Opinie

  1. Aleksandra Kukuryk ★☆☆☆☆

    Nie wiem kto uważa Dorotę za profesjonalistkę. Szkoda pieniędzy tylko, jestem zawiedziona!

  2. Seb Czterydwazero ★☆☆☆☆

    Robiłem Tatuaż u Doroty za 1 podejściem tatuaż nie był do końca zrobiony jak na takie studio to niezły babol. Na poprawce zrobione na odpierdziel żeby szybko aby, oczekiwałem czegoś wow jak za takie pieniądze i studio nie polecam Edit: zapomniałbym dopisać że po poprawce dalej nie jest taki jak na wzorze oryginalnym Nie iść do Doroty spartaczy sprawę.

  3. Mazi N_T ★★★★★

    Wykonywałem rekaw u Doroty, która jest absolutna profesjonalistka. Pomiedzy sesjiami mieliśmy stały kontakt w razie jakby się coś działo także zawsze służyła pomocą. To był mój pierwszy tatuaż a o nic się nie martwiłem Dorota zapewniła że czułem się dobrze i wiedziałem że jestem w rękach profesjonalisty. Serdecznie Polecam!!!

  1. Andrzej Wręczycki ★☆☆☆☆

    Piercer zmienia się chyba co trzy miesiące w tym ,,studio". Nie ma co liczyć na fachową pomoc, kiedy coś po przekłuci zaczyna się ,,babrać". Co chwilę nowa osoba na tym stanowisku. NIE POLECAM.

  2. Dagmara Sadurska ★★★★★

    Profesjonalna obsługa,sterylnosc zachowana w 100%, super atmosfera, świetne podejście dla klienta, Serdecznie polecam !!! Jeszcze tam wrócę!

  3. Incognito X ★★★★★

    Rewelacyjne studio tatuażu , arcydzieła tych ludzi są warte każdych pieniędzy. Jeśli robić tatuaż to tylko tutaj. Studio czyste a sprzęt wysokiej jakości nie ma totalnie do czego się doczepić ! Zawsze będę do was wracał. Gorąco polecam szkoda ze da się wystawić tylko 5 gwiazdek .

  1. Ashi ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Przekłuwałam kilka lat temu pępek - przekłucie zostało źle zrobione, to nie było przekłucie pępka, a zwykły surface, który w tym miejscu nie ma prawa się wygoić - i tak też się stało, kolczyk migrował, została szpetna blizna. Dodatkowo kolczyk był ze stali chirurgicznej, a jako zalecenia pielęgnacyjne kazano mi przemywać octaniseptem i smarować maścią tribiotic.

  2. Cotton Lollypop ★☆☆☆☆

    Nieprofesjonalne - został wsadzony zły kolczyk który nie był dostosowany do nostrila. Po 2 latach na nosie jest blizna ponieważ kolczyk rozciągną przekłucie i skora źle się zabliźniła. Na wymianie kolczyka nie mieli odpowiednich rozmiarów więc został mi wsadzony kolczyk na "chybił trafił" chociaż z tym trafieniem niezbyt bym się zgodziła. Z czystym sercem odradzam usług w tym miejscu

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Tatuażu Valhalla tattoo?

Studio Tatuażu Valhalla tattoo znajduje się przy Królewska 6, 20-109 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Tatuażu Valhalla tattoo?

Można skontaktować się z Studio Tatuażu Valhalla tattoo pod numerem +48 602 154 438

Jak można dotrzeć do Studio Tatuażu Valhalla tattoo?

Do Studio Tatuażu Valhalla tattoo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements