Walka o życie. Wszędzie towary, mało miejsca na przejściach. Mieli akurat wszystko czego mi było trzeba ale to raptem kilka produktów. Brak kas samoobsługowych.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Hrycyszyn (Best Groove House Electro) ★★★☆☆
-
grzegorz budek ★★★☆☆
Jak na biedronki to przeciętnie. Wydaje mi się że jest to spowodowane tym że sklep ma już dość dużo lat i wielu klientów i ciężko tym biednym Kobitkom ogarnąć wszystko. Wydaje się że już swoje lata świetności ta biedronka ma już za sobą mogli by ją odnowić bo ruch jest tutaj dość spory. Brak kas samoobsługowych jest minusem. Na duży plus widać że Panie pracujące tutaj bardzo się starają i są bardzo miłe i uczynne jak by odnowili ten sklep to by było 5 gwiazdek.
-
Małgosia XX ★☆☆☆☆
Brudno przed sklepem, w sklepie tez nieprzyjemnie. Koszyki bez kółek. Lodówki bez drzwi. Chciałam kupić lody, a co drugie pudełko to uszkodzone. W cenach to wgl sie nie można połapać. I zwroty tylko na voucher to juz przesada.
-
Marta Żak ★★★★★
Czasem mają syw ale super obsługę ,nie spodkałam się tam z brakiem pomocy czy pierwszeństwa w kolejce mam syna na wózku więc pomoc się przydaje.Bardziej wolę Biedronkę w Świętochłowicach Chorzowska bo mają ladę węin a obsługa jeszcze lepsza.
-
Bożydar Piękny ★★☆☆☆
Chodziłem do tej biedronki od wielu lat ale niestety będę musiał przestać z powodów sanitarnych. Kupiliśmy lody które okazały się całkowicie rozpuszczone, chcieliśmy je oddać do reklamacji gdzie praktycznie zostaliśmy wyśmiani ponieważ jedno pudełko nie miało połowy zawartości gdzie jest niemożliwe sprawdzenie zawartości bez otwarcia ich. Niestety przypadki gdzie zawartość w zamrażarkach była już wcześniej rozmrożona się często zdarzały, przez co zalecam klientom tego sklepu zaprzestania kupowania produktów mrożonych. Poza tym incydentem to można wspomnieć o ogólnej czystości sklepu która nie zadowala. Szkoda że ten sklep jest w takim stanie. Zostawiam 2 gwiazdki w nadziei że się poprawi gdzie będę mógł bez strachu przed zatruciem znów tam kupować
-
Agnieszka G ★★★☆☆
Czasami brak jest towaru promocyjnego. No i brak kas samoobsługowych.
-
Lidia Kosub ★★★☆☆
Bardzo niemiła młoda blondynka, niegrzeczna przy zwrocie wadliwego towaru zarówno dla klienta jak i dla kolegi z pracy
-
Alaneek ! ★★☆☆☆
Ta biedronka jest nie fajna ktoś otworzył loda w lodówce i leżał otwarty 3 dni do tego była kolejka na 20 osób a oni nie otworzyli 2 kasy nienormalne nie fajna biedronka pozdrawiam
-
Nicola Morawiec ★★☆☆☆
Na wejściu przywitał miły Pan za biurkiem, wrażenie OK, natomiast starsza Pani w blond włosach totalnie nie nadaje się do pracy z ludźmi, mina jakby za karę ją tam posadzili, w dodatku totalny brak manier
-
Anna piernikarczyk ★★★☆☆
Sobota godzina 14 (przed niedziela nie handlową) półki w połowie puste, towar na paletach , personelu stanowczo za mało . Obsługa bardzo miła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Norberta Barlickiego 34, 41-605 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku