Nie wiem kto uważa Dorotę za profesjonalistkę. Szkoda pieniędzy tylko, jestem zawiedziona!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Kukuryk ★☆☆☆☆
-
Seb Czterydwazero ★☆☆☆☆
Robiłem Tatuaż u Doroty za 1 podejściem tatuaż nie był do końca zrobiony jak na takie studio to niezły babol. Na poprawce zrobione na odpierdziel żeby szybko aby, oczekiwałem czegoś wow jak za takie pieniądze i studio nie polecam Edit: zapomniałbym dopisać że po poprawce dalej nie jest taki jak na wzorze oryginalnym Nie iść do Doroty spartaczy sprawę.
-
Mazi N_T ★★★★★
Wykonywałem rekaw u Doroty, która jest absolutna profesjonalistka. Pomiedzy sesjiami mieliśmy stały kontakt w razie jakby się coś działo także zawsze służyła pomocą. To był mój pierwszy tatuaż a o nic się nie martwiłem Dorota zapewniła że czułem się dobrze i wiedziałem że jestem w rękach profesjonalisty. Serdecznie Polecam!!!
-
Andrzej Wręczycki ★☆☆☆☆
Piercer zmienia się chyba co trzy miesiące w tym ,,studio". Nie ma co liczyć na fachową pomoc, kiedy coś po przekłuci zaczyna się ,,babrać". Co chwilę nowa osoba na tym stanowisku. NIE POLECAM.
-
Dagmara Sadurska ★★★★★
Profesjonalna obsługa,sterylnosc zachowana w 100%, super atmosfera, świetne podejście dla klienta, Serdecznie polecam !!! Jeszcze tam wrócę!
-
Incognito X ★★★★★
Rewelacyjne studio tatuażu , arcydzieła tych ludzi są warte każdych pieniędzy. Jeśli robić tatuaż to tylko tutaj. Studio czyste a sprzęt wysokiej jakości nie ma totalnie do czego się doczepić ! Zawsze będę do was wracał. Gorąco polecam szkoda ze da się wystawić tylko 5 gwiazdek .
-
Ashi ★☆☆☆☆
Nie polecam. Przekłuwałam kilka lat temu pępek - przekłucie zostało źle zrobione, to nie było przekłucie pępka, a zwykły surface, który w tym miejscu nie ma prawa się wygoić - i tak też się stało, kolczyk migrował, została szpetna blizna. Dodatkowo kolczyk był ze stali chirurgicznej, a jako zalecenia pielęgnacyjne kazano mi przemywać octaniseptem i smarować maścią tribiotic.
-
Cotton Lollypop ★☆☆☆☆
Nieprofesjonalne - został wsadzony zły kolczyk który nie był dostosowany do nostrila. Po 2 latach na nosie jest blizna ponieważ kolczyk rozciągną przekłucie i skora źle się zabliźniła. Na wymianie kolczyka nie mieli odpowiednich rozmiarów więc został mi wsadzony kolczyk na "chybił trafił" chociaż z tym trafieniem niezbyt bym się zgodziła. Z czystym sercem odradzam usług w tym miejscu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Tatuażu Valhalla tattoo?
Studio Tatuażu Valhalla tattoo znajduje się przy Królewska 6, 20-109 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Tatuażu Valhalla tattoo?
Można skontaktować się z Studio Tatuażu Valhalla tattoo pod numerem +48 602 154 438
Jak można dotrzeć do Studio Tatuażu Valhalla tattoo?
Do Studio Tatuażu Valhalla tattoo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku