Witam, muszę się pochwalić moimi doświadczeniami z tego serwisu. Przyjechałem moim Volkswagenem Passatem B5 z 2001 roku na dwumasy i turbosprężarki. Po zajechaniu na plac zostałem zywyzwany przez właściciela terenu że jak ja jeżdżę i że on sam wjedzie "bo on na to patrzeć nie będzie". Na sam samochód musiałem czekać dość długo. Po przyjeździe do warsztatu dostałem pytanie od pracownika "Czy mnie nie poj*bało żeby w takiej padace zmieniać turbinę i dwumasę." Po tym czymś co raczej nie jest normalne po otrzymaniu ceny postanowiłem się zapytać o może jakiś rabat po tak długim czekaniu po czym przyszedł właściciel i zaczął do mnie pyskować i arogancko się odnosić. Na końcu już zapłaciłem i już więcej tam nie przyjadę. Nie polecam warszatu VOLVOS w tym mieście znajdziecie sobie coś lepszego za lepszą cenę. Nie pozdrawiam, Dawid B
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Balcerzak ★☆☆☆☆
-
Julia Misztal ★★★★★
Bardzo polecam Serwis Volvos, Pan z którym rozmawiałam był przesympatyczny i wyjaśnił wszytko co trzeba zrobić, naprawa była szybka a cena była atrakcyjna.
-
Niku_rak ★★★★★
Warsztat szybko uporał się z problemami, auto chodzi jak nowe po ustawieniu kąta wtrysku podobno przez mechanika,który zjadł zęby na 2.5tdi ;) ceny sprawiedliwe polecam
-
Tomek ★★★★★
Trzeba przyznać, jest dobrze. Problem wolnych obrotów w T6 który był nierozwiazywalny w innych miejscach dla Volvos to trochę ponad tydzień. Bardzo rzeczowy, miły i dobry kontakt. Polecam.
-
Adam Chrustek ★★★★★
Witam, miałem problem z nowymi zakupionymi z internetu tanimi wg.mnie oponami wielosezonowymi chińskimi niestety. Byłem przy tym jak Panowie z VOLVOS się męczyli z nimi mimo to że wszystkie parametry się zgadzały 175/70/14 opony nie chciały się rozepchać i uszczelnić na feldze stalowej 14", nie poddali się, po uzgodnieniu z nimi auto odstawiłem na drugi dzień do VOLVOS żeby mieli więcej czasu na jakieś wyjście z tej sytuacji i jeszcze tego samego dnia odebrałem telefon że auto jest gotowe do odebrania i cena za tą męczarnię nie była wcale wygórowana. Pozdrawiam wszystkich pracowników oraz szefa VOLVOS i serdecznie polecam ich usługi. A wyjątkowe podziękowania należą się młodemu mechanikowi w okularach że nie dał za wygraną i walczy na plus dla dobra firmy VOLVOS. Pozdrawiam serdecznie Adam Chrustek.
-
Dominik Czapiewski ★★★★★
Mechanicy z tego warsztatu ratowali już niejednokrotnie mój samochód. Mają ogromną wiedzę na temat różnych marek, a ich podejście do klienta jest zawsze na wysokim poziomie. Polecam ich usługi każdemu, kto chce mieć pewność, że jego auto jest w dobrych rękach.
-
Wojtek Nowicki ★★★★★
W firmie Volvos serwisuje już moje trzecie volvo. Warsztat solidny, ceny przystępne, naprawa zawsze wykonana na czas. Z p. Januszem nie dyskutuje się o ploteczkach jak z "babami w maglu", zna się na swojej robocie, konkretnie i rzeczowo odpowiada na zadane pytania. Ponadto przed warsztatem rosną piękne piwonie ;)
-
Adam P ★★★★★
Volvo V60 2012 r ubytek płynu chłodniczego bez jakichkolwiek wycieków. Opinia jednego niezależnego serwisu Volvo (bez naxwy): silnik do naprawu. Najgorszy scenariusz jego wymiana. Pan Janusz zaczął od tego, co jeszcze może być przyczyną: chłodnica egr, której naprawa/wymiana jest o wiele tańsza, a która jeśli wadliwa, również może być przyczyną ubytków płynu. Strzał w 10. Przejechałem od naprawy ponad 2000km i problemu zwyczajnie nie ma. Pan Janusz to nie tylko świetny mechanik ale przede wszystkim uczciwy rzemieślnik, a takich już jest niewielu. Wystarczy zaufać i pozwolić mu działać, a nie oczekiwać kawy z mleczkiem i czerwonego dywanu. Wszystkiego dobrego Panie Januszu!
-
Marianna Piróg ★★★★★
Potrzebowałam szybkiej i solidnej naprawy mojego samochodu przed długą podróżą. W warsztacie naprawili go błyskawicznie, a ich obsługa sprawiła, że poczułam się zaopiekowana. Zdecydowanie polecam to miejsce innym kierowcom.
-
Dariusz Murek ★★★★★
Przyjechaliśmy z Volvo s80 z całkowitym "Udarem" silnika tzn. wycieki oleju spod pokrywy zaworów co powodowało korozję przewodów leżących na niej. Jak się później okazało naprawa wymagała nagwintowania 37 zerwanych śrub. Wszystko zostało naprawione zgodnie z ustaleniami, szybko i sprawnie. Jedynie żałuje że wcześniej nie trafiłem tutaj z moim Volvo. Nie rozumiem osób komentujących wszystko po za wykonaną usługą. Niech się Pan nimi nie przejmuje!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VOLVOS - warsztat samochodowy?
VOLVOS - warsztat samochodowy znajduje się przy Wojska Polskiego 8, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VOLVOS - warsztat samochodowy?
Można skontaktować się z VOLVOS - warsztat samochodowy pod numerem +48 322 453 483
Jak można dotrzeć do VOLVOS - warsztat samochodowy?
Do VOLVOS - warsztat samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku