Opinie

  1. Beata Kaczmarek ★★★★★

    Sklep sportowy Martes to świetne miejsce dla wszystkich miłośników sportu. Duży wybór odzieży, butów i akcesoriów w dobrych cenach. Obsługa jest pomocna i zawsze doradzi przy zakupie. Polecam zakupy w Martes!

  2. Piotr Lipowicz ★☆☆☆☆

    Zakupy w tym sklepie to dramat. Obsługa zachowuje się tak, jakby robiła łaskę, że w ogóle istnieje, a na jakiekolwiek pytania odpowiada z niechęcią. Ale absolutny szczyt kompromitacji to kierownik – człowiek kompletnie nieprzystosowany do zarządzania. Zamiast rozwiązywać problemy, podnosi głos, traktuje klientów i pracowników z góry. Jeśli właśnie tak wygląda „standard” tej sieci, to gratulacje – udało się stworzyć miejsce, w którym klient czuje się intruzem. Sklep, w którym kierownik nie potrafi nawet okazać podstawowego szacunku, nie zasługuje na ani złotówkę. Nigdy więcej.

  3. That's All (Lol) ★☆☆☆☆

    Witam. To info do właściciela bo może zastanawia się czy da się zwiększyć sprzedaż? Tak można zwiększyć sprzedaż o wiele, tylko należy zmienić zespół. Osoby, które obsługują ten sklep nadają się do sklepu z kasami samoobsługowymi. Pan poproszony o odpowiedni rozmiar powiedział że wszystko jest wystawione beż zainteresowani klientem. Problem również był przy płatności bo nikomu niechciało się podejść. Masa towaru i nikt nad tym nie panuj. Jak ktoś ma mocne nerwy i chce się sam obsłużyć, szukać towaru to ten sklep jest dla tych osób.

  1. Mic Staszek ★☆☆☆☆

    Zakupiłem piłkę z koszyka który jest na zdjęciu, każdy może sobie odpowiedzieć jaka kwota powinna być do zapłaty przy kasie ale na moje nieszczęście kupowałem więcej produktów i przy kasie pytam się pani skąd tak duża kwota ale pani wydrukowała juz paragon na którym cena piłki była ponad dwa razy taka po zwróceniu uwagi kasjerce dostałem ekspresową odpowiedź że nie ma zwrotów gotówki tylko zwrot na bon do wykorzystania w sklepie. Panie kasjerki nie oferowały pomocy były raczej zajęte sobą. Zdecydowanie odradzam zakup w tym sklepie. Godz 18.30, 21.08.2024

  2. Oskar ★☆☆☆☆

    Reklamacja popekanych butów nie uznana noszonych 4 miesiące!! Nie polecam

  3. Misi S ★☆☆☆☆

    Personel opryskliwy , niekompetentny. Gwarancja na buty po dwóch miesiącach od zakupu nie uznana, bo noszą ślady użytkowania. ŻENADA. JUŻ NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW W MARTES SPORT.

  1. Mario ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! obsługa jako firmy kompletne 0.!!! Oceniam mniej niż gwiazdka obsługa 0z10 bezczelność w reklamacji 0z10 Gwarancja na buty 3 lata po 6 miesiącach buty się rozeszły wartość ponad 300 zł nie uznają gwarancji w 99% reklamowanych butów bezczelnie mówią że można iść z tym do sądu i praw konsumenta bo tak nic z tym nie zrobią Sąd zdecyduje. Nie polecam mijać z daleka.

  2. Oliwia ★★★★☆

    Byłam dzisiaj na zakupach z siostrą. Obsługa bardzo przemiła, dziewczyny naprawdę super pomocne. Jednak przy temperaturze na dworze 28 stopni temperatura w sklepie była jak w Egipcie. Nie dało się na spokojnie przymierzyć butów, ponieważ robiło się aż słabo, a z czoła pot leciał. Zostałam poinformowana przez obsługę, że klimatyzacja się zepsuła. Współczuje tym dziewczynom które pracują kilka godzin dziennie (!!) w tym upale.

  3. natx ★★★★☆

    Pracownicy na medal, super przeszkoleni i naprawdę bardzo pomocni, brak zastrzeżeń co do ich wykonywanej pracy. Jedynym minusem jest brak klimatyzacji, która jest bardzo potrzebna szczególnie w upalne dni, jest to duze pomieszczenie przez co klimatyzacja jest naprawdę potrzebna, jako klient musialam zrezygnować z zakupów, ponieważ nie dało się wytrzymać, nie wyobrażam sobie pracować w takim klimacie i spędzać tam 8 godzin dziennie, wielki podziw dla pracowników, zadbajcie o nich!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Martes Sport?

Martes Sport znajduje się przy Karola Miarki 13, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Martes Sport?

Można skontaktować się z Martes Sport pod numerem +48 571 445 739

Jak można dotrzeć do Martes Sport?

Do Martes Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements