Opinie

  1. Katerina Katka ★★★★★

    Polecam firmę z czystym sumieniem. Szczególne podziękowania dla Pana Pawła za szybki przyjazd i bardzo sprawny, błyskawiczny i bezpieczny dowóz. Dziękuję. Katarzyna.

  2. Paweł Waszkiewicz ★★★★★

    Szybko, solidnie, konkurencyjne stawki, fajni kierowcy. Polecam.

  3. Ghost3Evil ★★★★★

    Nie wiem czego ludzie się spodziewają, przyjeżdża kierowca zabiera Cię z punktu A do B, dziękuję dowodzenia. Kierowcy są różni, jedni prowadzą w ciszy, drudzy zagaja. Mi to osobiście wisi, chce dojechać do celu. Z usług korzystam od dawna.

  1. oldschool ★☆☆☆☆

    Koleś od granatowego minivana to zwykły cham i burak. Taksówka stojąca przed nim blokowała drogę wyjazdową na Sobieskiego ,więc trąbnąłem aby gość zrobił mi miejsce na wyjazd. Gdy koleś przejechał ten beszczelnie wjechał na jego miejsce i pokazywał mi palcami, że to dla mnie. Za to ,że jesteś kutafonem będzie kara. Pozdro

  2. Some Girl ★☆☆☆☆

    ODRADZAM. Samej jazdy nie oceniam, bo się nie odbyła. Zamówiłam taxi pod hotel, miałam czekać 15 minut. Trochę przed upływem tego czasu zeszłam na dół i czekałam. Po 25 minutach zadzwoniłam jeszcze raz, a Pan z obsługi praktycznie krzyczał na mnie ze złością, że taksówkarz był, jeździł i mnie szukał, nawet dzwonił 10 razy i wszystkie połączenia nieodebrane. Ciekawe- stojąc tam nie zauważyłam żadnej taksówki, a telefon miałam przy sobie i nie miałam ani jednego połączenia nieodebranego. Nikt nie dzwonił. Powiedziałam to, ale dyspozytor powiedział, że taksówkarz już odjechał. Po czym opryskliwie powiedział, że żadnego samochodu już nie mają. Nie dość, że kłamliwy taksówkarz to straszna obsługa- odradzam!

  3. Natalia K ★☆☆☆☆

    ODRADZAM. Samej jazdy nie oceniam, bo się nie odbyła. Zamówiłam taxi pod hotel, miałam czekać 15 minut. Trochę przed upływem tego czasu zeszłam na dół i czekałam. Po 25 minutach zadzwoniłam jeszcze raz, a Pan z obsługi praktycznie krzyczał na mnie ze złością, że taksówkarz był, jeździł i mnie szukał, nawet dzwonił 10 razy i wszystkie połączenia nieodebrane. Ciekawe- stojąc tam nie zauważyłam żadnej taksówki, a telefon miałam przy sobie i nie miałam ani jednego połączenia nieodebranego. Nikt nie dzwonił. Powiedziałam to, ale dyspozytor powiedział, że taksówkarz już odjechał. Po czym opryskliwie powiedział, że żadnego samochodu już nie mają. Nie dość, że kłamliwy taksówkarz to straszna obsługa- odradzam!

  1. Mariusz Owczarek ★☆☆☆☆

    Chyba najdroższe taxi w mieście. I dziwić się, że UBER czy inni przewoźnicy są tak popularni skoro za 7 kilometrów zapłaciłem 40zł już nie mówiąc o tragicznej jakości jazdy z ciągłym szarpaniem. Absurd. Pierwszy i ostatni raz jechałem tą taxi i będę odradzał każdemu.

  2. EniA EdnA ★☆☆☆☆

    witam VIVA TAXI oraz ALFA taxi to ta sama osoba lecz na stronie nie ma o tym info , Pan chyba niechce aby ktoś o tym wiedział . Ciekawe jaki ma w tym cel ? ceny raczej nie najnizsze co też nie jest zbyt atrakcyjne w porównaniu do innych usługodawców , nie polecam

  3. M.J. Nowak ★☆☆☆☆

    Pomimo informacji, ze będę podróżować z psem kierowca kręcił nosem, był obrażony na cały świat i pouczał, ze pies (który notabene siedział już, jak zwykle, grzecznie na podłodze) ma "nie latać" (ciekawe gdzie?) i nie siadać na fotelu. Czułam się jakby robił łaskę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Viva Taxi Dąbrowa Górnicza?

Viva Taxi Dąbrowa Górnicza znajduje się przy 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Viva Taxi Dąbrowa Górnicza?

Można skontaktować się z Viva Taxi Dąbrowa Górnicza pod numerem +48 502 625 555

Jak można dotrzeć do Viva Taxi Dąbrowa Górnicza?

Do Viva Taxi Dąbrowa Górnicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements