Awaria spalania gazu ogarnięta w szybki i profesjonalny sposób, bez naciągania klienta na dodatkowe koszty. Na pewno wrócę do tego warsztatu. Polecam serdecznie. Miła obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Lomania ★★★★★
-
Dawid Kowalik ★★★★★
Dla mnie 5 bez zastanowienia. Panowie ogarnęli mi zarówno gaz jak i benzynę a problem nie był oczywisty. Dodam że przyjechałem do nich z 30 letnim amerykańcem po przeróbkach gdzie wiele rzeczy jest na patencie ale bez narzekania wzieli tę robotę. Kontakt na 5, cena na 5- na pewno tam wrócę. Jak Panowie czytają to pozdrawiam z niebieskiego jeepa XJ.
-
Jan Jankowski ★★★★★
Bardzo polecam, zepsuł nam się samochód po drodze, pan Bartosz bezpłatnie nam pomógł zdiagnozować problem oraz załatwił nam kontakt na lawetę. Dziękuję jeszcze raz!
-
Anna K-ska ★★★★★
Udostępniam opinię w imieniu męża,który ma kłopot z jej dodaniem: Podzielę się z Państwem niesamowitym doświadczeniem;) auto nie chciało mi się przełączać na gaz. Zależało mi , aby mieć sprawny samochód,gdyż wybieram się na urlop, a jak to wiadomo na urlopie to dużo jeżdżenia;) podjechałem do Pana Bartosza, stwierdził uszkodzenie wiązki elektrycznej instalacji gazowej,którą trzeba wymienić. Przyznam,że zdarzyło mi się jeździć po wielu warsztatach, ale gadali:"proszę się umówić", "termin za 2 tygodnie". Pan Bartosz nie zostawił człowieka w potrzebie, auto mam już gotowe , za co jestem bardzo wdzięczny, bo naprawdę nie każdy z mechaników by tak postąpił i mogę jechać ze spokojną głową na urlop;) Chylę czoła i naprawdę bardzo dziekuje Panie Bartoszu za szybkie podjęcie się naprawy;) Serdecznie polecam, Pan Bartosz to prawdziwy fachman ;)
-
wiktor krol ★★★★★
Polecam ten warsztat 100% i jestem zadowolony z wykonanego przegladu ukladu klimatyzacji przez p.Bartka
-
Sebastian Mazur ★★★★★
Miła i fachowa obsługa, krótkie terminy i przystępne ceny.
-
Eneasz Wiewióra ★★★★★
Umówiłem się i tego samego dnia wyregulował dawkę paliwa i wszystko wytłumaczył. Mechanik zna się na swojej robocie i jest bardzo szczery mówiąc o wadach i usterkach pojazdu. Dodatkowo naprawa wykonana bardzo szybko. Samochód ze zdjęcia naprawiony. Polecam.
-
Karol Wójcik ★★★★★
Dla Pana Bartka gaz nie ma tajemnic a cena usług jest adekwatna do wykonanej pracy i wiedzy. Polecam. Kto przyjedzie raz będzie wracać.
-
Regina Kołbuk ★★★★★
Dwa razy miałam okazję oddać auto na wymianę zużytych części i z tych dwóch napraw jestem zadowolona. Bardzo fachowa obsługa klienta, wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Pan Bartosz jest kompetentny, sympatyczny, cierpliwie tłumaczy co należy wymienić czy naprawić, podaje uczciwą cenę. Na pewno wrócę do warsztatu przy konieczności kolejnych napraw.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GAS-AUTO Bartosz Korona?
GAS-AUTO Bartosz Korona znajduje się przy Gliwicka 238, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GAS-AUTO Bartosz Korona?
Można skontaktować się z GAS-AUTO Bartosz Korona pod numerem +48 793 969 009
Jak można dotrzeć do GAS-AUTO Bartosz Korona?
Do GAS-AUTO Bartosz Korona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku