Opinie

  1. J K ★★★★★

    Gabinet na najwyższym poziomie, recepcja zawsze życzliwa i świetnie zorganizowana, a obsługa pacjenta przebiega bardzo sprawnie. Lekarze kompetentni, cierpliwi i z empatią, dzięki czemu nawet trudniejsze wizyty stają się komfortowe. Serdecznie polecam!

  2. Agata Świderska ★★★★★

    Bardzo polecam ten gabinet stomatologiczny! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i pełne zaangażowanie w leczenie pacjenta. Pan Doktor Baliński wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiewa wątpliwości i dba o komfort podczas wizyty. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Na pewno będę wracać i polecać innym!

  3. Katarzyna ★★☆☆☆

    Byłam na usunięciu ósemki. Asystentka na recepcji już przed wizytą u chirurga wymagała pisemnej zgody o tym, że poinformowano mnie o cenie, powikłaniach zabiegu etc. Kiedy wyraziłam swoje niezadowolenie zwłaszcza, że nie było to pewne, że zabieg się odbędzie powiedziała z oburzeniem „inaczej doktor nie przyjmie”… natomiast na wizycie doktor się zdziwił, że już przed wizytą została podpisana zgoda. Chyba nie trzeba tego dodatkowo komentować.

  1. Albert Cieślak ★★☆☆☆

    1. Nie mozna przez telefon otrzymac dokumentacji medycznej, co łamie art 26. ustawy o prawach pacjenta. Wymagana jest stawienie sie osobiste. Gabinet powinien uwierzytelnic pacjenta przez internet np. za pomoca ePuap, zeby nie zlamac RODO i dac taka mozliwosc. 2. Wypadla plomba po ~ 3,4 miesiacach od leczenia kanalowego. Nie zostałem poinformowany, ze to była plomba tymczasowa. 3. Przy zakładaniu korony w innym gabinecie, lekarz musiał dodatkowo policzyć 500pln na wymiane plomby na stałą. Ten lekarz zakładał mi koronę również do 2 innych zębów leczonych kanałowo w innych gabinetach i nie musiałem za to dopłacać, co świadczy o tym, że ten gabinet chciał zaoszczędzić kosztem klienta. Mam nadzieję, że gabinet odniesie się do mojej oceny

  2. Ella Papworth ★☆☆☆☆

    Leczyłam zeby i robiłam protetykę od wielu lat. Niestety sytuacja drastycznie się pogorszyła. Zapłaciłam za leczenie i protetykę nie małą cenę, nie otrzymałam paragonu zapłaconej sumy. Moja reklamacja została skwitowana : "nic się więcej nieda zrobić ". Poniosłam dwukrotnie koszty leczenie!!!

  3. KRZYSZTOF KRZYSZTOF ★☆☆☆☆

    Powiem tak jak brak właścicielki tam to szkoda tam iść, puszczaja brudnego pacjenta z gabinetu brak kultury dla pacjent. Kiedyś było ok teraz Top-Dent nie Polecam.

  1. Joanna D ★★☆☆☆

    Do pewnego czasu zadowolenie z tego miejsca było duże . Doświadczenie miałam z dwoma lekarzami i złego słowa powiedzieć nie mogę. Jednego z nich już nie ma w gabinecie. Krótki okres czekania to również atut tego miejsca. Niestety sytuacja zmienia się na gorszą po kontakcie z właścicielką również dr. W tym przypadku sprawdziło mi się powiedzenie iż chytry dwa razy traci . Cała rodzina znalazła już nowy gabinet, w którym leczymy zeby a reklamacja nie kończy się równo z miesiącem jej końca. Mało tego wydaje on paragony z czym Top Dent ma problem do dnia dzisiejszego . Nie drukują paragonów co jest oszustwem . Informacja potwierdzona u osoby ,która w ostatnim tygodniu gabinet odwiedziła kilkakrotnie.

  2. Patrycja Gach ★★★☆☆

    Byłam umówiona na 19:30, a weszłam 20:30, ale to rozumiem, ponieważ są ciężkie przypadki! Pan Doktor Walkowski jest dobrym człowiekiem i zna się na rzeczy. Tylko, jak domyślam się z powodu opóźnienia, zniechęcał do podjęcia decyzji podstawowego leczenia, które mógł wykonać od razu przy okazji mojej wizyty. Pani Iwona, kierownik personelu asystującego miła i przyjazna kobieta.

  3. Yeeetii ★☆☆☆☆

    Każdemu stanowczo odradzam. Pilnie potrzebowałam pomocy w związku z ułamanym zębem. Skontaktowałam się telefonicznie z kliniką i nakreśliłam sytuację. Zostałam umówiona w "trybie pilnym" na przyszły tydzień. W dniu wizyty, wyszłam z pracy wcześniej zadowolona, że uda mi się zacząć leczenie. Jakie było moje zdziwienie, a później złość, kiedy Pani recepcjonistka z Top-Dentu stwierdziła, że nie ma mnie w kalendarzu i że coś musiało mi się pomylić. Poprosiłam o wyjaśnienie sytuacji. Po 30 minutach stania pod budynkiem dostałam informację, że zostałam wykreślona z kalendarza! Na pytanie dlaczego tak się stało i dlaczego nikt nie raczył mnie o tym poinformować Pani recepcjonistka stwierdziła, że nie wie. Kiedy poprosiłam o jakiś inny pilny termin, dostałam informację, że muszę czekać kolejny tydzień i że nic się nie da z tym zrobić. Odniosłam wrażenie, że zostałam specjalnie zbyta, aby tylko stan zęba się pogorszył i można było zaproponować znacznie droższe leczenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Top-Dent?

Top-Dent znajduje się przy Jana Śnieżyńskiego 10, 20-706 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Top-Dent?

Można skontaktować się z Top-Dent pod numerem +48 817 435 010

Jak można dotrzeć do Top-Dent?

Do Top-Dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements