Opinie

  1. Joanna ★☆☆☆☆

    Ta wizyta to kompletny żart. Jeszcze dobrze nie weszłam do gabinetu a już słyszę..... Ale pani nic nie jest. Hhmmm OK pokazuje z jakim problemem przyszłam padło stwierdzenie "to nic takiego" "to nie przeszkadza" Pozostałych znamion pani "doktor" nawet nie obejrzala. Zapytałam o jakieś gruntowne badanie, sprawdzenie bo mam ku temu przesłanki na przykladzie rodzinnym to z łaski zaproszona zostałam do pokoju obok gdzie 1 znamię zobaczyliśmy na komputerze i dowidzenia. Ja się pytam za co 200zl. Za zgaduj zgadula? Wizyta trwała ok 5min Mam znamiona płaski sterczące zaczerwienione bliskiego zmarłego na raka drugiego z wycinkami. Zero zainteresowania. Chciałam szybko, pewnie, wiarygodnie a czuję się okradziona. Teraz czekam na wizytę na NFZ jeśli wyjdzie że coś się dzieje będzie wojna.!

  2. Zuzek Gl ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca. Być może panie dermatolog jeśli chodzi i prywatne przyjęcie zajmą się pacjentem... Ale jeśli chodzi o wizytę NFZ to w ogóle nie ma nic wspólnego z wizytą lekarską. 3min w gabinecie i zero zainteresowania problemem z jakim się przyszło... Następny.... Brak słów.

  3. anna grzonka ★★★★★

    Serdecznie polecam to miejsce , jest godne polecenia. Obsługa w pełni profesjonalna!

  1. siema ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłam upewniając się czy na pewno danego dnia mam wizytę. Okazało się, ze nie maja mnie w rejestrze. Udało mi się umówić na kolejna. Siedząc w poczekalni już było 15min opóźnienia. Lekarka otworzyła drzwi i wybrała sobie koleżankę jako pierwsza i gadają o swoim życiu prywatnym. Tak to wszystko słychać!

  2. Maciej Gajewski ★☆☆☆☆

    JEDNA WIELKA KPINA. NIKOMU NIE POLECAM. Panie na rejestracji powinni cofnąć do poctawowki bo chyba tam uczą czytania i słuchania ze zrozumieniem. Umówiony byłem na godzinę 12:45, w dniu wizyty dzwoniono do mnie czy dam radę być szybciej bo Pani doktor ma okienko. Poinformowałem że jest bardzo mało prawdopodobny bym zdążył ale że się postaram. Niestety tak jak sądziłem nie udało mi się być szybciej i do tarłem na wyznaczona pierwotnie godzinę. Jakie było moje zdziwienie jak usłyszałem że Pani doktor poszła już do domu a zekomo ja byłem zarejestrowany na 12:15. Nadmienię że nie mieszkam w Bydgoszczy, więc dziękuję całej załodze Centrum WYSOCCY z zajebistą bezowocna godzinną wycieczkę. A no i powrut czyli dwugodzinną :) JAK TU SIĘ NIE WKUR..... NIE POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Wysoccy?

Centrum Medyczne Wysoccy znajduje się przy Glinki 81, 85-861 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Wysoccy?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Wysoccy pod numerem +48 523 460 202

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Wysoccy?

Do Centrum Medyczne Wysoccy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements