Niekompetentny sprzedawca , biedna oferta sklepu, szkoda czasu na ten sklep
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja ★☆☆☆☆
-
Agnieszka Słupianek ★★☆☆☆
Panowie pracujący w sklepie reprezentuja sobą zerowy poziom, chamstwo i prostactwo!!! Pan zamówił zła cześć i jeszcze wmawiał mi że jest nowej generacji, a ta starą jest niedostępna. Oczywiście właściwą cześć kupiłam w innym sklepie i była dostępna. Pan nie przyznał się do winy i nie chciał przyjąć zwrotu. Nie polecam tego sklepu!!!! Chamstwo i brak szacunku dla klienta!!!
-
Damian Kubacki ★★☆☆☆
Niestety byłem zmuszony do wystawienia dzisiaj negatywnej opinii bo po raz enty zostałem bardzo niemiło potraktowany i niestety poczułem się źle mianowicie po panu który odebrał tel.dało się wyczuć niechęć i pretensje po co ja w ogóle dzwonie nie wysłuchał mnie do końca przerywał mi w połowie słowa a na koniec nieeeee nieeee mamay takiej cześci Człowiek dzwoni do nich w celach zarobkowych dać zarobić a tu taka niechęć do klienta masakra dodam że to nie jest pierwszy raz kiedy taka sytuacja miała miejsce nawet jak czesci były to i tak dało się odczuć taką niechęć niestety człowiek jest zmuszony tam zamawiać bo jest duża dostępność cześci za co plus moja opinia jest co do obsługi a to napewno jest do poprawy
-
Ggg Gvv ★★★★★
Bardzo miła obsługa panowie w sklepie zawsze pomogą doradza a jak czegoś niema to zamówią dana rzecz która na następny dzień jest do odbióru polecam
-
mystik9973 panGB ★★★★★
Duży wybór części do "francuzów" na miejscu i na zamówienie. Ceny przystępne, profesjonalna obsługa, możliwość odbioru przesyłek kurierskich. Polecam.
-
Wieslaw Doluk ★★★★★
Najlepiej prosperujący sklep z częściami do samochodów osobowych i nie tylko dużo części do francuza polecam
-
Sławomir Pilch ★☆☆☆☆
Wysokie ceny za cześć która kosztuje w innych sklepach kilka złotych tu zapłaciłem 100 % więcej. Nie polecam zwykłe naciaganie klienta w nagłej potrzebie.
-
Adam Ściesiński ★★★★★
Bardzo doświadczona obsługa, nie uznaje odpowiedzi że czegoś nie da się zamówić jak niema opcji w zamienniku to organizuje cześć oryginalną bez potrzeby udawania się do serwisu. Ceny atrakcyjne . Szczerze polecam.
-
Łukasz Żuber ★★★★★
Świetny sklep, prawdę mówiąc - mój ulubiony. Wszystko co potrzebuję albo jest na miejscu, albo następnego dnia do odbioru, więc warto zamówić dzień wcześniej. Miła obsługa i bardzo przystępne ceny. Fachowe doradztwo i duża wiedza motoryzacyjna. Dla mnie bomba. POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres APIS Auto-części?
APIS Auto-części znajduje się przy Władysława Reymonta 6, 41-800 Zabrze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do APIS Auto-części?
Można skontaktować się z APIS Auto-części pod numerem +48 327 267 901
Jak można dotrzeć do APIS Auto-części?
Do APIS Auto-części można dotrzeć, korzystając z poniższego linku