Opinie

  1. Dominika Szkoła ★★★★★

    Przepyszne lody. Najlepsze jakie jadłam w tym sezonie! Jest to miejsce, do którego wracam jak tylko mam możliwość.

  2. Sabina Demska ★★★★★

    Pyszne lody rzemieślnicze. Duży wybór smaków. Wspaniała atmosfera i obsługa. Polecam❤️

  3. Maja Kucharczyk ★★★★★

    Pyszne naturalne lody, duże porcje, bardzo miła Pani :) Polecam!

  1. Nyczu YNWA ★★★★★

    Miła pani babcia, lody 11/10

  2. Weronika Wojciech ★★★★★

    Super miejsce to wybrania się w niedziele po obiedzie, pyszne lody w dobrej cenie, miła atmosfera oraz super obsługa. Polecam!

  3. gazda jozef ★★★★★

    Przepyszne lody włoskie, bardzo duże i w rozsądnej cenie. Reszty nie próbowałem, ale wybór jest dosyć duży. Ja polecam.

  1. Ann N. ★★★★★

    Pyszne lody i gofry. Bardzo miła obsługa. Ponadto w ofercie kawa, flurry i smoothie. W środku miejsca do siedzenia, toaleta i kącik do malowania ściany (tablica). W okresie letnim kilka stolików na zewnątrz lokalu. W lokalu czysto i schludnie.

  2. Tetiana Izovit ★★★★★

    Fajne miejsce z pysznościami. Lody obłędne, gofry - niebo w gębie Wszystko świeże A za chwilę wprowadzają ciasta Polecam gorąco, bo jest fajna

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lodziarnia Pod Rybką?

Lodziarnia Pod Rybką znajduje się przy Plac Jana Kupca 1, 43-241 Łąka, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lodziarnia Pod Rybką?

Do Lodziarnia Pod Rybką można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements