Opinie

  1. Mario Krezel ★☆☆☆☆

    Daje minus. Odwolano wczesniej zarezerwowana wizyte na 2h przed .

  2. Xevis ★☆☆☆☆

    Żenada, przychodnia zagubiła próbki krwi mojego dziecka dodatkowo personel nie zna się na swojej pracy - ilość moczu według Pani pielęgniarki była wystarczająca natomiast według Laboratorium materiału było za mało. Reasumując pobieranie krwi rocznemu dziecku i gimnastykowanie się do pobrania moczu poszły na darmo bo przychodnia nie potrafi dopilnować swoich obowiązków. Jedyne co Panie recepcjonistki potrafiły powiedzieć to że trzeba powtórzyć badanie, nie zadały sobie minimum trudu żeby pomóc w rozwiązaniu problemu. Totalnie odradzam te przychodnie pod względem leczenia dzieci.

  3. Angi Style ★☆☆☆☆

    DAŁABYM Zero gwiazdek ale się nie da, żenada i masakra. Zapisują pacjentów a później CZEKA SIĘ godzinami jakby ktoś wygrał czas na loterii. Nie polecam. Wizyta z prawie 1.5 godzinnym opóźnieniem. Brak szacunku do czasu pacjenta. Masakra.

  1. Edyta Kijek ★☆☆☆☆

    Przychodnia w ramach NFZ pozostawia wiele do życzenia. Rejestratorki mają coś uzgodnić z lekarzem i nie oddzwaniają po czym dowiaduje się, że w ogóle nie jestem zapisana na teleporadę z dzieckiem, lekarz ma dużo pacjentów i na pewno nie oddzwoni. Pani kieruje mnie na opiekę nocna... Poprzednim razem, z dzieckiem użądlomym przez pszczołę, z obrzękiem stopy, około południa w dzień powszedni dowiaduje się, że nie ma lekarza i wysyłają mnie na SOR. Niesamowite w jakim kraju żyjemy, zero empatii, współczucia i zrozumienia. Lekarze, szczególnie pediatrzy ciągle inni A prywatnie całkiem dobrze funkcjonujemy, są specjaliści, szybkie terminy wizyt...żenada!!!

  2. Justyna Justi ★☆☆☆☆

    Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam... ortopeda Stanisław tkaczyk bardzo pan nie miły nie chciał zapoznać się z dokumentami medycznymi brak usg .. oraz przyjął mnie ortopeda w gabinecie ginekologicznym nikomu nie polecam !!!!!!!

  3. Beata Junka ★★★★★

    Dramat. Pani doktor robiaca usg, ewidentnie pracuje za karę. Zero słowa, zainteresowanie większe telefonem niż pacjentem. Omijać szerokim łukiem..

  1. Aleksandra Madej ★★★★★

    Ja jestem bardzo zadowolona przychodnia bardzo przyjazna pacjentom Pani doktor Sawa lekarz o złotym sercu wszystko powie , rozwieje wątpliwości, obsługa w rejestracji uprzejma bardzo miłe Panie pozdrawiam serdecznie

  2. Kotek 25 ★☆☆☆☆

    Dziś miałem wizytę u okulisty z 3ką dzieci. Pan doktor zalecił powtórne badanie oczu po 15 min od zakroplenia. W chwili gdy wychodziliśmy na poczekalnie do gabinetu wszedł kolejny jak sie wydawalo pacjent. Minęło 15 min, kolejne 15 min., mijały kolejne minuty a pacjent nie wchodził. Pomyslalem, no trudno, ciężki przypadek, czekalem z 3ka dzieci na poczekalni. Wreszcie pacjent wyszedł. Okazało sie, że to żaden pacjent, a właściciel kliniki. Siedzialem ponad 40 min z dzieciakami glodnymi, prosto ze szkoly i przedszkola podczas, gdy Pan właściciel rozmawiał z lekarzem w gabinecie. Bardzo nieprofesionalne zachowanie. Pozdrawiam Pana doktora, który przepraszał za zaistniałą sytuację.

  3. Wit Kufta ★★☆☆☆

    Ogólnej słabo, wizyta umówiona sprawnie ale chyba 5 osób na tą samą godzinę więc wchodzisz godzinę później. Jak już ktoś wcześniej pisał na korytarzu dramatycznie gorąco i duszno, żona w ciąży musiała wychodzić bo było jej nie dobrze od tego zaduchu. Budynek nowy ale podłoga jakby tydzień mopa nie widziała. Wizyta u samego lekarza bez zastrzeżeń jednak wrażenie psuje poczekalnia i czas oczekiwania na umówioną na godzinę wizytę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia POZ OMEGA?

Przychodnia POZ OMEGA znajduje się przy Księdza Zygmunta Trybowskiego 14, Fordon, 85-796 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia POZ OMEGA?

Można skontaktować się z Przychodnia POZ OMEGA pod numerem +48 525 511 661

Jak można dotrzeć do Przychodnia POZ OMEGA?

Do Przychodnia POZ OMEGA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements