Opinie

  1. Małgorzata Przyszlak-Szabała ★★★★★

    Profesjonalizm,doskonałe wyczucie oczekiwań pacjentki. Ale i też własny styl, pewność siebie, tego ,co robię,a co za tym idzie ? po prostu profesjonalizm.Fajna atmosfera,bardzo kontaktowa, przemiła pani Paulina. W trakcie dość długiego zabiegu zupełne wyluzowanie i nawet ten niewielki ból jest przyjemny.jestem bardzo zadowolona Brwi to tak istotny element twarzy. Jestem bardzo wyczulona na sztuczność, przerysowanie, co niestety widać u kobiet. Jestem za estetyką naprawczą. Moje brwi zostały naprawione!!! I są naprawdę ładne, jak w młodości….. Paulino Stylska! Dziękuję! No i cóż więcej można powiedzieć.to tyle..

  2. Justyna Świtka Piszcz ★★★★★

    Dziś miałam wykonany makijaż permanentny powiek. Kreska subtelna, niezwykle precyzyjna, wykonana z prawdziwym kunsztem, a Pani Paulina ma wyjątkowy dar wydobywania i podkreślania naturalnego piękna, dziękuję !

  3. Joanna Gajowik ★★★★★

    Przekłucie obu uszu na raz u dziecka, super szybko i sprawnie. Panie zapobiegały stresowi. Uszy zagoiły się pięknie. Córka uznała po wyjściu, że nie było się czego bać. Polecam.

  1. Dorota Gliwka ★★★★★

    Polecam serdecznie .Indywidualne i bardzo profesjonalne podejście do klienta.Makijaz permanentny brwi i ust wykonany idealnie,szybko i co ważne bezboleśnie.Kolory super .

  2. Sylwia Trissa ★★★★★

    Robię już rzęsy kilka lat w Prestige Studio i jestem mega zadowolona. Dziewczyny podchodzą profesjonalnie, człowiek może się wyluzować po pracy. Każdy się pyta gdzie takie ładne rzęsy robiłam, bo wyglądają mega naturalnie. Jak najbardziej polecam!

  3. aga Gro ★★☆☆☆

    Dlaczego dwie gwiazdki, skoro usługa została wykonana dobrze? Pani właścicielka spóźnia się 30 minut. Zero przepraszam. W salonie podczas oczekiwania zero informacji o spóźnieniu. Po wejściu do salonu zero Dzień dobry - człowiek czuje się, jakby trafił do czasów, gdzie petent przeszkadza. PRL już minął. Podczas wykonywania makijażu, Pani odbiera telefon i opowiada o tym, że kot ma problemy z układem wydalniczym (szczegółów i słownictwa oszczędzam). Dobrze wykonana usługa, zostaje przyćmiona nieprofesjonalnym zachowaniem - a szkoda.

  1. Magda Jasińska ★☆☆☆☆

    Nie korzystałam z usług salonu ale niestety muszę wystawić taką opinię,ponieważ zostałam bardzo nieprofesjonalne potraktowana. Niecałą godzinę przed zabiegiem dzwoni do mnie Pani, która nawet się nie przedstawiła i zaspana bełkocze,że wizyta zostaje odwołana bo "koleżanka się pochorowała" ,zero "przepraszam" czy propozycji rekompensaty. Na pewno nie umówię się ponownie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Prestige Studio Paulina Stylska-Gałus?

Prestige Studio Paulina Stylska-Gałus znajduje się przy Krańcowa 107, 20-338 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Prestige Studio Paulina Stylska-Gałus?

Można skontaktować się z Prestige Studio Paulina Stylska-Gałus pod numerem +48 514 898 981

Jak można dotrzeć do Prestige Studio Paulina Stylska-Gałus?

Do Prestige Studio Paulina Stylska-Gałus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements