W styczniu w Peugeot 307 wymiana wentylatora - koszt 725 zł. Kilka miesięcy później przestał działać. Ponowna wizyta w warsztacie i „naprawa” - koszt 250 zł. Po tygodniu wentylator znów nie działa. Nie polecam usługi w tym warsztacie. Brak efektów napraw i gwarancji na wykonaną usługę.
Zdjęcia
Opinie
-
Wieslaw Korzen ★☆☆☆☆
-
Paweł Makała ★☆☆☆☆
W czerwcu zapłaciłem 780zł za naprawe - uszczelnienie klimatyzacji która po trzech dniach już nie działała......
-
Konex ★★★★★
Zaczynając od początku do warsztatu pojechałem z polecenia, pojechałem tam z fordem focusem który już swoje lata ma. Panowie bardzo mili i ogarnięci podali mi wycenę po dogłębnym sprawdzeniu, robiłem w nim wydech który zrobili błyskawicznie i bardzo dobrze po następnej awarii auta było bardzo źle dzwoniłem do bardzo wielu mechaników, niektórzy bez zapytania się o rocznik samochodu rzucali kwoty które przewyższały wartość auta, jedyny warsztat który podszedł to tematu uczciwie oraz rzetelnie to właśnie warsztat któremu wystawiam opinie, Panowie wyrobili się błyskawicznie i w przystępnej cenie jeżeli komuś zależy na dobrym traktowaniu klienta to serdecznie polecam pełen profesjonalizm.
-
Patryk82 ★★★★★
Sprawdzony profesjonalny warsztat. Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko naprawiane błyskawiczne bez naciągania klienta. Szef pan Mirek zawsze służy pomocą. Polecam z czystym sumieniem.
-
Monika Gwiżdż ★★★★★
Od pięciu lat jestem stałą klientką warsztatu i za każdym razem otrzymuję pomoc. Mimo że nie znam się na mechanice samochodowej, zawsze otrzymuję szczegółowe, rzetelne informacje dotyczące naprawy. Jastem osobą pracującą i wychowującą małe dziecko, a właściciele zawsze wychodzą naprzeciwko i znajdujemy wspólny mianownik dotyczący umówienia wizyty. Jestem wdzięczna za pomoc w sytuacji awaryjnej przed wyjazdem by skutecznie usunąć usterkę. Właścicielka białego Fiata bravo.
-
Rafał Sudoł ★★★★★
Mój stały warsztat. Ceny przystępne. Samochód zawsze zrobiony na czas.
-
Natalia Malcharek ★☆☆☆☆
Nie polecam, jest wiele innych lepszych warsztatów. Obsługa fatalna, klient traktowany jest z góry, nieładnie, nieuprzejmie. Umówiona godzina przesuwana kilka razy, reklamacja nie istnieje.
-
Oskar Dziuba ★☆☆☆☆
Z usług tego "warsztatu" nie miałem okazji skorzystać, bo nie mam zamiaru zostawiać swoich pieniędzy w miejscu, gdzie nie wiedzą co to szacunek do klienta. Najwidoczniej człowiek, który zaczął na mnie krzyczeć stwierdził, że firma ma już za dużo klientów i nie ma czasu na nowych.
-
Grzegorz Kwiecien ★★★★★
Sprawna, fachowa wymiana kół z należytą ostrożnością/dbaniem o felgi aluminiowe + przystępne ceny. Polecam!
-
Piotrek ★★☆☆☆
Niestety nie polecam. Umówiłem się na wymianę oleju wraz z płukanką na miejscu od ręki. To, że byłem troszkę ponaglany to nic wielkiego. Każdy chciałby ciut wcześniej iść do domu, ale przy wymianie oleju mechanik utrącił jeden element z zaworu podciśnienia. Efektem był brak mocy i ponad dwie stówki w plecy. Nie mam dowodów, ale podejrzewam lekką złośliwość ze strony mechanika ze wzgledu na moją jedną uwage
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Isocar S.C. geometria, klimatyzacja?
Isocar S.C. geometria, klimatyzacja znajduje się przy Wincentego Styczyńskiego 22, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Isocar S.C. geometria, klimatyzacja?
Można skontaktować się z Isocar S.C. geometria, klimatyzacja pod numerem +48 322 478 999
Jak można dotrzeć do Isocar S.C. geometria, klimatyzacja?
Do Isocar S.C. geometria, klimatyzacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku