Opinie

  1. Joanna Gawda ★★★★★

    Bardzo profesjonalny i rzetelny fotograf. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć piękne zdjęcie

  2. Anna ★★★★★

    Fotograf z talentem, niezawodny doradca w problemach z telefonem i formatowaniem dokumentów, zwłaszcza tych na gotowych szablonach, bo z szablonami najwięcej problemu. Dla mnie nieoceniona pomóc.

  3. Polszii To ja ★☆☆☆☆

    1 zł za jedną stronę czarno białą to trochę przesada. Ponadto płatność blikiem, wystawiany lewy paragon bez odprowadzanych podatków Wykorzystywanie studentów w okres wakacyjny, gdzie inne punkty ksero zamknięte

  1. Sofiya Halavach ★★★☆☆

    Zdjęcia otrzymane po sesji początkowo były naprawdę dobre - widać, że jest gust i umiejętności techniczne. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii, które pozostawiły nie najlepsze wrażenie. Po pierwsze, uważam, że przed zastosowaniem mocnego retuszu i filtrów należałoby wyjaśnić z klientem, czy taki styl obróbki jest konieczny, lub przynajmniej pokazać efekt pośredni przed wydrukiem. Po ostatecznej edycji zdjęcia nie wyglądały tak samo jak oryginalne i niestety podobały mi się znacznie mniej. Nie było możliwości dokonania edycji, ponieważ czas uciekał. Po drugie, uważam, że omawianie negatywnych opinii poprzednich klientów podczas sesji nie jest do końca właściwe. Tworzy to napiętą atmosferę i odwraca uwagę od procesu. Sam spóźniłem się na kolejne zaplanowane wydarzenie z powodu długich rozmów i opóźnień. Mam nadzieję, że ta informacja zwrotna pomoże uczynić doświadczenie klienta bardziej komfortowym w przyszłości, ponieważ fotograf jest naprawdę dobry, ale ma specyficzny styl komunikacji i pracy z klientami

  2. Agata Kowalczyk ★★★★★

    Robiłam tu dwa zdjęcia dyplomowe i jedno do dokumentów. Za każdym razem wszystko jest bardzo profesjonalne, pełen retusz. Bardzo lubię tu wracać, Pan fotograf to pasjonat tego co robi. Jedyny mały minusik za brak płatności kartą, ale on nie wpływa negatywnie na moją ocenę.

  3. Rasta Mg ★★★★★

    Bardzo miły Pan prowadzi ten zakład. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie. Po za fotografią, wydrukiem i xero jest wiele innych fajnych usług. Pozdrawiam i polecam jak najbardziej

  1. Ilona Malczewska ★★★☆☆

    Zdjęcia do dyplomu kosztują 55 zł, trzeba kupić pakiet 8 zdjęć, ponieważ Pan tak robi. Nie można 4 odbitek "bo tak".

  2. Katarzyna Gie ★★★☆☆

    Raz robiłam zdjęcie do dyplomu i wyszło bardzo ładne, byłam zadowolona. Jednak gdy kolejny raz chciałam zrobić zdjęcie, to studio było zamknięte mimo, że byłam w godzinach podanych na stronie. Nie było nigdzie żadnej informacji, że w tym dniu miałoby być zamknięte (sprawdzałam). Niedawno miałam drugi raz taką sytuację, że studio było zamknięte bez żadnej informacji. Trochę to słabe, że fotograf zamyka kiedy ma taką ochotę, dlatego odejmuję gwiazdki. Ale generalnie zdjęcia ładne, retusz dobrze zrobiony, pan fotograf jest sympatyczny, więc polecam skorzystać :)

  3. Catch_Me ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, a przy tym sprawnie, przystępna cena (choć uważam, że dopłata do wersji elektronicznej jest trochę przesadzona - zapłaciłam 10 zł więcej za podesłanie jednego zdjęcia) i duża dawka uśmiechu - Pan umie zabawić klienta. Polecam serdecznie! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Marcin Lewtak?

Marcin Lewtak znajduje się przy Akademicka 4, 20-033 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Marcin Lewtak?

Można skontaktować się z Marcin Lewtak pod numerem +48 663 375 528

Jak można dotrzeć do Marcin Lewtak?

Do Marcin Lewtak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements