Bardzo szybka i rzetelna usługa poważnej naprawy. Dziękujemy szczególnie Panu Marcinowi za fachową, uprzejmą i kompetentną postawę przy obsłudze nas i cierpliwym tłumaczeniu podejmowanych kroków w procesie naprawy.
Zdjęcia
Opinie
-
Zbigniew Bernacki ★★★★★
-
Szymon Urbanski ★★★★☆
Cztery, a nie pięć, dlatego, że gdy byłem, pierwszy raz, rok temu i poprosilem oprócz serwisu miedzy innymi o ogólne przyjrzenie sie sprawom ważnym dla bezpieczeństwa to zauwazono, ze przednie hamulce sie rozsypuja i sa do wymiany a tylne niby wyglądały ok. Na szczęscie sam dopytalem gdy auto mialo byc juz do odbioru, czy nie zauwazyli nic z tylnymi hamulcami i czy mogliby zerknąć w jakim stanie są klocki, i wtedy sprawdzili i okazalo się, ze tylne hamulce też się rozsypują w rękach i są do wymiany. Gdybym więc w ostatniej chwili nie dopytał, tylko przyjechał i odebrał auto, to wyjechałbym i jeździł z rozsypującymi się tylnymi hamulcami. Nie pamietam czy chodzilo najpierw o przednie a potem o tylne czy na odwrót. Mimo to, daje cztery gwiazdki, bo sporo rzeczy było na plus, a wielu innych nie chciało lub nie mogło sie nawet podjąć napraw mojego auta, bo jest to duży dostawczak. Oprócz tego zawsze bez problemu mogłem się do nich dodzwonić i nie szczędzili czasu w wyjaśnisniu i omawianiu różnych usterek. Może nie są najtańsi na rynku, ale jest to duży warsztat, z dużym parkingiem, recepcją w której zawsze ktoś był i profesjonalną obsługą, a dla mnie takie rzeczy się liczą. Miałem do czynienia z różnymi mechanikami i wiem, jak nieraz może być. A tutaj, cóż... wszyscy są tylko ludzmi i tez moga cos przeoczyc wiec warto samemu o wszystko dopytać, a z odpowiadaniem na pytania nie mialem z nimi problemów. W tym roku znów byłem i znów trochę było do roboty, potem odrazu robiłem tam przegląd i na plus zaliczam, że pan diagnosta wziął mnie do kanału pod auto i przez może 20 minut, dosc szczegolowo pokazywal mi co zostalo zrobione i co w przyszlosci za jakis czas moze byc do zrobienia. Dlatego ogolnie warsztat oceniam pozytywnie, szczegolnie, ze czasy są, jakie są, a o dobrego mechanika nie jest łatwo. A z hamulcami, klockami itd, zawsze warto dwa razy dopytac, szczególnie jak się poprosi tylko o ogólne przejrzenie samochodu, czasem jest tam sporo klienow naraz i widac, ze panowie maja duzo pracy i czasem moze byc młyn, ale telefon zawsze odbierali.
-
Beata Szołtysek ★★★★★
Polecam! Bardzo dobry, porządny warsztat, zawsze można liczyć na pomoc. :)
-
seppl 59 ★★★★★
Sumienny i rzetelny warsztat samochodowy godny polecenia . Gdy mieliśmy noź na gardle tzn . padło auto a termin opuszczenia apartamentu zbliźał się nieuchronnie i nasza sytuacja wydawałaby się beznadziejna , wtedy po rozmowie z panem Anter i opisaniu naszego położenia obiecał nam pomóc i jak to tylko możliwe najszybciej naprawić auto . Jak obiecał tak zrobił . Auto zostało naprawione i mogliśmy wracać do domu . PS Zapomniałbym nadmienić o super komunikacji między nami , szczegółowym opisem awarii , wstępnego kosztorysu i uzyskania zgody na wykonanie naprawy . Jeszcze raz chciałabym serdecznie podziękować . Osobiście jestem mile zaskoczony , że takie warsztaty istnieją jeszcze w obecnych czasach .
-
Mateusz Mańka ★★★★★
Blisko mieszkam, korzystam zarówno z serwisu jak i stacji kontroli pojazdów. Jestem bardzo zadowolony, panowie mają naprawdę ręce pełne roboty, ale ogarniają temat rzetelnie, uczciwie i jak na tak napięte terminy, niekiedy zaskakująco szybko. Takie są przynajmniej moje dotychczasowe doświadczenia z tą firmą także POLECAM i napewno wrócę. Pozdrawiam
-
Sebastian Tyrka ★★★☆☆
Ceny z górnej półki i sporo do części doliczają
-
Andrzej Tosnowiec ★★★★★
Szybko i sprawnie , profesjonalne podejście do klienta .
-
Reset Detailing Studio ★★★★★
Polecam trafna diagnoza oraz usunięcie usterki przy odbiorze auta wytłumaczone co było przyczyną awari polecam.
-
Krzysztof Przybyła ★★★★★
Byłem jakiś czas temu sprawdzać zawieszenie i bardzo podobała mi się współpraca. Postanowiłem że pojadę tu na przegląd i tym razem również wyjechałem zadowolony. Przegląd zrobiony błyskawicznie, a Pan Diagnosta to bardzo pozytywny gość! Pozdrawiam i z całego serca polecam to miejsce!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy?
ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy znajduje się przy Gliwicka 18A, 44-177 Paniówki, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy?
Można skontaktować się z ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy pod numerem +48 323 374 652
Jak można dotrzeć do ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy?
Do ANTER Diagnostyka i Serwis Samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku