Nie polecam sklepu RTV Euro AGD ,Kupiłem konsole z padem w zestawie .Wszystko było zapakowane w zbiorczym pudełku ,zareklamowałem pada ,UWAGA odp mi że towar jest nie zgodny z dowodem zakupu . Idąc ich tokiem myślenia sprzedali mi pada z innej konsoli ,kontakt strasznie okrojony,radzę się zastanowić jak chcecie zrobić zakupy w tym sklepie…
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Michalczyk ★☆☆☆☆
-
Oskar ★☆☆☆☆
Kupiłem klawiaturę w tym sklepie. Przed zakupem zapytałem pracownika, czy będzie działać z konsolą PS5 przez Bluetooth – zapewnił mnie, że tak. Po powrocie do domu okazało się, że klawiatura w ogóle się nie łączy z konsolą. Zaraz na drugi dzień po powrocie do sklepu odmówiono mi zwrotu pieniędzy, proponując jedynie kartę klienta. To niezgodne z ustawą o prawach konsumenta, ponieważ produkt jest niezgodny z umową – sprzedawca zapewnił o funkcji, której urządzenie faktycznie nie spełnia. Zgodnie z art. 43a ust. 1 oraz art. 43d ust. 1 i 4 ustawy o prawach konsumenta, w takiej sytuacji klient ma prawo odstąpić od umowy i otrzymać zwrot pieniędzy, a nie bon czy kartę podarunkową. Regulamin sklepu nie stoi ponad prawem i nie może ograniczać praw konsumenta. Mam nadzieję, że UOKiK przyjrzy się tym praktykom, bo podobne sytuacje godzą w prawa klientów. Ostrzegam innych – RTV EURO AGD nie informuje, że nie zwraca pieniędzy nawet za wadliwy towar. Nie kupię tu już nic więcej – wolę pojechać do innego punktu RTV AGD, gdzie klient jest traktowany uczciwie i zgodnie z przepisami. Podsumowując: ogólnie byłem skłonny wymienić nawet za dopłatą na inną klawiaturę lub bon i opłacić inną ale po nieprzyjemnej rozmowie z nieprzyjemną panią kierownik udałem się do innego punktu RTV AGD w S1 Bytom i tam kupiłem klawiaturę, która tym razem działa i łączy się z ps5. Sklep w tej lokalizacji nie polecam i odradzam.
-
ragz3z ★☆☆☆☆
potrzebowałem kupić parę sprzętów AGD za ponad 15 tysięcy złotych, po spędzeniu w sklepie 20minut nikt z obsługi nie podszedł ale za to świetnie bawili się przy kasie i sobie rozmawiali w kółeczk, nie pozdrawiam, jesteście w pracy a nie na kabaretach, było całkiem wesoło tam.
-
Mirosław Dziuk ★★★★★
Razem z dziewczyną jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu telewizora TCL (75 cali). Obsługa w sklepie na najwyższym poziomie – Pan, który nas obsługiwał (prawdopodobnie Pan Darek, niski, łysawy i opalony), był niezwykle pomocny. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, fachowo doradzał, a przy tym potrafił fajnie zażartować, dzięki czemu cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dzięki jego wskazówkom, wybór odpowiedniego modelu był dużo łatwiejszy. Widać, że zna się na rzeczy i naprawdę dba o klienta. Takiej obsługi życzę każdemu – profesjonalizm połączony z życzliwością. Zdecydowanie polecam! #nowosci2025
-
Wiki P ★☆☆☆☆
Często bywam w tym sklepie i bywają naprawdę uprzejmi pracownicy, którzy doradzą i służą pomocą, natomiast wczoraj (09.07) przykro zostaliśmy potraktowani przy ratach gdy „zmęczony” pracą pan niezbyt chętnie chciał nas obsłużyć i oddał stery innej pani ekspedientce, która go jeszcze tłumaczyła. Poczuliśmy się zignorowani i odechciało nam się robić już zakupów. Dzisiaj natomiast po odebraniu zamówienia dowiedzieliśmy się że najpierw trzeba zapłacić za zamówienie a dopiero potem sprawdzić jego stan, a potem składać reklamację… po kupieniu sami musieliśmy odpakować sobie zamówienie i je sprawdzić :)
-
Bozena Pacan ★☆☆☆☆
Witam.W dzisiejszym dniu 22.05 chciałam zakupić maszynkę do chleba ,towar czekał na kasie i ja też ale nikt z obsługi nie chciał mnie obsłużyć czyli skasować towaru po zapytaniu czy ktoś podejdzie do kasy pan z obsługi wysłał mnie do koleżanki a pani już szukała kogoś innego z obsługi żeby to za nią zrobił i w końcu po uwagach moich został towar skasowany - więcej nie zrobię u państwa zakupów i nie polecę sklepu znajomym - pozdrawiam i życzę powodzenia
-
Szczera do bólu ★☆☆☆☆
Nikt z obsługi nie raczy podejść do klienta. Panie w kasie patrzą na klienta z niechęcią. I to wszystko w dniu otwarcia czyli 18 maja.
-
kasia strzelczyk ★☆☆☆☆
Dlaczego w internecie jest informacja, że sklep jest otwarty, skoro będąc dziś widziałam, że jest zamknięty z powodu zmiany lokalu?
-
Krzysztof Borcz ★☆☆☆☆
Obsługa klienta tragiczna, strona internetowa podaje ze towar jest dostępny, pani z obsługi twierdzi że nie ma a zresztą teraz jest zajęta prywatną rozmową z kolegą, oczywiście towar się znalazł , po zakupie blokada nie zdjęta, klient jest traktowany przy bramce jak złodziej, chcąc się czegoś dowiedzieć o sprzęcie, jedyna odpowiedź, proszę sobie poczytać, my teraz rozmawiamy między sobą, zakupy tylko z konieczności ze względu na bliskość sklepu
-
A N ★☆☆☆☆
Nie polecam zakupów w sklepie, jeśli ktoś bierze pod uwagę zakup na raty. Pracownik poinformował mnie, że nie ma możliwości zakupienia sprzętu na 10 rat 0%, tylko na 3 raty lub 10 rat z oprocentowaniem. Zrezygnowaliśmy z zakupu w sklepie.Zakupiliśmy sprzęt przez internet tak jak chcieliśmy, z tego samego sklepu, dokładnie 10 rat 0%, co w sklepie było niemożliwe.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25, 41-923 Bytom, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku