierczak ★☆☆☆☆

    Pani z obsługi dramat!!!!podejście do klienta zerowe!!!znajomość tematu rybek chyba wiele pozostawia do zyczenia... przyszedłem z zapytaniem i chęcią kupna rybek, brak jakiekolwiek doradztwa, informacji i wyjaśnienia laikowi " co z czym się je", efekt taki ze po zakupie rybek , DWIE sztuki nie dotrwały 20 min jazdy do domu...prowadząc taki biznes trzeba chyba trochę bardziej znać się na mentalności zwierząt, tzn które się lubią a które nie!!!!a nie ze ja dopiero w internecie wyczytuje ze te gatunki z tymi się jue tolerują etc. WIECEJ MOJA NOGA TAM NIE POSTANIE!!!!Odradzam zakupy w tym sklepie, Zdecydowanie!!!!!

  3. Łukasz J ★☆☆☆☆

    200zł wydane na rybki z 15 ryb zostały 3. Woda czysta badana, nowe akwarium. Pani na to że 6 ryb padło w jeden dzień mówi że może nie możemy mieć neonek, super uzasadnienie. Dzieci zawiedzione.

  1. Wiktoria Modrzejewska ★★★★★

    Z całego serca mogę polecić ten sklep zoologiczny, przemiła obsługa, można liczyć na dobre doradztwo :)

  2. Jerzy Wierzbic ★★★★★

    Super sklep ,zwłaszcza dla wędkarzy i nie tylko

  3. Grabek max ★★★★☆

    Właściciel ma wiedzę choć czasem już wygląda na bardzo zmęczonego i jakby miał dość tej pracy. Ale to tylko moje wrażenie. Sklep polecam, zwłaszcza rośliny - może niektóre trochę drogie ale warte polecenia. Płatność tylko gotówką lub BLIK - naszczęście jest taka informacja na wejściu - mi to nie przeszkadza ale może komuś.

  1. Sonia Sikora ★★★★★

    Najlepszy asortyment w okolicy oraz najlepsza, fachowa i bardzo sympatyczna obsługa. Mój syn uwielbia odwiedzać ten sklep. Uwielbiamy rozmawiać z Pania Sprzedawczynią, która ma ogromną wiedzę i jest bardzo miła oraz życzliwa. Polecam ! ❤

  2. Daniel ★☆☆☆☆

    Sklep niestety nie jest najlepszy, umarło mi już około ośmiu zwierząt ,obsługa kompletnie nie zna się na zwierzętach, które hoduje. szczególnie złe warunki mają tam gekony lamparcie i karliki szponiaste na przykład wepchali mi molinezje do akwarium z welonem i bojownika z karlikami NIE polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kasprzyk-Widło Anna. Sklep zoologiczno - wędkarski?

Kasprzyk-Widło Anna. Sklep zoologiczno - wędkarski znajduje się przy Grzybowskiego 3, Osiedle Śródmieście, 32-500 Chrzanów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kasprzyk-Widło Anna. Sklep zoologiczno - wędkarski?

Można skontaktować się z Kasprzyk-Widło Anna. Sklep zoologiczno - wędkarski pod numerem +48 327 538 664

Jak można dotrzeć do Kasprzyk-Widło Anna. Sklep zoologiczno - wędkarski?

Do Kasprzyk-Widło Anna. Sklep zoologiczno - wędkarski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements