Miła obsługa, przystępnie cenowo oraz szybki czas realizacji wykonania zadania ( aplikacja folii żelowej na ekran smartfona ). Szczerze polecam :) !
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad Lipiński ★★★★★
-
Aleksandra Michałowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona nie tylko ze względu na przystępne ceny i szeroka ofertę, ale również ze względu na fachowe doradztwo. Pan Rafał świetnie pomógł dobrać sprzęt oraz niezbędne akcesoria. Z pewnością będę wracać!
-
AQ Create Agnieszka ★★★★★
X-kom to sklep, w którym można liczyć na rzetelną pomoc, spokojne zakupy i realne wsparcie. Choć cały proces trwał dłużej, niż początkowo zakładałam, dzięki sympatycznej atmosferze był to czas dobrze wykorzystany i pozwolił mi podjąć świadomą decyzję zakupową. Pan Adrian wykazał się dużym profesjonalizmem, cierpliwością i poczuciem humoru, co zdecydowanie ułatwiło wybór sprzętu. Bardzo doceniam także pomoc w doborze kompatybilnych akcesoriów. Zdecydowanie polecam!
-
Konrad Skoczylas ★☆☆☆☆
brak odpowiedzialności za wadliwy sprzęt, reklamacje odrzucane bez podania przyczyny, skarga złożona do UOKiK i rzecznika praw konsumenta. Nie polecam sklepu brak gwarancji/rękojmi jakiejkolwiek odpowiedzialności sklepu po zakupie. Brak uzasadnienia w odpowiedzi na reklamacje, samo pismo jest merytorycznie nie poprawne to absurd, nie polecam zakupów w tym sklepie.
-
Michał Woliński ★☆☆☆☆
Punkt w Lublinie to jakiś żart. Non stop kolejki. Odbiór zamówienia to minimum 30 minut stania w kolejce. Obsługuje tylko 1 lub 2 pracowników. Właśnie anulowałem zamówienie bo szkoda czasu na stanie w kolejce. Nigdy więcej niczego już od Was nie kupię.
-
Arkadiusz Gwarda ★☆☆☆☆
Dramat, nikt w salonie nie potrafi udzielić leasingu na sprzęt na miejscu w salonie, sytuacja taka była w październiku ubiegłego roku, nic się nie zmieniło do tej pory (tym razem przynajmniej obsługa się nie śmiała głupio). Staram się załatwić to przez infolinię bo zależało mi na Siemens Finance, ale też czekam drugi dzień na telefon, który już na pewno miał być.
-
Mk Km ★☆☆☆☆
Złożyłem zamówienie osobiście w sklepie 7 kwietnia, odbiór osobisty po otrzymaniu wiadomości SMS. Wiadomości nie otrzymałem, w centrali firmy nic o tym zamówieniu nie wiedzą. Pogratulować kadry w tym sklepie. Niestety nie można dać 0 gwiazdek dlatego jest aż 1
-
paweł zbiciak ★☆☆☆☆
Sklep jest ok. Ale obsługa w Lublinie dramat. Trzech kolesi leniwych przy komputerach obsluguje godzine jedna osobe. Gadają bez sensu, nie spiesza się mimo, że kolejka ogromna. Za każdym razem to samo. Odechciewa się tam chodzic. Polecam omijać szerokim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres x-kom?
x-kom znajduje się przy Aleja Wincentego Witosa 32, 20-315 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do x-kom?
Można skontaktować się z x-kom pod numerem +48 343 770 000
Jak można dotrzeć do x-kom?
Do x-kom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku