Opinie

  1. Karolina “Charlotte” ★☆☆☆☆

    Zamówiłam sernik, ciasto orzechowe i kawę czarną. Sernik twardy i suchy, zapachu apetycznego też nie miał - był po prostu stary. Nie rozumiem jak można takie coś sprzedawać. Zgłosiłam kelnerce, że ciasto jest nieświeże i wymieniono mi na nowy kawałek z uwagą: "teraz powinno być już okej". Nie do końca było, bo ciasto kruche było mokre. Ciasto orzechowe 4/5. Kawa czarna licha. Więcej tego miejsca nie odwiedzę.

  2. Szymon Fajferek ★★★★☆

    Dobre ciasta i kawa, często wracamy także musi być fajnie :)

  3. Maja Wolny ★☆☆☆☆

    Zawsze lubilam to miejsce i przychodzilam na sok marchewkowy. Niestety oprocz marchewki poczulam smak imbiru, myslalam ze to jednorazowa akcja ale sie powtorzylo. Pani z obslugi powiedziala ze tak to mozliwe ze czuje cos poza marchewkowa bo sprzedaja tez inne soki. Zarty jakies... jak zamawiam sok z marchewki to nie mam ochoty na sok imbirowy czy inny. Co z ludzmi ktorzy maja alergie? To jest jakies nieporozumienie, ze nie myjecie sokowirowki/wyciskarki!

  1. Anna Wietecha ★★★★☆

    Obsługa niby miła, ale dziewczyny są tam chyba za karę, zero uśmiechu, kamienne twarze. Deser i ciasto średnie. Ceny wyższe niż w centrum Katowic.

  2. Barbara Łabuszewska ★★★★★

    Restauracja z widokiem na rynek. Piwniczny,piękny klimat. Pyszna kawa, soki naturalne i lody włoskie.

  3. Anastazy Sok ★★★★☆

    Ciakwy wybór pysznych deserów lodowych. Miłe miejsce na kawę i coś słodkiego :D Będąc w tym miejscu przypomniały mi się kawiarnie z dzieciństwa do których zabierała mnie moja babcia ❤️

  1. Klaudia ★★★☆☆

    Lody dobre i kawa też, chodź jeżeli chodzi o ceny lodów to do najtańszych nie należą. Lecz niestety nie szło posiedzieć spokojnie i porozmawiać ponieważ było dojść dużo osób które od obsługi otrzymały pipające urządzenia które ,,wołały'' po odbiór deserów. Oszaleć szło w pewnym momencie. No i obsługa przy kasie nie zbyt miła. Pani stała jak za karę i ani dzień dobry ani do widzenia.

  2. miro miron ★★★★★

    Super miejscówka na kawę z deserem po zwiedzaniu zamku i spacerze w parku zamkowym. Kawa pyszna!

  3. Maciej Dukaczewski ★★★★★

    urocza kawiarenka z dobrymi ciastami, kawa wyśmienita, baba śląska pyszna, świeże soki, jest nawet piwko, polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pijalnia Soków?

Pijalnia Soków znajduje się przy Rynek 9, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pijalnia Soków?

Można skontaktować się z Pijalnia Soków pod numerem +48 322 104 181

Jak można dotrzeć do Pijalnia Soków?

Do Pijalnia Soków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements