Opinie

  1. Marcin ★★★★★

    Świetna obsługa, pani brunetka w okularach pomogła dobrać żonie naprawdę piękny łańcuszek

  2. Marta Marta ★★★★★

    Polecam zakupy w tym sklepie, zwłaszcza kiedy w wyborze biżuterii pomaga przesympatyczna p. Sandra. Dzięki niej będę mieć piękną biżuterię ślubną.

  3. Agata Kropidłowska ★★★★★

    Jestem stała klientką tego sklepu, od samego wejścia bije pozytywna energia od obsługi, w szczególności polecam P.Sandrę, która jest przesympatyczną, profesjonalną osobą, o bardzo dużej cierpliwości do klienta. Z pewnością wrócę po zakupy ponownie ! Oby więcej takich sprzedawców!

  1. Adrianna Hoppe ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu, od wejścia czuc ze klient jest obserwowany, pani ekspedientka bardzo nie kulturalna i opryskliwa... omijajcie ten sklep szerokim łukiem... gdybym mogła dałabym 0 gwiazdek

  2. Wioleta Hoppe ★☆☆☆☆

    Pracownica, pani w bląd włosach to jakaś pomyłka,bez kultury osobistej,traktująca klientów jak zło konieczne.Co gorsza kierowniczka sklepu obraża i wyprasza oszukanych klientów że sklepu to jest niedopuszczalne .Przestrzegam wszystkich kupujących wybierajcie te sklepy gdzie klient ma swoje prawa a obsługa potrafi przyznać się do błędu.

  3. Kacper Milachowski ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa, Pani w blond lekko kręconych włosach, leniwa, niemiła, opryskliwa, na samym początku jak koleżanka zapytała o torebkę to powiedziała oburzona że trzeba ładnie poprosić to poda, później powiedziała, że nie odkładamy na miejsce rzeczy które oglądamy i że jesteśmy niewychowani a na koniec pomyliła się nabijając rzeczy na kasę, zamiast przeprosić i oddać gotówkę to wręczyła jakiś bon i powiedziała że nie może dać pieniędzy, rzekomo zadzwoniła do kierowniczki która kazała nam przekazać, że nie mamy się ,,rzucać” i robić awantur, żeby było ciekawiej, byliśmy w trójkę i wszyscy zostaliśmy tak samo potraktowani. DRAMAT !

  1. Mateusz Bałach ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa, Pani w blond lekko kręconych włosach, leniwa, niemiła, opryskliwa, na samym początku jak koleżanka zapytała o torebkę to powiedziała oburzona że trzeba ładnie poprosić to poda, później powiedziała, że nie odkładamy na miejsce rzeczy które oglądamy i że jesteśmy niewychowani a na koniec pomyliła się nabijając rzeczy na kasę, zamiast przeprosić i oddać gotówkę to wręczyła jakiś bon i powiedziała że nie może dać pieniędzy, rzekomo zadzwoniła do kierowniczki która kazała nam przekazać, że nie mamy się ,,rzucać” i robić awantur, żeby było ciekawiej, byliśmy w trójkę i wszyscy zostaliśmy tak samo potraktowani. DRAMAT !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bijou Brigitte?

Bijou Brigitte znajduje się przy Aleja Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bijou Brigitte?

Do Bijou Brigitte można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements