Opinie

  1. Dagmara Mordyl ★★★★★

    Super miejsca 1 września byłam na zabiegu miałam robiony zabieg na twarz. Zajęła się mną pani Kasia bardzo sympatyczna osoba. Profesjonalnie podeszła dom sprawy doradziła mi co ona by proponowała jestem mega zadowolona ❤️ na pewno jeszcze tam wrócę i serdecznie polecam. I dziękuję bardzo jeszcze raz pani Kasi że moja twarz wygląda młodziej.

  2. Marzena Woźniak ★★★★★

    Dzisiaj byłam w salonie na zaplanowanym zabiegu. Pani Paulina to absolutnie numer 1 jeżeli chodzi o wiedzę, zaopiekowanie i jakość wykonywanego zabiegu. Atmosfera wspaniała, gabinet z najwyższej półki a pani Paulina uprzejma i profesjonalna. Polecam Yasumi w pakiecie z Panią Pauliną...będziecie zachwycone.

  3. Ewa Sytek ★★★☆☆

    Masaż kobido bardzo bolesny. Ból był nie do zniesienia, a z opracowań, które czytam, powinien być co najwyżej dyskomfortem, twarz jest cała obolała nawet przy smarowaniu kremem, nie zdecydowałabym się na powtórzenie masażu

  1. Suzie Miller ★★☆☆☆

    Za pierwszym razem byłam bardzo zadowolona, więc postanowiłam wrócić. Ze względu na duże zainteresowanie, umówiłam się 2 tygodnie wcześniej. Zrobiłam to telefonicznie, ponieważ nie mogłam znaleźć zabiegu manicure japoński na booksy. Przyjechałam i okazało się, że nie ma mnie w kalendarzu, a moja wizyta została odwołana przez booksy. Jak to możliwe skoro umawiałam się telefonicznie? Nie otrzymałam żadnej propozycji rekompensaty oprócz umówienia się ponownie. Przykre, bo miejsce jest piękne. Raczej nie wrócę i nie będę polecać innym.

  2. Oliwia Reetz ★★★★★

    Regularnie korzystam z zabiegów oczyszczających twarz. Jestem zadowolona z podejścia, wiedzy i umiejętności. Zawsze wychodzę z Yasumi zrelaksowana. Polecam serdecznie Panią Kasię:)

  3. Natalia ★★★★★

    Miła atmosfera, bardzo pomocna i sympatyczna obsługa :) Zabiegi są prowadzone bardzo profesjonalnie i ze świetnym podejściem do klienta :) Serdecznie polecam!

  1. Danuta ★★★☆☆

    Miejsce bardzo ładne, ale niestety nie wyszłam zadowolona. Pani wykonująca zabieg bardzo miła, przyzwyczajona jestem do konkretnej oceny cery, tego niestety brakowało, padły pytania na czym mi zależy i czy na coś jestem uczulona, nie otrzymałam informacji jaki konkretnie zabieg będzie wykonywany. W moim ulubionym salonie za każdym razem otrzymuje konkretne informacje, co będzie robione, po co dlaczego itd. Skóra po zabiegu była sucha, po kilku dniach gdzie nigdy nie miałam problemu z wypryskami, pojawiły się na mojej twarzy. Zabrało konkretnej oceny skóry, moim zdaniem źle dobrany zabieg co poskutkowało teraz problemami z cerą. Otrzymałam bon od narzeczonego dlatego tylko poszłam, musiałam dopłacać bo do 200 zł Pani stwierdziła że, nic nie zrobi konkretnego. No cóż, nie wrócę tam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres YASUMI MEDESTETIC?

YASUMI MEDESTETIC znajduje się przy Dąbrowa 58, 85-147 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do YASUMI MEDESTETIC?

Można skontaktować się z YASUMI MEDESTETIC pod numerem +48 532 551 001

Jak można dotrzeć do YASUMI MEDESTETIC?

Do YASUMI MEDESTETIC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements