Opinie

  1. Eliza Fabisiak ★☆☆☆☆

    Czekaliśmy ponad 30min w nie ruszającej się z miejsca kolejce do odbioru zamówień (podczas gdy 5 sprzedawców za nami stało sobie w kółeczku i rozmawiało w najlepsze). Potem kolejne 15min aż obsłużone zostały 3 osoby przed nami. A to wszystko tylko po to, żeby dowiedzieć się, że po odebraniu zamówienia, z ekspresem do kawy i jeszcze innymi rzeczami w rękach musimy czekać w drugiej kolejce (długiej okrutnie i też zastygłej, bo tak naprawdę działała tylko kasa z płatnością bezgotówkową), bo przy odbiorze zamówienia nie da się go przy tej samej kasie opłacić. Organizacja pracy sklepu 0/5. Pracowitość obsługi 1/5. Krzywe spojrzenia pracowników lub ich odwracanie wzroku od klientów oczywiście też miało miejsce. Pierwszy i ostatni raz zamawiałam w tym sklepie. Zamawiajcie z dostawą pod drzwi lub idźcie do konkurencji i oszczędźcie sobie nerwów.

  2. Izabela ★★☆☆☆

    Personel nie ma wiedzy na temat sprzedawanego sprzętu, Pan nie był w stanie mi powiedzieć czym się różni produkt tej samej marki, który jest droższy o 200 zł. Przy próbie zapłaty, Państwo za ladą nawet się nami nie przejmowali, po prostu nas olali. Dopiero po zwróceniu uwagi nas obsłużyli. Po odbiór zamówienia zostaliśmy skierowani do biurka obok, gdzie nikogo nie było. Nikt się nami nie zainteresował, poprosiliśmy o obsłużenie, ponieważ czekaliśmy już ponad 5 min, a każdy tylko koło nas przechodził. Niestety, miał do nas przyjść Pan, który powiedział, że zaraz do nas przyjdzie z magazynu, ale w sumie też nas olał i poszedł na sklep. Przy 10 minutach wyszliśmy ze sklepu. Rozumiem zakręcenie przedświąteczne, ale nie spotkała mnie taka sytuacja w żadnym innym sklepie RTV AGD.

  3. Athrenaline ★★★★☆

    Obsługa trochę się pozmieniała i mam mieszane odczucia. Nie wiem, czy chodzi o nabijanie statystyk, ale wciskanie ubezpieczeń „na siłę” i przedstawianie ich jako czegoś absolutnie niezbędnego wypada dość słabo. Klienci naprawdę nie są naiwni — wielu ma większe doświadczenie niż sprzedawcy i szybko zauważa takie praktyki. Wiadomo sprzedawcy mają targety na dodatkowe usługi, więc próbują je przedstawiać jako coś obowiązkowego - ale takie kity można wciskać starszym ludziom, a nie młodemu, który kupuje produkt za 150zł, a za ubezpieczenie ma płacić 99zł miesięcznie. Dziwne jest też to, że kiedyś przy zamówieniach internetowych mogłem opłacić wszystko od razu przy magazynie (jest terminal), a teraz najpierw nabijają coś na swoją pracowniczą kartę, odsyłają mnie do kasy w celu zapłaty, a potem muszę wracać do nich z paragonem. Cała procedura wydaje się sztucznie skomplikowana. A najgorsze jest to, że musisz stać w kasie, czekać aż ktoś podejdzie na magazyn (a kręci się 5 osób). Za to jak łazisz po sklepie to podbija do Ciebie 10 pracowników, by sobie nabić produkt na swoje konto.

  1. Ka mil ★☆☆☆☆

    Dziwne obyczaje w tym sklepie, traktują klienta jak potencjalnego złodzieja. Jakiś człowiek w czarnej koszuli chodził za mną po alejkach i stał z tyłu jak wybierałem etui do telefonu. Zaczepiłem go bo tak za mną łaził z pytaniem o produkt to parskał że nie ma, a produkt był kilka metrów dalej! Oczywiście nie kupiłem. Obok w media markt niższe ceny i miła obsługa.

  2. GotaWu ★★★★☆

    Drogo. Obok w Media Markt to samo taniej. Kupowałem tusze do drukarek. Zaoszczędziłem ok. 4 zł za sztukę. Ale na reklamę wydają bardzo dużo. Może by się skypili na kliencie, a nie na sobie?

  3. Miroslawa Kawalek ★☆☆☆☆

    Sklep sprzedaje uszkodzone telewizory firmy Samsung i nie uznaje reklamacji. Nie stosuje prawa konsumenckiego. Obsługa personelu sklepu juz po zakupie arogancka. Kierownik odsyła klienta na infolinię. Jest nie decyzyjny. Nigdy więcej nic nie kupię w tym sklepie. Najgorszy sklep w Lublinie.

  1. Michał Za ★☆☆☆☆

    Chciałem kupić ekspres do kawy. Żadnego zainteresowania ze strony obsługi dyskutują między sobą ale nikt nie podejdzie. Na szczęście zaraz obok jest sklep na "M" gdzie dokonałem zakupu...

  2. Jakub Lipko ★☆☆☆☆

    Będąc zainteresowanym zakupem bezlusterkowca (aparat fotograficzny) poszedłem obejrzeć dostępne propozycje w RTV EURO AGD. Oglądając dostępne aparaty na ekspozycji, podszedł do mnie doradca i zapytał czy w czymś można pomóc. Powiedziałem że jestem zainteresowany zakupem i zapytałem czy można uruchomić aparat gdyż żaden z nich nie reagował na włączenie. Dowiedziałem się że nie ma takiej możliwości gdyż wyjęte są baterie. Po moim drugim pytaniu czy jednak jest możliwe włożenie baterii i przetestowanie użyteczności interesującego mnie sprzętu (warto powiedzieć że będącego na ekspozycji) dostałem informacje że nie ma takiej możliwości. Niestety obsługa poziomem uderzyła w bruk,brak profesjonalizmu zwłaszcza gdy mówimy o wysokich kwotach jakimi charakteryzował się interesujący mnie sprzęt.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RTV EURO AGD?

RTV EURO AGD znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?

Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855

Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?

Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements