Przyjechałam z 6 letnim dzieckiem z wielkim bolącym stanem zapalnym na dziasle. O godz. 7.50 wyszła zbulwersowana Pani która z wielkim wyrzutem oznajmiła ze czynne od 8.30. Powiedzialam grzecznie ze na stronie jest od 8 dlatego przyjechaliśmy. Pani nadal oburzonym głosem zaczęła opowiadać ze ma mnóstwo pracy przygotowtwania gabinetu i co ja sobie wogole wyobrazam. Spytałam grzecznie czy jest jakaś szansa zeby jakiś lekarz tylko spojrzał na syna, czy mamy szukac pomocy na juz czy np możemy sie zapisac na jakis inny dzień. Pani bardzo zdenerowana oznajmiła ze na grudzień są zapisy. Na co ja ze wydaje mi sie ze to dosc pilny przypadek i o ile na zwykle leczenie możemy czekać miesiąc to z tym raczej nie. Kazala dzwonić. Skoro jestem osobiście proszę mnie wpisać na jakis termin. NIE! DZWONIC! Dodając jeszcze ze napewno nas nikt nie zechce przyjąć skoro nie jesteśmy zapisani. Nigdy nigdzie nie spotkałam sie z takim podejściem do pacjenta jeszcze na dodatek dziecka! Jak się okazało inny gabinet przyjął syna od ręki widząc ze przyszliśmy z bardzo poważną sprawą( stan zapalny + konieczne usunięcie zęba na juz) !
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Stolarz ★☆☆☆☆
-
Dorota Szyszko ★★★★★
Dziękuję za odbudowę zęba trójki Panu Patrykowi i jego asystentce. Super!
-
Amani ★★☆☆☆
Umówiłam dziecko do stomatologa dziecięcego. Zapytałam o cenę wizyty, jeśli nie da uda się wyrwać zęba mlecznego. Miała być symboliczna. Symboliczna w tym gabinecie w roku 2025 to znaczy 150zł za 15 minut.
-
Piotr Wójcik ★★★★★
Profesjonalnie podejście do pacjenta, dobrze wyczyszczone zęby- efekt już po 1 wizycie. Polecam
-
Krzysztof Bielak ★★★★★
Polecam, usuwałem ósemkę u Pana doktora. Zero bólu cała wizyta trwała ok 20min jak bym wiedział że tak to będzie wyglądać nie męczył bym się pół roku ze strachu. Polecam gorąco
-
Karina Wenarska ★☆☆☆☆
Nie polecam. Ból w trakcie jak i po wyrwaniu zęba okropny. Znieczulenie nie zdążyło jeszcze działać, a ząb już był w trakcie wyrywania. Pan doktor, nieprofesjonalnie podszedł do sprawy wyrwania zęba. Zamiast wyrwać go jednym ruchem musiał się trochę nad nim poznęcać. Mimo wskazania przeze mnie bolącego zęba, zostało mi wykonane zdjęcie RTG za co musiałam dodatkowo zapłacić. Cena za usługę nie jest jej warta. Gdyby się dało to dałabym pół gwiazdki.
-
Angelika Jeleniewska ★☆☆☆☆
Byłam z córką ( 5lat)i nie pójdę nigdy więcej po traumie jaką zgotowała jej Pani doktor córka nie chce otworzyć buzi u dentysty. Na samym początku Pani doktor nastraszyła ze jest 9 zębów do leczenia i wyglądają fatalnie co zawsze dbałam o to i co pół roku chodzę na kontrol. Pani doktor na siłę robiła córce zęba że córka dostała drgawek z bólu, na następnej wizycie nie otworzyła buzi a ja musiałam zapłacić 50zl za nic. Kolejna wizyta miała się odbyć pod maską z tlenem ale córka powiedziala że nie założy maski i nie poszliśmy. (Maska 50zl,tlen180zl+leczenie zęba). Aktualnie chodzimy do innego gabinetu okazało się że tylko 3zabki wymagały leczenia i obyło się bez bolu. I mimo że raz córka nie otworzyła buzi nie musiałam płacić za wizytę
-
Iza RG ★★★★★
Jestem pod dużym wrażeniem. Wizyta z pięciolatką okazała się strzałem w 10. Gabinety bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne. Czyściutko i elegancko. Serdecznie polecam. Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna ze świetnym podejściem do dzieci. Wizytę uprzyjemnia oglądanie ulubionych bajek dziecka. Na zakończenie wizyty "prezenty" (pasta, naklejki).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny, Stomatolog Świdnik | Lublin | Q-Dent?
Gabinet Stomatologiczny, Stomatolog Świdnik | Lublin | Q-Dent znajduje się przy Szymona Konarskiego 13, 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny, Stomatolog Świdnik | Lublin | Q-Dent?
Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny, Stomatolog Świdnik | Lublin | Q-Dent pod numerem +48 577 282 999
Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny, Stomatolog Świdnik | Lublin | Q-Dent?
Do Gabinet Stomatologiczny, Stomatolog Świdnik | Lublin | Q-Dent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku