Absolutnie najlepsza przychodnia! Z niczym nie ma problemu, szybkie terminy, telefony odbierane po pierwszym sygnale, personel, to istna perełka - najsympatyczniejszy i najbardziej wyrozumiały z jakim miałam do czynienia. Pani Maja, Pani Weronika i Pani Magdalena dbają o najwyższy standard świadczonych usług. Aż chce się wracać do tej placówki, a to niespotykane na NFZ.
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja T. ★★★★★
-
Aniela Szymanek ★★★★★
Chciałabym bardzo podziękować pani doktor Nowikiewicz, która bezproblemowo, od ręki usunęła kłopotliwą dla mnie zmianę barwnikową. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna, że zostało to tak profesjonalnie wykonane, w dodatku w bezkonkurencyjnej cenie za taki zabieg. Zdecydowanie polecam!
-
Marika Chełmińska ★★★★★
Nigdy w życiu, żadna przychodnia nie przyłożyła tak wielkich starań do pomocy mi w wirusowym zapaleniu gardła. Pani recepcjonistka mimo natłoku pracy i odbierania masy telefonów dbała o mój komfort w oczekiwaniu na wizytę i zastrzyki za co jestem absolutnie wdzięczna. Lek. Paula Jędrzejowska to wyrozumiała osoba pełna kompetencji i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Podczas pierwszego kontaktu, zleciła zastrzyk i podanie leków uśmierzających ból, działające przeciwzapalnie i zmniejszające obrzęk gardła, leki dopasowała zgodnie z konsultacją ze mną. Pani pielęgniarka również okazała się być przemiła i ciepłą osobą, przekuwając wenflon absolutnie nic nie czułam, zaproponowała taką metodę gdyż uznała że zastrzyk domięśniowy może wywoływać straszy ból, którego chce mi oszczędzić. Dokładnie zmierzyła mi ciśnienie 2 razy, przed i po, podaniu leku obniżającego ciśnienie. Podczas obserwacji została mi podana gorąca czekolada na wypadek, spadku ciśnienia i cukru w organizmie. Przypominam że to wszystko na Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie wiem jak mam dziękować personelowi przychodni za tak wspaniałą pomoc. ♥️
-
Agnieszka Kobylińska ★★★★★
Nie zliczę ile moi znajomi dostali wiadomości o treści 'kocham moją przychodnie'. Nigdy tak nie dbałam o swoje zdrowie i to z prawdziwą przyjemnością. Najgorsze są momenty, kiedy muszę iść do innej placówki ;) Wszyscy tutaj są niesamowicie uprzejmi i wyrozumiali. Nie ma problemów z umawianiem się na wizyty czy z dnia na dzień czy dłuższy czas do przodu. Niezależnie czy są to teleporady czy wizyty w przychodni. Sama przyjemność, choć na początku trudno się przyzwyczaić, że tak się da
-
Piotr Wietrzykowski ★★★★★
Bardzo dobre traktowanie pacjenta. Niesamowicie mnie zaskoczyło kiedy recepcjonista zaczął rozmowę z obcokrajowcem w języku angielskim. Czasy się zmieniają ale ludzie też. Rewelacja. Polecam.
-
Amelia ★★★★★
Polecam dr Paule (lekarz rodzinny), wspaniała kobieta :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia ,,Przy Szpitalu"?
Przychodnia ,,Przy Szpitalu" znajduje się przy Marii Skłodowskiej Curie 26, 85-094 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia ,,Przy Szpitalu"?
Można skontaktować się z Przychodnia ,,Przy Szpitalu" pod numerem +48 537 370 795
Jak można dotrzeć do Przychodnia ,,Przy Szpitalu"?
Do Przychodnia ,,Przy Szpitalu" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku