Opinie

  1. karolina aldor aldor ★★★★★

    Ostatnio miałam przyjemność kupić rower. Przyznam, że byłam kompletnie zielona, ale na szczęście trafiłam na przystojnego bardzo miłego pana, który wszystko mi wytłumaczył i pomógł w doborze. Polecam bike atelier w Tychach.

  2. Szymon Łaciak ★★☆☆☆

    Sklep z 2 piętrami a wybór bardzo słaby. Praktycznie brak obsługi. Wszyliśmy po 10min. Proszę podejść do konkurencji przy rondzie, o wiele większy wybór i obsługa wykfalifikowana. Ne pewno nie odwiedzę już Bike Atelier

  3. Dorota Pawlowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu!!!! Młoda kobieta "obsługująca"mnie i męża od początku naszego wejścia do sklepu,okazywała nie zadowolenie. Traktowała nas jak intruzów,którzy powinni wziąć rower (którym byliśmy zainteresowani) zapłacić i jak naj szybciej WYJŚĆ. Omijajcie ten sklep z daleka, zwłaszcza że nie daleko są sklepy z rowerami z bardzo miłą i profesjonalną obsługą

  1. Maciej Żłobiński ★★★★★

    Duży wybór rowerów dobrych marek, miła i fachowa obsługa. Mimo że frontowe Wejście od ulicy Piłsudskiego to dojazd samochodem i parking od bocznej uliczki Poziomlowej

  2. Mateusz Ogi ★★★★★

    Pozdrawiam można płacić w naturze Pani sprzedajaca zadowolona ja też

  3. Monika Siejka ★☆☆☆☆

    Sklep może i dobrze wyposażony, robi wrażenie jak się wejdzie, ale obsługa klienta po pierwszej wymianie zdań sprawia, że chce się stamtąd wyjść ze złości. Przyszłam z problemem wypadniętej szprychy, z zapytaniem o termin i czas serwisu, a usłyszałam słowotok ze strony pana z obsługi, i wywód co mogło sie stać, w dodatku tonem pretensjonalnym, że śmiem się na tym nie znać. Potem z łaską poproszono mnie o pokazanie roweru, zaproponowano termin serwisu, z dodatkowym komentarzem że siodełko za nisko, że kask za luzny, że trzymam dziecko pod kloszem, bo corka szanownego pana sprzedającego już umie to i to. . Myslalam że to serwis rowerowy a nie poradnia jak dziecko wychowywać. Jestem zniesmaczona taką obslugą,dobrze że alpe bike blisko.

  1. agata smolak ★★★☆☆

    W sklepie chciałam zakupić spodenki rowerowe. Po wskazaniu regału pani sprzedająca przez godzinę nawet nie spytała czy potrzebuję pomocy, porady. Czułam się zagubiona i lekceważon. To były moje pierwsze zakupy spodenek i po takim skelpie spodziewałam się fachowej obsługi służacej radą, a nie dwóch pań plotkujących sobie za ladą i nie interesujących się kientem. Na plus mogę dodać, że spodenki , które ostatecznie zakupiłam są ok.

  2. Rom Bi-ki ★★☆☆☆

    Sklep w miarę dobrze zaopatrzony, aczkolwiek nie w każdym asortymencie. Niestety obsługa klienta jest na żenująco niskim poziomie. Chciałem zasięgnąć fachowej porady przed zakupem siodełka, które charakteryzowało by się szczególną ochroną prostaty. Obsługująca mnie pani sprzedawczyni bez entuzjazmu i bez słowa fachowej oceny problemu pokazała mi trzy modele, w tym dwa przeznaczone dla kobiet. Nie chciałem być złośliwy i nie zapytałem jej gdzie ona ma prostatę, ale zrezygnowałem z dalszych zakupów i udałem się do oddalonej o kilkaset metrów (na tej samej ulicy) konkurencji. U konkurencji zostałem potraktowany poważnie i z należytą uwagą. Zaowocowało to udanym zakupem i zostawianiem u kompetentnego sprzedawcy kilkuset złotych. Szefowie Bike Atelier - poślijcie swój personel na nauki do konkurencji, a niewątpliwie obroty Wam wzrosną.

  3. Krzysztof Kozik ★☆☆☆☆

    Kupilem w tym sklepie rower synowi marki cube. Po 2 miesiacach zaczol sie problem z zebatkami i lancuchem. Rower byl juz dwa razy na servisie i nic to nie poprawilo. Jezdzi sie tragedia na tym rowerze tzn.chrupie naped jakby mial tysiace km wyjechane. Servis twierdzi ze jest ok.a ze zebatki tylne maja luz naboki to normalne w tym modelu za 2600 zl. Mam wrazenie ze naped w nowym rowerze byl juz uzywany jak kupowalem go. Odebralem rower z serwisu ale syn niechce juz tym jezdzic i sie mu nie dziwie. Wybieram sie ponownie do sklepu. Albo z tymi rowerami cube jest cos nietak albo ze sklepem. Mialem dla mnie tez kupowac rower cube bo sa ladne ale tylko z wygladu. Potem same problemy i to szybko po zakupie. Pozdrawiam sklep. -- Chyba mnie serwis nie zrozumial oco mi chodzi. W rowerze jest problem z zebatka tylnia dlatego ze ona ma straszne luzy na boki.Ale tego nie wymienią bo jest za nowy rower i zaslabe sa luzy niby. Rower ma dwa miesiace. Szanowany,czyszczony dziennie az do przesady.Lancuch chrupie podczas jazdy co jest denerwujace i odechciewa sie jechac. Lancuch czyszczony. Dmuchany kompresorem. Oliwiony.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bike Atelier - sklep i serwis rowerowy?

Bike Atelier - sklep i serwis rowerowy znajduje się przy Poziomkowa 103, 43-110 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bike Atelier - sklep i serwis rowerowy?

Można skontaktować się z Bike Atelier - sklep i serwis rowerowy pod numerem +48 664 141 381

Jak można dotrzeć do Bike Atelier - sklep i serwis rowerowy?

Do Bike Atelier - sklep i serwis rowerowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements